Přejít na obsah

A co vlastně mi v autě pořádně funguje


ferda25

Doporučené příspěvky

Tak jsem zjistil, že signalizace tlaku v pneumatikách se nejen nějak divně u mého vozu nastavuje, ale hlavně, že nefunguje....pak to mlžení auta způsobuje prý blbě řešené sání vzduchu, které je schopné nasát i vodu...- prý bylo modifikováno a teď prý je to OK a to jiskřící relé při použití klaksónu prý nejsou schopni nalézt, ale už našli další auto, které to dělá taky.... To je výhra....řeší to s MB a furt nic to je opravdu zvláštní...no a ta poslední věc...auto trochu smrdí po startu nespáleným palivem, ale tak nějak stejně jako všechna ostatní a diagnostika je OK. Jen jsem si spočetl, že mám za poslední rok a půl provozu 7 reklamačních listů. To není špatné - každá závada minimálně týden bez auta. Simply clever.... :wallbash::wallbash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem zjistil, že signalizace tlaku v pneumatikách se nejen nějak divně u mého vozu nastavuje, ale hlavně, že nefunguje....pak to mlžení auta způsobuje prý blbě řešené sání vzduchu, které je schopné nasát i vodu...- prý bylo modifikováno a teď prý je to OK a to jiskřící relé při použití klaksónu prý nejsou schopni nalézt, ale už našli další auto, které to dělá taky.... To je výhra....řeší to s MB a furt nic to je opravdu zvláštní...no a ta poslední věc...auto trochu smrdí po startu nespáleným palivem, ale tak nějak stejně jako všechna ostatní a diagnostika je OK. Jen jsem si spočetl, že mám za poslední rok a půl provozu 7 reklamačních listů. To není špatné - každá závada minimálně týden bez auta. Simply clever.... :wallbash::wallbash:

To uz je spis na simply never, docela Te lituju :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nefunguje....zjistil jsem to tím, že jsem píchnul a zase na mě koukali divně....To auto je pánové krám - já už snad nebudu řešit jak jsem spokojenej, ale kdy odejde to co ještě neodešlo a každý kilometr je vlastně malý zázrak...kdyby aspoň to někdo chtěl pořádně řešit, ale to se spíš řeší jestli náhodou se to nenechá nějak okecat a furt dokola...jo lidové vozy - VW

Editováno: , autor: ferda25
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když si stěžuju na cukání při prudkém přidání plynu tak to berou jen jako moje nářky a vůbec je to nezajímá....mistři v MB mi napíšou, že se se mnou o tom bavit nebudou atd.

To je pristup, to je neskutecny. Prodali klumpr a vic to resit nechtej, to je neskutecny. Nejaka sance na vymenu asi neni, coz?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jinak v Audienci mám už třetí FW no a výsledek - šumí furt stejně...., sklo při spouštění u řidiče teď už nevrže - ta mastnota na skle je fakt kvalita, to už v životě nezavrže, a tak jsem si zvyk, že mám sklo jako kdybych prolotěl kýblem sádla....do jízdy mě klepe klimatizace....po rozebrání přístrojovky se mi tam teď sypou sem tam šroubky - no práce autorizovaného servisu...občas po startu slyším temné hučení, nikdo neví odkud vychází atd..... jo a po závadě na cívkách mi ani Maxi-Dot nenapsal o jakou závadu se jedná a ve Škodovce to někdo vyřešil tím, že prý to Maxi-Dot vypíše jen krátce a že jsem si toho nevšiml. No tak když se to stalo po druhé s cívkami tak jsem koukal na Maxi-Dot. Nepsal nic....To jsou vozy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkoušel, mám ho prej prodat....tak teda kdo má zájem...OII Elegance 2.0 Fsi, 09/20005, xenony, Audience, Dynamic II paket - sportovní podvozek a interiér se stříbrnými doplňky, potahy od firmy MAD na všech sedačkách, zadní sluněční rolo za zadním sklem, zadní boční skla mají taky clonu proti slunci vše od firmy Škoda, Nokia Bluetooth HF s Kuda konzolí, koberečky na léto na zimu guma, zadní stěrač, vyhřívané trysky ostřikovačů, nekuřácký paket, bez označení motorizace, light assistent, Maxi-Dot, automatické stírání skel. Vše koupeno přímo s vozem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jinak v Audienci mám už třetí FW no a výsledek - šumí furt stejně...., sklo při spouštění u řidiče teď už nevrže - ta mastnota na skle je fakt kvalita, to už v životě nezavrže, a tak jsem si zvyk, že mám sklo jako kdybych prolotěl kýblem sádla....do jízdy mě klepe klimatizace....po rozebrání přístrojovky se mi tam teď sypou sem tam šroubky - no práce autorizovaného servisu...občas po startu slyším temné hučení, nikdo neví odkud vychází atd..... jo a po závadě na cívkách mi ani Maxi-Dot nenapsal o jakou závadu se jedná a ve Škodovce to někdo vyřešil tím, že prý to Maxi-Dot vypíše jen krátce a že jsem si toho nevšiml. No tak když se to stalo po druhé s cívkami tak jsem koukal na Maxi-Dot. Nepsal nic....To jsou vozy...

Ferda - treti FW???? Mne v servise povedali ze na Audience iny FW ako mam neexistuje!

Mozes prosim pozriet aku mas teraz verziu?

Da sa zistit pomocou stlacenia sipky vlavo+sipky vpravo napravo od ovladaca hlasitosti.

Editováno: , autor: Boco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mozna od veci, ale nezkousel si to sve auto resit pres leasingovku??

Pokud si dobry klient (mas od nich dve, tri auta) mohli by mit snahu to s tebou nejak vyresit. Nebudu polemizovat nad tim jak.

H.

Môžeš byť sebelepší klient, ale leasingovka zväčša nemá záujem riešiť tvoje problémy s autom. Už som to absolvoval, síce nie na svojom, ale nič sa nevyriešilo. Firma mala niekoľko áut, leasovalo sa veľa rôznych technologických zariadení a nič z toho. Jediné riešenie bolo buď prenechať leasing, alebo (čo bol ústupok z ich strany), predčasné splatenie a predanie vozu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pánové ve Škodovce, řekli, že se systém hlídání tlaku penumatik nastaví až po ujetí několika set kilometrů..... To je jobovka. No a ten klaksón vypadá na přímo závadu v klaksónu. To si snad ze mě dělají prdel???

S tým TPM sa množia problémy, viem o 2 vozoch, kde TPM bol a fungoval, a zrazu nejde.

Klaksón odišiel aj mne, po necelom roku. Škoda, simply clever :angry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...