Přejít na obsah

Tlumení dveří


kasko

Doporučené příspěvky

Jsem kousek od Uherského Hradiště. Tak párkrát jsem to už dělal. Na svém autě jsem to dělal 2x a dveře jsem rozebrané nespočetněkrát.

Kdybys pak měl zájem, tak písni, třeba přes SZ nebo tak :)

Pokud mi pomůžeš, tak to stihnem v tom časovém úseku, jak jsem říkal :)

No hele, budu nad tím vážně uvažovat.. :palec2:

A asi bych si na jaře až bude pěkný počasí někdy udělal výlet s mladou..

Napíšu Ti přes SZ -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz stojis pred rozhodunitm jestli netlumit a nebo tlumit Tecsaundem, tak urcite Tecsound. Ale Tecsound ma i sve nevyhody. Nejvetsi problem je jeho hmotnost.

Navic Alu folie, ktery na nem je silna jako alobal. A pak ma jednu obrovskou vyhodu a to je jeho CENA. Takze svou sluzbu udela ale neni to idealni.

Pokud ses ochotnej investovat do Dynamatu extremu, tak vubec nevahej. Jedna se o trochu jinej material, jeho hmotnost je mensi. Alu folie, ktera desku zpevnuje se uz spise podoba slabemu hlinikovemu plechu-daleko pevnejsi.

Uz jsem to psal nekolikrat koukni jeste na Stinger Roadkill, podle me je to lepsi nez Dynamat. Nebo minimalne se s tim daleko lip dela a lip drzi. Bohuzel je o neco drazsi.

vedel by mi niekto odhadnut/vypocitat kolko by stali dvere

zatlmene s Tecsoundom, s Dynamatom, so Stinger Roadkillom ?

:help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na vytlumení předních dveří je potřeba tabule o rozměrech 2x1m. Budou pak vytlumeny: vnitřní plech dveří, plech stahovačky z obou stran, polepí se i tapecák a ještě zůstane cca 50cm plát

no jasne, ale v pripade dynamatu dela jen ten 50x?cm plat minimalne dve kila ;) takze proto resim kolik kusu a ktery rozmer je vyhodnejsi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vím, že jste to tady už řešili, ale když se ty dveře vytlumí, nevadí tomu voda která do dveří zateče? Vlastně veškerý další vnější vlivy?? (vysoké teploty, nízké teploty, vlhko, sucho.... ) ??

Já jen, aby se to třeba nemuselo za 5 let předělávat nebo tak.. chápete ne..? :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tlumil sem dveře ve fabii před 3 tejdnama! kdyby chtěl kdokoliv poradit sem k dispozici. Mimochodem měl sem ve dveřích nejty. Pěkná pakárna! práce na dva dny. Tlumil sem 2.8 mm plátama s rounem. Docela peklo moc ohebný to nebylo. Ale výsledek good! :-) hraje to libově! Ale myslim, že práce pro začátečníka to rozhodně neni! Musí se vědět jak na to! lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozebereš dveře, HLAVNĚ POŘÁDNĚ ODMASTÍŠ, a nalepíš si tam to, co si koupíš. Já volil Sikadamp 630 (- je na tyto věci určený, dávají ho do aut seriově při výrobě). Žádná věda na tom není, chce to čas a trpělivost...a nebejt lempl.

Voda se to pod to nedostane - pokud to dobře přilepíš a nepoužiješ to, co tam nepatří. Jsou to všechno jen pláty "mikropěnovýho asfaltu" (bitumenu), zázraky to neumí. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
presne tenhle material mam doma, Dexon mam kousicek od domu takze to byla jasna volba, dal jsem ho zespod plata a je to ok ;)

a včem přesně je rozdil ? je v autě větší ticho ? nebo taperce nedrnčí ?

Máš nějaké foto jak si je tam šoupl ? nalepil na taperec (vlnkou směrem ven z auta) nebo na dveře (vlnkou dovnitř) ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 4 týdny později...

Sundáš tapecy,vyndáš vložku zámku,vyndáš dva šrouby co drří zámek 8čka vnitřní tisícihran,sundáš husí krk a rozpojíš svorkovnice,vyndáš dvě gumový záslepky,stáhneš trochu okno až jsou vidět šrouby co drží okno,ty lehce povolíš a vytáhneš okno nahoru,kde ho zajistíš za rám izolepou,pak rozděláš šrouby co drží desku stahovačky,zespod odchlípneš a opatrně vytáhneš ven i se zámkem. Lehko se to řekne,těžko udělá,když to člověk aspon neviděl:-) Ted jsem to zrovna dělal v týdnu,vytlumení paráda,určitě to má svý opodstatnění...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak sem včera zvládl jedny dveře...větší problém byl akorát s vložkou zámku, pak sem si uvědomil že tam asi zámek není když je tam centrál. A mám tam u kliky krytky na místě kde bývá normálně zámek. Jinak sem si na netu našel manuál a více méně šlo všecko jakž takž v pohodě. Rozhodně tomu kdo to nikdy nedělal doporučuji taky nastudovat ;-)

Největší opruz jsou asi nýty. Zpátky jsem to dal na maticové nýty takže pro příště už to bude pohoda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:palec2: Tak vidíš. Akorát jsi měl pech s těmi nýty,já mám naštestí jen šrouby....druhý dveře Ti už pujdou samy..uvidíš :palec2:-_- Pak dej vědět,jak to hraje,já ještě čekám na MDF kroužky,jinak rozdíl tam je i tak samozřejmě znatelnej ,ale i když je fakt,že jsem tam nastřelil ještě zesik...což k tomu taky přispělo :p
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...