Přejít na obsah

Kódování DCC


ondras3

Doporučené příspěvky

Dobrý den,

 

Mám menší otázku ohledně podvozku DCC. Někde jsem se dečetl že lze dokodovat další režimy chování DCC. S autem občas na okreskách jezdím dost svižně a neustálé houpání podvozku a náklony karoserie (ano i v režimu sport) jsou pro mě dost limitující. Celkově se chování ještě zhoršilo po instalaci Michelinu Pilotsport 4 S.

Do budoucna je v plánu instalace sportovních pružin (OE škoda nebo Bilstein) a pokud bude možno tak i tvrdšího stabilizátoru. Tvrdší pružiny ale jízdní vlastnosti spíše ještě zhorší protože DCC tlumiče v aktuálním nastavení nejsou schopné tvrdší tlumiče utlumit.

Řeším toto ještě předtím než zainvestuji nemalou částku do podvozku Bilstein který podporuje DCC. Celkově chci totiž zachovat funkcionalitu DCC.

 

Co se týká auta mám S3 Facelift Sportline 2.0 TDI 147kw

 

Díky za odpověď

Editováno: , autor: ondras3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dělá to třeba Ferda25. kontakt někde najdeš.. Nastavení DCC se nahraje z Arteona, kde je možnost zvolit tvrdší podvozek.

(nemám, je to daleko, nestíhám)

 

Mám pružiny, stabilizátory, tyčky stabilizátorů, nějaké silenbloky a je to výrazně lepší i bez jiných DCC. 

 

koukam, ze to Bilstein fakt dela ...

BILSTEIN - B16 Damptronic®

 

super. pak napis zkusenosti :)

Editováno: , autor: hamoun
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@hamoun Díky, pokusím se kontaktovat... co jsem zjistil zde na fóru tak je už pár let neaktivní takže bůhví jestli ještě dělá. Ale jak jsem pročítal různá vlákna tak je to místní legenda co umí prakticky vše.

 

Jinak co konkrétně si na auto dával? Vím že máš čtyřkolku takže tam jsou jiné díly ale i tak by mě to zajímalo.

 

Co se týká toho Bilsteinu tak bych se tomu opravdu rád vyhnul a raději koupil jen pružiny a stabilizátory. Co si budeme pořád je to jen předohrab v naftě který má pevnost karoserie asi jako plátek sýra. Na sportovní jízdu mám jiná auta.

I s tím jak je auto teď tak mám podvozek nastavený na Sport. Když vezu někoho vzadu tak se občas někomu dělá z toho houpání na Normál/Comfort špatně.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...