Přejít na obsah

Kolik vám to jede


michalkot

Doporučené příspěvky

Hele, třeba na tu 1.2 HTP dají turbo a budou to dávat do oktávek.

Navrhuji nové téma: Kolik by jela Fabie 1.2 HTP s turbem ?

Můj odhad - určitě by šla přes 240 km/h, možná by v 250 musel zasáhnout omezovač :unsure:

No ja premyslam, ze kamarat teraz bude menit turbo za silnejsie a jedno sa mu este váľa po povale, tak zoberiem obidve, hodim to na autisko, a to potom este len bude Bi-Turbo :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak jsem vyhrábnul fotečku pořízenou na V-maxu policejním radarem :blbec: , už si nevzpomínám kolik bylo tachometrových, ale blížilo se to ke 200 kol110, přesně netuším, palivo BA95.

post-8-1170695578.jpg

Editováno: , autor: Harmm
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska z Haviřova do Ostravy ve 3 lidech po rovince!!!!!!

Slušná ta aktuální spotřeba tam 14 litrů jestli to čtu dobře :D

jj trochu to žere ,ale to bylo jen na ukazku, že HTP umí když chce. Ale jinak jezdím tech 120-150 a spotřeba do7,5l. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
Dalnice na Hradec, hned za Prahou - Horni Pocernice, lehce pres 200 tachometrovejch. Na spotrebu jsem nekoukal.

vidim ze babickinu fabcu vetras :D

p.s.: inak kolko tam bolo otacok uz si myslim ze 6t ot. hej ak uz nie lahko cez ?

Editováno: , autor: houmr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dobré téma,ale jak tady někdo psal něco jiného než realita je na tachometru :D

Jako...s HTP 40Kw má ji teta,ale zajížděl sem to já od novoty....Jel sem FM-NJ se 4lidma cca á tak 65kg-baby :p a 2kufry.....normálně čumí 170 na 5100rpm :D spotřeba kolem 9l/100km

Zase moje HTP 47Kw-53Kw chipnuté jede max 180,ale je to ještě v záběhu,najeto 2050km,ale na víc jak 4500rpm se mi to nepodařilo rozhýbat..nebyl sem na dálnici zkouším to tady na viaduktu cca 4km....tož tak je to s mojí zkušeností s Vmax :D

jinak se mám rád tak jezdím 50-90-130...když vás změří v obci 70Km/h a vidíte ty majáky v zrcátku a pak vás zastaví a řeknou že se jezdí 50 a pro tentokrát to nebudeme řešit....nevím z čeho sem byl vyjukaný víc... čest některým policistkám...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ :(  hodil byc sem vic fotek ale nevim jak a napoveda mi nejak nejede :help:

pěkně rozbite... :( radši něbrat...ale hlavně že se nikomu nic "snad" nestalo -_-

ty fotky kdyžtak přidej ;)

Naštěstí nestalo! Už je to ale prodaný během 4 dnů 20 zájemců

..a tak dopadá rychlá jízda :wacko:

post-8-1174511581_thumb.jpg

Editováno: , autor: Louda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dalnice na Hradec, hned za Prahou - Horni Pocernice, lehce pres 200 tachometrovejch. Na spotrebu jsem nekoukal.

vidim ze babickinu fabcu vetras :D

p.s.: inak kolko tam bolo otacok uz si myslim ze 6t ot. hej ak uz nie lahko cez ?

To potrebovala jak sul :D Lehce pres 6 tisic uz u cervenyho pasma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dalnice na Hradec, hned za Prahou - Horni Pocernice, lehce pres 200 tachometrovejch. Na spotrebu jsem nekoukal.

vidim ze babickinu fabcu vetras :D

p.s.: inak kolko tam bolo otacok uz si myslim ze 6t ot. hej ak uz nie lahko cez ?

To potrebovala jak sul :D Lehce pres 6 tisic uz u cervenyho pasma.

raz za cas treba, aj ked si uz clovek pritom pripada ze to vzlietne :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...