Přejít na obsah

střešní nosič


tdidriver

Doporučené příspěvky

Taktak, musis koupit jinej typ nosice. Co se dava pod lem.

PC2005.jpg

Tohle by se mi líbilo, ani sem něvěděl že se něco takovýho dělá. Nemusel bych aspoň nic dloubat, stejně to asi nejde jak to tak tady čtu když mam toho kombíka. Nevíte kde by se to dalo případně nějak levně pořídit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle by se mi líbilo, ani sem něvěděl že se něco takovýho dělá. Nemusel bych aspoň nic dloubat, stejně to asi nejde jak to tak tady čtu když mam toho kombíka. Nevíte kde by se to dalo případně nějak levně pořídit?

http://www.vltava2000.cz/stresninosice/def...epartmentID=667

Dík, ale ještě k tomu mam dotaz. Nepomačká se zase ta guma ve dveřích a nebo nepoškrábe se nahoře ta kastle nad dveřma, má to někdo vyzkoušený jak to drží?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taktak, musis koupit jinej typ nosice. Co se dava pod lem.

PC2005.jpg

Tohle by se mi líbilo, ani sem něvěděl že se něco takovýho dělá. Nemusel bych aspoň nic dloubat, stejně to asi nejde jak to tak tady čtu když mam toho kombíka. Nevíte kde by se to dalo případně nějak levně pořídit?

firma HAKR v Brne to vyraba

mam to od nich kupene prave na kombika, celkom lacne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle by se mi líbilo, ani sem něvěděl že se něco takovýho dělá. Nemusel bych aspoň nic dloubat, stejně to asi nejde jak to tak tady čtu když mam toho kombíka. Nevíte kde by se to dalo případně nějak levně pořídit?

http://www.vltava2000.cz/stresninosice/def...epartmentID=667

Dík, ale ještě k tomu mam dotaz. Nepomačká se zase ta guma ve dveřích a nebo nepoškrábe se nahoře ta kastle nad dveřma, má to někdo vyzkoušený jak to drží?

je to pogumovane dostatcone v mieste styku s karoseriou

co sa tyka pomackania gumy, to nehrozi, kedze sa to dava pod nu, nie na nu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle by se mi líbilo, ani sem něvěděl že se něco takovýho dělá. Nemusel bych aspoň nic dloubat, stejně to asi nejde jak to tak tady čtu když mam toho kombíka. Nevíte kde by se to dalo případně nějak levně pořídit?

http://www.vltava2000.cz/stresninosice/def...epartmentID=667

Dík, ale ještě k tomu mam dotaz. Nepomačká se zase ta guma ve dveřích a nebo nepoškrábe se nahoře ta kastle nad dveřma, má to někdo vyzkoušený jak to drží?

je to pogumovane dostatcone v mieste styku s karoseriou

co sa tyka pomackania gumy, to nehrozi, kedze sa to dava pod nu, nie na nu

Jasně, dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Našel jsem na netu firmu BÖHM, která vyrábí střešní nosiče a prodává i jiné značky. Máte s nimi někdo nějaké zkušenosti?

Byl jsem se tam podívat a prodavač zkritizoval firmu HAKR (hlavně nosiče na kola) a pochopitelně vychválil to svoje. HAKR prý má problémy s korozí, oni na to dávají elektroforézu.

Přemýšlím jestli koupit nosič na krátkou Fabii do přípravy ve střeše nebo pod okraj střechy aby se to dalo dát i na kombika. :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...