Přejít na obsah

COLUMBUS (TRINAX) / RNS 510


Doporučené příspěvky

Ahoj,chtěl bych se zeptat....mám RNS 510 1T0 035 680 A v OII, je původně z VW (koupeno s autem, svítí červeně, při zapnutí "Welcome to VW"... Verze firmware 1000 a na HDD jsou mapy,ke kterým nemám DVD. Jde změnit úvodní obrazovka a podsvícení na Škoda? Udělá to firmware nebo je to složitější? A jaká je poslední verze firmware? Jdou z toho HDD mapy vytáhnout a vypálit? díky za odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

chci plně využít volnou kapacitu na HDD (18 GB) pro audio soubory (MP3). Při kopírování celého obsahu DVD se mi na HDD vytvoří podadresář "Copy of CD" a v něm je už adresářová struktura jako na DVD (tedy HDD -> Copy of CD -> interpret -> album -> skladby). Při nakopírování druhého DVD je vytvořen další podadresář "Copy of CD (2)". Obsahy těch dvou DVD jsou tedy uloženy v různých podadresářích a prohledávání je tím komplikovanější.

Je možno kopírovat celý obsah DVD přímo do kořenového adresáře - tedy HDD? Výsledná struktury by byla HDD -> interpret -> album -> skladby. Vím, že to jde po jednotlivých adresářích (to by ale bylo na několik dnů).

Předem díky za radu.

Ví někdo jak na to ?

Chci kopírovat postupně z SD nebo CD/DVD do jednoho konkrétního adresáře na HDD, a chová se to tak, jak píše "Ivann", tzn. že to v tom vybraném adresáři vytváří další nevyžádané nové a nesmyslné adresáře "Copy of CD..." (!) ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ví někdo jak na to ?

Chci kopírovat postupně z SD nebo CD/DVD do jednoho konkrétního adresáře na HDD, a chová se to tak, jak píše "Ivann", tzn. že to v tom vybraném adresáři vytváří další nevyžádané nové a nesmyslné adresáře "Copy of CD..." (!) ???

Tak nad tím jsem taky dumal a podle myslím, že jsem to nakonec udělal takto:

Nat DVD (SD kartu) si vytvořit jeden adresář ve kterém bude struktura jaká chci.

Potom kopírovat ten jeden adresář na disk.

Na další DVD(nebo SD kartu) stejně pojmenovaný adresář a v něm bude pokračování. atd.

Takže je na disku potom nějaký adresář a v něm teprve ta požadovaná struktura.

Debilní, ale kopírovat ručně desítky adresářů je nesmysl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Caute,pozeral som na celu tuto sekciu COLUMBUS ale akosi som nenasiel odpoved na moj COLUMBUS.Mam problem s citanim SD karty,stale mi to hlasi chybu karty.Pouzil som 4GB tak niekto tu pisal ze to podporuje iba do 2GB,vcera som skusal 512MB a to iste.Boli na nej nahrate JPEG.Vie to vobec zobrazovat JPEG?nenapadlo ma ze som mohol skusit na tu 512 nahrat mp3 co by sa stalo.

dakujem za nazor -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Caute,pozeral som na celu tuto sekciu COLUMBUS ale akosi som nenasiel odpoved na moj COLUMBUS.Mam problem s citanim SD karty,stale mi to hlasi chybu karty.Pouzil som 4GB tak niekto tu pisal ze to podporuje iba do 2GB,vcera som skusal 512MB a to iste.

Problem bude asi, ze Tva 4GB bude na 90% v provedeni SDHC, ktere SD ctecka v Columbus bohuzel nepodporuje (na rozdil od dalsich novych jednodussich radii). Karta 4GB v provedeni klasicke SD (kterou by Columbus asi mel prezvejknout) je jiz dnes v mensine, vetsinou se delaji jiz jen v SDHC provedeni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak ta upravená BMW 09_2 mi v místech,kde ostatní jakékoli V2-V3-V4vedou OK,mapa od BMW vede úplně blbě.Ale je to jen jedno místo,co jsem zatím přišel a ještě tak debilně,že to nechápu.Na křižovatce,kde mám odbočit vlevo hlásí odbočte vpravo a poté se otočte.

Editováno: , autor: cosby
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak ta upravená BMW 09_2 mi v místech,kde ostatní jakékoli V2-V3-V4vedou OK,mapa od BMW vede úplně blbě.Ale je to jen jedno místo,co jsem zatím přišel a ještě tak debilně,že to nechápu.Na křižovatce,kde mám odbočit vlevo hlásí odbočte vpravo a poté se otočte.

Mam podobnou zkusenost, Navteq by se mel stydet...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtel bych clenovi ferda25 udelit pozitivni komentar za spickovou montaz navigace Columbus do nasi Octavie II MR06 a touto cestou mu jeste jednou moc podekovat.

Nechal jsem si u ferdy25 udelat Columbus, s novou gatewayi, GPS antenou, zobrazovanim parkovacich senzoru, odblok DVD za jizdy a dualni antenu.

Zajemcum o Columbuse ferdu25 vrele doporucuji! Po celou dobu montaze do nasi Octavie jsem se mu "pletl pod nohy", takze jsem mel moznost jeho praci sledovat a hodne me prekvapila jeho vysoka peclivost provedeni, veskere predelavani kabelu provadel z hlavy a uplne vsechno fungovalo na poprve.

Je videt, ze je opravdovy odbornik, ktery to nedela poprve.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim .. uvazuju o koupi kolumbusu ... o vikendu jsem tu narazil na par prispevku, ktere resili jak jet o s (do)pojistenim dokoupeneho kolumbusu .. ale ted je zaboha nemuzu najit.. nemuzete me nekdo plz nasmerovat? :)

diky

edit: tak uz jsem to nasel ...nicmene se zda, ze mi to nepomuze a dotycny uzivatel uz vypada, ze je neaktivni. nekdo z vas, kdo jste si doresil columbuse, resil jste jeho dopojisteni? pokud ano, tak jak? dneska jsem to tak zkusebne obvolaval, a informace, ktere se mi dostaly, byly znacne rozporuplne .. :(

Editováno: , autor: Tragedie_v_JZD
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...