Přejít na obsah

Tlumení dveří


kasko

Doporučené příspěvky

TAk jsemto dneska dodělal :-) pěkně v klidu žádná spěchačka :-) Musím teda říct že to hraje parádně hlavně nikde nic nechrchlá a nedrncá na vyšší hlasitost to hraje pořád parádně a to to mám zapojený na rádio. Tímto bych chtěl poděkovat Mil4n-ovi za pomoc pří výběru repro. Ostatním co se do toho chtějí pustit přeji pevne nervy a dobře vybavenou garáž :-)

A díky juke.box-ovi za resumé postupu co kde udělat :-) Teď ještě doladit zvuk k obrazu svému a je to supr...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vidíš.....tak jsi to zvládl. :palec2: Já jsem tam dnes ještě nastřelil MDF kroužky,nějak extra rozdíl ale nepozoruju,ten plastový podstavec co jsem kupoval k novým repro byl celkem bytelnej,rozhodně víc než ten na origo škodarepro. Takže vytlumení dveří je opravdu to nejhlavnější...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 4 týdny později...
  • o 6 měsíců později...
  • o 2 měsíce později...
caute, nedelal prosim nekdo zadni dvere?? vubec netusim, jak je rozdelat :( diky

Já je dělal.Plast drží na kovových zacvakávacích pérkách,rozdělat to neni problém-stačí prostě trhnout,ale zpátky to je umění-mě tam jedno pérko spadlo a už jsem ho nedostal ven,takže při otvírání dveří rachotí :feve: Až bude čas,tak to opravim :doh:horse: .Dost důležitý je podlepit SPZ -drnčela a už nedrnčí ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

...taky jsem trošku tlumil... :)

ahoj mozem otazku ?Co mas pod reprom to cervene ?ako si to tam dal ?kde si to kupil ?a este jedna otazka ze ako sa odpaja konektor od centralu ?su na to nejake specialne klieste?Bo aby isiel ten plech dat dole tak musim odopnut z dvery konektor( a nadruhej strane z centralu.diky .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 5 měsíců později...

Tak jsem se dneska vrhl na své první tlumení dveří. Práce byla vcelku krutá, protože jsem s nohou týden po operaci a tak jsem pořád skákal pro něco jak zajíc.

No ale snad výsledek stojí za to, však posuďte

AHoj.

Som tu nový. Potreboval by som poradiť s demontážou toho plechu vo dverách. Hľadám tu na fóre už asi dve hodiny a nič :(. Takže mám fabču kombi ročník 2002 a ako som sa tu dočítal tak áno ona má ten plech prichytený šroubami. tie viem dať dolu samozrejme, no skôr jasné taparír ten tiež, ale ďalej si už rady neviem...potreboval by som podrobný popis, alebo nejaký link. Ďakujem tibor. píš na kurak.tibor@gmail.com, alebo sem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

AHoj.

Som tu nový. Potreboval by som poradiť s demontážou toho plechu vo dverách. Hľadám tu na fóre už asi dve hodiny a nič :(. Takže mám fabču kombi ročník 2002 a ako som sa tu dočítal tak áno ona má ten plech prichytený šroubami. tie viem dať dolu samozrejme, no skôr jasné taparír ten tiež, ale ďalej si už rady neviem...potreboval by som podrobný popis, alebo nejaký link. Ďakujem tibor. píš na kurak.tibor@gmail.com, alebo sem.

Přijeď ke mně a dáme to dokupy. Bude to otázka jednoho dne. Problém bude v tom, že to máš tak 250km :(

Takže zkusím rychlý postup. POkud něco nepobereš, tak podrobně na icq 287743653, nebo kadlcekr@kasko.cz

1. tapecák odšroubuješ 3 šroubkama dole. jsou to torxy T20

2. vylupnutí kryty pro nastavení pětného zrcátka, zase T20

3. vylupnutí misky madla (tam, kde jsou ovladače stahování oken, nebo miska v případě manuálního stahování) směrem nahoru. Pak směrem dopředu vysunuté madla dveří (to, co chytáš)

4. odšroubování 3 šroubů větší kříže ve 3 dírách

5. odtrhnutí tapecáku, drží na plastových hříbečkách (dost často se lámou)

6. odpojení otvírání dvěří, osvětlení dveří, výškového repro 

7. odvrtání originál repro, pokud bude měnit

8. vylupnutí krytek pro uvolnění okna ve stahovačce (ráčna s nástavcem a ořech vel. 10)

9. vytáhnutí okna musí se opatrně

10. odšroubování plechu

11. odpojení kabelů

12. vyndání plechu - největší pakárna

13. odmaštění, tlumení

14. a pak pěkně zpět až k bodu 1.

ve dvou lidech se to práce na cca 1 celý den. Otázka jak jsou nachystány polotovary apod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...

Teď bych se chtěl zeptat já :) . Mám origo repráky..ale hrajou pěkně a slouží tak zatím měnit nebudu. Akorát, když pustím písničky kde jsou hodně basy, tak mi brní ty loketní opěrky na dveřích, sundavací..víte, který myslím :) ? No a moje otázka zní, jde tomu něják zabránit, že dveře něják vyplním třeba molitanem nebo mám koupit nový ty opěrky? Děkuju za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 měsíců později...
  • o 1 rok později...
  • o 9 měsíců později...

zdravim vymenil som vo fabke muziku ale ked som to zapol tak to bol drncanie zunanie no hruza...chcem vytlmit predne dvere lebo v zadnych repro nemam a komplet cely kufor vratane piatych dveri kedze je to combi..chcem sa spytat kolko materielu mam zakupit a ktory by ste mi odporucili lebo to neni muzika ale drncanie kufra znacky a dveri ...zosilovac mam napojeny len na subwoofer ..neviem ci by sa nan dali napojit aj predne repro kedze je zosik len dvojkanalovy..mam takuto muziku:

 

radio:                          Pioneer DEH-8300SD    http://www.pioneer.eu/chd/products/25/121/DEH-8300SD/zoom.html

repro:                          Magnat Power Plus 216 http://www.prohifi.cz/reproduktory-do-auta/magnat-power-plus-216

subwoofer:                   Sony xplod 1300 watt     http://store.sony.com/12-gtr-series-subwoofer-zid27-XSGTR120L/cat-27-catid-EOL-Car-Marine

zosilovac:                      Auna AMP-CH02 1400 W    http://www.electronic-star.sk/2-kanalovy-auto-zosilnovac-Auna-AMP-CH02-1400-W_i4441.htm

Subwooferový box:        30 cm                              http://www.tuninghifishop.sk/subwooferovy-box-prazdny-12

kapacitor:                      Hollywood HC2M             http://www.prohifi.cz/kapacitory/hollywood-hc2m

Editováno: , autor: whiscool
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ked mi nikto neporadil zakupil som si 16 platov STP silver 53x75 cm .za 119 eur vratane posty ...ratal som 3 platy na leve dvere 3 platy na prave a 10 platov kufor + 5te dvere...dnes som vytlmil lavu stranu prplacka nenormalna dorezane mam vsetky prsty ale vysledok super ziana rezonancia akurat som musel rozobrat aj lave spatne zrkadlo a vytlmit aj to lebo hrozne rezonovalo..jedna strana praca 4 hodiny ...a to som nikdy nerozoberal dvere ani zrkadlo len co som cital navody na nete..zopar foto..

 

2014081317.10.57wgf9.jpg

2014081317.11.03dszk.jpg

2014081318.04.12og99.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...