Přejít na obsah

Ucho na uchycení kabel v kufru na pověšení


znamky

Doporučené příspěvky

Dnes jse to vyzvedl.

Někdo chtěl číslo dílu.

Jak ty to delas, ze jde vsechno tak rychle. Mas to snad rychleji kdyz to nemeli na sklade, nez ja, kdyz to na sklade meli a hledali to :D:D

Mas u toho sroubky? Ja u toho nemel. dle me tam maji byt... ;)

Jsem taková pilná včelička. :D

Šroubky jsem tam taky neměl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zítra si jdu také pro jeden kousek do Stodůlek na Luka do škoda dílů ;) zašel jsem zeptal se pán říká nemáme, ale koukneme do etky aa hmm už to máme kolik jich chcete? říkám jeden dobře zítra si přijdte ;) a mezi dveřmama mi říká chcete taky šroubky? a já jo klidně je vemte ;) takže zítra si pro něj jdu -_-lol

Editováno: , autor: Hensel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

No ...pánové tak to je vychytávka. Mám pro Vás všechny ale jednu lepší věc a ušetříte dvojnásob. Nekupujte háčky do kufru a ušetříte ...no a když budete mít v kufru nákup tak prostě jezděte pomalu aby se nákup zůstal tam kde má :-)))) a ušetříte na spotřebě :palec2::palec2:

Ne ...vypadá to gut a jdu do toho taky :palec2: SUPER

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi trochu odbočím od tématu věšáků, ale snad mi to odpustíte. Ten plech se také výborně hodí na uchycení hasičáku. Je tam pěkně poruce i když je plnej kufr, hasičák nikde nepřekáží a 1 kg hasičák se tam, vejde suprově.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...
  • o 3 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...