Přejít na obsah

Aktivace dálkového ovládání stahování oken


vistaman

Doporučené příspěvky

mam taky seriovy a jednotku 799b a napoprve se mi nepodarilo se s jednotkou spojit.

Psalo to stejne co psal octan. Ale na podruhe jsem se vpohode spojil a aktivace/deaktivace probehla vpohode.

to ze jsem se nespojil, je asi moji komfortkou (asi je castecne vhaji- nemaka mi ovladani dalkou)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mě se to poprvé hned přihlásilo když jsem dal načíst id kouknul jsem na číslo jednotky tak říkám paráda aktivuju to dám aktivovat a začaly ty samé hlášky jako tu popisujete.No a od té doby jsem s tím nehnul.Když dám nastavení a otestovat interface tak někdy hodí hlášku že je ok někdy že není ok.Od té doby se mi nepodařilo už ani načíst tímto programem jednotku.Pokud připíchnu VAG a cokoliv na něm dělám není problém funguje a mám ho taky na com 1.V čem je problém herdek filek:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mám na 100% ověřené že mi nekomunikuje komfortka ale jinak normálně funguje.Testoval jsem to i na jiném autě normálně program funguje.Koukal jsem na to vagem a jednotka centrálního zam. oken nekomunikuje.Vypadá to že se mi zamkla z důvodu nedovoleného vstupu.V sobotu mi na to kámoš ze škodovky jukne tak pak vám dám vědět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...