Přejít na obsah

FABIA RS


anry

Doporučené příspěvky

černá da best lol

tlumiče přesně jak píše MELLO - vrzaly, vržou a vrzat budou, asi složení gumy v různých teplotách nedělá dobrotu

na kostkách taky něco chrastí z PP dveří + vibruje kryt 5. dveří - pořeším až bude teplo, teď šahat na plasty fakt ne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

černá da best lol

tlumiče přesně jak píše MELLO - vrzaly, vržou a vrzat budou, asi složení gumy v různých teplotách nedělá dobrotu

na kostkách taky něco chrastí z PP dveří + vibruje kryt 5. dveří - pořeším až bude teplo, teď šahat na plasty fakt ne

to all: Hej chlapi nedáme Sraz vrzajících Fabii RS? To jsem zvědavej, kolik by nás přijelo lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pentadius: počkej, jak je to s tou barvou??

Já myslel, že na FRS se dávala jen jedna žlutá, ne snad??

Dyť se na ní dávala jen černá, stříbrná, červená a žlutá, pak ta race blue modrá, ale jak to teda mylsíš s tou žlutou???

Ale musim říct, že co jsem se díval na tu tvou v tvym topicu, tak ta se mi zdála fakt jiná, ale příčítal jsem totomu, že jsi to fotil fungl nové..

tak teˇ%d jsem fakt moooc zvědavej, jakápak žlutá je ta co bych měl mít já..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

černá da best lol

tlumiče přesně jak píše MELLO - vrzaly, vržou a vrzat budou, asi složení gumy v různých teplotách nedělá dobrotu

na kostkách taky něco chrastí z PP dveří + vibruje kryt 5. dveří - pořeším až bude teplo, teď šahat na plasty fakt ne

Jak píše MELLOun ;) taky mi tam vrže. totéž platí i u vrzání (když jedu po kostkách) někde mezi volantem a budíkama - asi z konzole volantu?! - z PP dveří mi taky něco cvrliká -nemám tušení odkud .

Nevím zda se může jednat o stejné závady nemám totiž FRS jen obyčejnou "F" lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak píše MELLOun ;) taky mi tam vrže. totéž platí i u vrzání (když jedu po kostkách) někde mezi volantem a budíkama - asi z konzole volantu?! - z PP dveří mi taky něco cvrliká -nemám tušení odkud .

Nevím zda se může jednat o stejné závady nemám totiž FRS jen obyčejnou "F" lol

Tak přesně někde mezi volantem a budíkama mi to začalo vrzat v poslední době lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

-------no tak to se nedá nic dělat..

Myslíš teda, že ani šance není?

mě na těch fotkách přijde fakt jako sprint.. (asi si to jen přeju.. lol )

Nepřál bych si teď nic jinýho, jen abych neměl kvůli Tobě pravdu.

Ale nic si z toho nedělej, já si ji taky objednal a pak jsem zjistil, že jsem mohl mít modrou Race :rolleyes:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No hele, tak teď jsi mě vážně uklidnil..

To, co se stalo Tobě, tak to je nějaká lemon prkotina :p:p:p:p:p

To asi hodně zamrzelo, viď?? No kurňa.., to bych si asi rval vlasy..

lollol ale dík za podporu.. -_-

napiš mi do PM tvůj mail, něco ti pošlu na skouknutí.. dík

Editováno: , autor: jvees69
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaká mrkev čeče lollollol

fuck:aggressive:lol

-jo, černá je fajn, měl jsem černý auto, ale je na tom vidět všechno, každej bobek, špína, prach a hlavně jakejkoli škrábanec byť sebemenší... a to je to nehorší..

Neříkám ale, že když se umeje a naleští.., to je pak krása.., ALE..........

Editováno: , autor: jvees69
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele kluci, myslíte, že je po záruce ještě nutný navštěvovat autorizovaný servis?

Jak to děláty Vy? Nevim jaké zkušenosti s rádoby profesionály v těhle servisech máty Vy, ale já myslim, že lepší asi bude si najít nějakého dobrého soukromníka..

Na tom se pak hned ušetří spousta peněz.. když se vezme v potaz třeba jen kolik chtěj na hodinu.. aut. 600,-- / hod.

soukr. 200,-- - " -

no není tak??

co myslíte?

Editováno: , autor: jvees69
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dobry sukromnik to je istota. :palec2: a moze byt aj z autorizovaneho servisu ;)

Hele kluci, myslíte, že je po záruce ještě nutný navštěvovat autorizovaný servis?

Jak to děláty Vy? Nevim jaké zkušenosti s rádoby profesionály v těhle servisech máty Vy, ale já myslim, že lepší asi bude si najít nějakého dobrého soukromníka..

Na tom se pak hned ušetří spousta peněz.. když se vezme v potaz třeba jen kolik chtěj na hodinu.. aut. 600,-- / hod.

soukr. 200,-- - " -

no není tak??

co myslíte?

Editováno: , autor: jogofogo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...