Přejít na obsah

Prasklé zadní boční sklo


GoofyX

Doporučené příspěvky

Ahoj,

tak si dnes tak jedu do práce a najednou když jsem pod mostem, tak strašná rána a rozlétlo se mě zadní boční sklo na milion malých kousků :( Stalo se Vám to už někomu ? Auto v záruce, tak jsem s tím hned jel do servisu a jsem docela zvědavý co na to řekne Škodovka, prý to budou řešít přímo s ní ? :D

Díkes za info.

V.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

bohužel se řadím taktéž k těm komu se samo od sebe vysypalo sklo dveří na fabuli, ale PP. Vystoupil jsem před servisem (šel jsem si původně koupit náhr. žárovku do SPZ), otevřu zadní dveře a když se natahuji pro notebook - rána, a PP sklo v prd... . Fakt jsem čučel jako blázen, dokonce mě napadlo jestli někdo nezkouší "devítku"!!! V autě bordel jako prase. Auto už v záruce nebylo, takže jsem to ani nezkoušel. Tudíž jsem se vys... na žárovku a řešil zcela jiný problém...

Jó a byl to pátek odpo, tuším cca 15:00, parkuju venku, takže jsem musel hodně prosit, fakt je, že až 3.servis mě vyšel vstříc - malá reklama- Auto Brejla P4, Auto Jarov, kde se mi to stalo a kde mají největší servisní kapacity v Pze zcela zklamal.

Editováno: , autor: Rass
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
souhlasím, bolestí prvních octávek bylo bouchnutí zadního okna a šlupka to byla velká, taky bylo špatné sklo

to jsem taky slyšel, údajně to prasklo když se zaplo vyhřívání skla. pak prý zesílili to sklo a bylo to v poho.

nebylo to sklem, ale vadnou el. instalací

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

neměl jsem teď moc času, takže píšu až teď. Ale auto Jarov bez problémů na záruku (prý to schválila přímo Škodovka), hned jsem to tam nechal na garančku a vše OK. Jinak pro info, zadní skla jsem měl jediné na autě neoškrábané, bylo asi -3 a v autě me řvala hudba :D Ale stejně si myslím, že by se to nemělo stávat.

Tak snad to bylo poslední, které se vysypalo.

V.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...