Přejít na obsah

COLUMBUS (TRINAX) / RNS 510


Doporučené příspěvky

Ano radio hraje krasne ale normalniu to asi nebude kdyz jsme tu dva co si koupili stejnou vnitřni antenu a stejnou redukci origo skoda.. ja mam chyby kolega nemá.

zminim jeste že jsem zkousel napojit origo konektor anteny bez redukce primo do radia a take obe byly OFF . mela by jedna byt on a druha off takze je spatne neco jineho...

post-76154-0-94092800-1459879252_thumb.jpost-76154-0-83866700-1459879278_thumb.j

Editováno: , autor: BiGGy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak koupil jsem NOVOU střešni antenu na zkoušku. Columbus nyni hlasi ANT 1 ON ANT2 OFF takže vidi chybu už jen v te vnitřni. A ted babo raď jakto že LiveBomb ma stejnou vnitřni antenu a mu to piše ON bez chyby ? Livebomb mužeš tu prosimte dat fotku že mas obe anteny ON ?post-76154-0-59047000-1460370636_thumb.j

Editováno: , autor: BiGGy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkoušel jsi zahýbat konektorem v rádiu? Jestli se náhodou nechytne? Jak mi Ferda dál tu výhybku, tak to psalo u obou ON cca za týden mi to přestalo hrát a byly u obou OFF, vyndal jsem rádio, zahýbal jsem tím dvojitým konektorem a od té doby (asi 2 nebo 3 roky) mám klid. Až teď nedávno rádio hraje na prdel, ale když si zapnu info, tak u obou antén (mám samozřejmě stále jednu) mám pořád ON, ale signál je mizerný a ta čára je cca v 1/5 (zobrazuje asi sílu signálu předpokládám). To že to tobě tak blbne vidím tedy asi spíš na rádio než anténu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenže já v autě nemám ani kameru ani navigaci a telefon nabíjím výjimečně v autě a to mám z Číny a to nějaký velký rozdíl nepozoruje ve hraní rádia (příjmu). Jediné co jsem dal do auta a co by mohlo mít vliv eventuálně, jsou LEDky do couvaček (které by měly rušit asi jen při zařazení zpátečky nebo osvětlení SPZ) musím to tedy zkusit vyndat a uvidím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim.

Tak dnes rano po nastartovani, se mi misto loga skody a nastartovani Columbusu objevila ciste bila obrazovka, radio funguje na Maxdotu vse ukazuje normalne a ovladani tlacitky funguje, jen proste pretrvava bila obrazovka. Mam druheho Columba kvuli prechodu na DAB, ale nejak by me zajimalo co ma tento za bolistku. Nesetkal se nekdo z vas s timto probleme ? Popripade rovnou s jeho resenim ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, mám na Vás prosbu. Koupil jsem před pár dny o II FL rs Je v ní columbus. Chtěl bych dát nejaktuálnější mapy. Mohl by jste mi někdo doporučit jaké. Případě jestli bude potřeba úprava fw či sw. Pokud ano na jakou verzi ? Jinak za tohoto stavu který te%d je vše funguje. Pokud by se našel někdo ochotný kdo by mi byl schopen poskytnou odzkoušené mapy případě fw a sw samozřejmě se s dotyčným nějak vyrovnám. Vím že dnes není nic zadarmo. Předem děkuji.

post-79573-0-22992400-1460583656_thumb.j

post-79573-0-47956600-1460583661_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K DAB mi chybi doresit akorat antenu, nejak se mi nechce demontovat strop, abych vymenil tu origo, ale zase lepit na sklo nejake ty paskvil take neni uplne ono. Kdyby nekdo k tomu mel nejake poznatky, rad uvitam.

Dekuji za analyzu chyby.

No budu muset hledat nejakeho doktora pro tu bilou obrazovky, jinak z toho bude jen velke tezitko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, mám na Vás prosbu. Koupil jsem před pár dny o II FL rs Je v ní columbus. Chtěl bych dát nejaktuálnější mapy. Mohl by jste mi někdo doporučit jaké.

 

Mapy jsou kompatibilní bez rozdílu, takže stáhni poslední verzi, stačí hledat a pojede to...

 

 

K DAB mi chybi doresit akorat antenu, nejak se mi nechce demontovat strop, abych vymenil tu origo, ale zase lepit na sklo nejake ty paskvil take neni uplne ono. Kdyby nekdo k tomu mel nejake poznatky, rad uvitam.

 

Moc Možností není, buď střešní anténa, nebo nalepovací, nebo vyměnit zadní okno dveří. Já zkoušel anténu v palubce a to nefunguje, na palubce už to funfovalo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Shánět můžete, kradených je na bazošu a sbazaru spousty, nepočítejte s tím, že ji někdo prodává jen tak a za 10tis. Když škodovka za novou chce přes 60tis. Bude nutná dab anténa ta bude stát další tisícovku. DAB moc frekvencí zatím nemá ale zvuk je srovnatelný s přehráváním CD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak když ti bude někdo prodávat tak ať ti dá i vin vozu a nech si to zkontrolovat ve škodovce ať máš jistotu že je čistá. Akorát když nebude, půjdeš ze škodovky bez rádia a můžeš nachystat chlebíčky pro návštěvu od policie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nikdo ti neprodá vlastní funkční Columbus ze svého vozu za 10000,- už to pochopte... Výjimečně se narazí na rádio z bouračky. Když jsem kupoval já, nikdo mi neodpověděl, když jsem chtěl info o původu (neposlal ani v.č. rádia, ani VIN auta). A takhle to bylo cca u 15 rádií (napřed Bolero a potom Columbus). Seděl jsem u inzerátu skoro 3 měsíce, nakonec jsem se na to vysral, zajel k jednomu co byl nejblíž hodil jsem to do auta u něho, dal mi PIN, rádio najelo tak jsem zaplatil a odjel...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stringo: přesně tak. Jako někdo z "druhé strany barikády" mohu jen potvrdit. Předchozí Octavii II s Columbem z výroby jsem měl 3 roky, a ačkoliv jsem většinou parkoval v garáži rodinného domu, ne vždy to vyšlo. Během těch tří let a doslova "pár nocí" strávených mimo bezpečí garáže mi Columba ukradli celkem 2x. Mou pojišťovnu to stálo 200.000Kč na opravách - poškozená laminovaná skla, výměna palubní desky, protože ten blbec, co to kradl, to ani neuměl vymontovat. Známému pojišťovna dokonce vypověděla pojistku, protože už to nechtěla platit.

 

Troufnul bych si tvrdit, že 98% nabízených Columbů je kradených, 1% pochází z bouraček a 1% prodávají frustrovaní majitelé, kteří už neustálé krádeže nechtějí řešit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zdravim

Mam dotaz,a urcite tu ne nekde i odpoved.
Mam Octu r.v. 2005. Sehnal jsem Columba ( 3T0035680A,HW H11,SW 2664,SV SW-C_EU_9.242_t300,HW 0xC201)

A resim problem,ze mi nejde ovladani na volantu.Mohl by mi nekdo prosiiim poradit jakej soft?? Vag mam

 

Dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...