Přejít na obsah

Navigace Garmin


Martinoslav

Doporučené příspěvky

Máte někdo, používáte, navigaci Garmin? Pořídil jsem si c510 a zajímaly by mě vaše zkušenosti, rady, postřehy obecně u navigací garmin... :)

Ve svém modelu mám starou mapu a včera večer jsem jel z Jablonce nad Nisou do Ústí a bylo zábavné sledovat, jak je navi pěkně dezorientovaná. Dneska musim zaktualizovat a pak jsem na ni zvědav -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máte někdo, používáte, navigaci Garmin? Pořídil jsem si c510 a zajímaly by mě vaše zkušenosti, rady, postřehy obecně u navigací garmin... :)

Ve svém modelu mám starou mapu a včera večer jsem jel z Jablonce nad Nisou do Ústí a bylo zábavné sledovat, jak je navi pěkně dezorientovaná. Dneska musim zaktualizovat a pak jsem na ni zvědav -_-

Ze si nerekl, ze si v JBC ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máte někdo, používáte, navigaci Garmin? Pořídil jsem si c510 a zajímaly by mě vaše zkušenosti, rady, postřehy obecně u navigací garmin... :)

Ve svém modelu mám starou mapu a včera večer jsem jel z Jablonce nad Nisou do Ústí a bylo zábavné sledovat, jak je navi pěkně dezorientovaná. Dneska musim zaktualizovat a pak jsem na ni zvědav -_-

Taky mám 510 a zatím jsem neměl nejmenší problem.Chtěl bych se tě zeptat jestli bys neměl na cd nebo dvd mapy Evropy.Já tam mám jen č.r. Odměnil bych se ti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ritchie: Prave stahuju Citynavigator ;) Ale jen 8micku. Devitku zatim nemam a kupovat to za 5 tisic nebudu, to nejsem padlej na hlavu. Ale muj garmin si zatrucoval pri instalaci noveho FW, takze musim do servisu na prehrani a proto zatim nebudu mit na cem tu 8micku vyzkouset :(

jj,doufám že to rozchodíš :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 1 měsíc později...

Hledám někoho kdo by měl do Garmina tyto mapy na kartě- Mapy Evropy na SD/microSD datové kartě

Novinka

* navigační mapy 34 zemí Evropy

* kompatibilní s navigacemi Garmin používajícími karty formátu SD a microSD

* funguje po vložení karty do paměťového slotu

* přenositelné mezi více přístroji

stojí to balík a kdyby mě to někdo zkopíroval na kartu,rád zaplatím třeba polovinu-spokojenost pro oba.

http://www.garmin.cz/index.php?section=2009

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...