Přejít na obsah

skutečný stav KM ???


dada

Doporučené příspěvky

Aha,a ten vag com 607 z netu www.obd-2.websnadno to asi neumí,a bylo by možny se u tebe někdy zastavit??? mám dobrou slivovici (spoň si to myslím) dik za info...

Mužeme to zkusit, ale jestli máš Octu před faceliftem tak to asi ř.j. nepodporuje . já mám model 2000 , tam to nejde a na naší druhé Octě, která je MR2001 tak tam jdou vyčíst km z ř.j. motoru.

Když budeš chtít můžeš se ozvat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hm to je ale škoda , a jestli by byl někdo ochoten poradit čím a jak se dělá kalibrace tacho a vyčítání skutečného stavu km a v neposlední řadě kde se to dá sehnat,našel jsem pc-autodiagnostika ale moc temu nevěřím,chtěl bych raději poradit od lidí znalých těchto problémů, děkuji za info...dada 1,9TDi combi L&k Kroměříž

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hm to je ale škoda , a jestli by byl někdo ochoten poradit čím a jak se dělá kalibrace tacho a vyčítání skutečného stavu km a v neposlední řadě kde se to dá sehnat,našel jsem pc-autodiagnostika ale moc temu nevěřím,chtěl bych raději poradit od lidí znalých těchto problémů, děkuji za info...dada 1,9TDi combi L&k Kroměříž

Jaký to máš rok výroby?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 6 měsíců později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 3 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...