Přejít na obsah

Auto táhne do prava - Škoda plus - 14tkm nájezd


Kubis66

Doporučené příspěvky

Zdravím,

 

dnes jsem si byl vyzkoušet u jednoho Škoda Dealera Scalu z programu ŠkodaPlus. Při testovací jízdě jsem si všimnul, že když pustím volant tak se sice srovná, ale auto mírně stáčí do prava. Rovněž při jízdě je nutné malinko držet natočený volant abych jel rovně. Přijde mi, že je to na skoro nové auto docela divné. Přečetl jsem si pár topiců a vypadá to, že táhnutí doprava je celkem běžný problém a někomu nepomohla ani 3x dělaná geometrie. 

 

Prodejce mi nabídl, že když si to pořídím tak udělají geometrii na svoje náklady. Historie ja jasná, Cebia čistá. Prodejce byl celkem seriózní. 

 

Co si o tom myslíte, je rozumné se toho bát? Stalo se vám to třeba u vaší Scaly? Pomůže geometrie nebo je lepší hledat dál? Je pravda, že výběr je poměrně bohatý. 

Editováno: , autor: Kubis66
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok. No v téhle cenové kategorii je na výběr dost, tak si jich ještě asi pár projedu. 
 

Asi mi nedává smysl brát něco s poměrně patrnou “úchylkou” a riskovat, že seřízení geometrie nepomůže.
 

Je mi jasný, že u každého auta se dřív nebo později něco objeví, ale nechci s tím vyjíždět už od dealera.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro kontrolu správného tlaku v pneu na všech čtyřech kolech doporučuji ČS Mol ve Kbelské, 190 00 Praha 9. Je tam totiž plně digitální a automatizovaný systém. Stačí zvolit požadovaný tlak a systém automaticky upustí nebo přifoukne :D. Funguje to dokonale a při správné Geo a vyvážení kol mám konečně na služebním i soukromém voze volant rovně :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nakonec mi volali, že na autě byla udělaná geometrie a jestli chci tak si to můžeme ještě projet. Jelo to už parádně. Tak jsem do toho nakonec šel :) ujeto jen pár set kilometrů, ale zatím spokojenost. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...