Přejít na obsah

Vrzání...


jiri26

Doporučené příspěvky

Ahoj, nevíte čím může být způsobeno vrzání stabilizátorů přední nápravy? Po výměně nevrzaly cca 1000KM, před tím jsem měl taky nové a vydržely zhruba to samé. Teď to už zase začíná vrzat....co s tím? přeci se nemění tak brzy.

Dík Jirka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Ahoj, nevíte čím může být způsobeno vrzání stabilizátorů přední nápravy? Po výměně nevrzaly cca 1000KM, před tím jsem měl taky nové a vydržely zhruba to samé. Teď to už zase začíná vrzat....co s tím? přeci se nemění tak brzy.

Dík Jirka

Můžeš napsat kdy ti to vrže, něco mi tam taky začína vrzat, tak jestli to je to samé, mě to vrže když třeba přejedu ty prahy co jsou např na parkovištích nebo když vjedu do nějaké díry

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, nevíte čím může být způsobeno vrzání stabilizátorů přední nápravy? Po výměně nevrzaly cca 1000KM, před tím jsem měl taky nové a vydržely zhruba to samé. Teď to už zase začíná vrzat....co s tím? přeci se nemění tak brzy.

Dík Jirka

Už se to tu probíralo. Určitě bych to nemazal olejem ani vazelínou, ale klouzkem nebo mýdlovou vodou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
Návštěvník

Vyreseno - po namazani silentbloku predniho tlumice - horni - vse utichlo.

Poznate to - tocit tlumicem - chytnout matku v misce a pootacet - pokud ma gumove vrzani - namazat ci vymenit. Ja budu menit az s tlumicema, Takze pouze promaz.

Editováno: , autor: Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Pánové, začalo mi to taky vrzat, ale šíleným způsobem. Točím volantem a je to jako kdybych pod kolem drtil stádo prasat. I při jakémkoliv zhoupnutí..... Jsem z toho na bohnice. Guma stabíku je vykoupaná ve všch možných mazivech... Jak se dá namazat to vrchní uložení tlumiče? Začíná se totiž chytat ložisko. Už mě ta přední náprava krutě s...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...