Přejít na obsah

COLUMBUS (TRINAX) / RNS 510


Doporučené příspěvky

Oni tie rádia boli úplne nové. (Mal na predaj viac nových kusov). Ale prečo potom na štítku je HW52 a cez setup tu ukazuje HW10. Taktiež štítok je B a ukazuje to G.

Predsa prehratím softu sa tieto údaje nezmenia. Na disku boli iba mapy a nič viac. Predávajúci tvrdil, že rádio má 40GB HDD.

A na prednom paneli bez názvu?

Editováno: , autor: 27jose
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na netu jsem jednou objevil rádia které někdo "složil" z dílu co někdo bral z výroby po dílech. Byly vlastně nové, ale nikde evidované, protože byly vlastně postavené mimo továrnu z mixovaných součástek... Prodejce se tím ani moc netajil, tak jestli to třeba nemůže být podobné...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na tyto rádia bych si dal majzla, stejný problém, na štítku vyšší verze než uvnitř, štítek byl dokonce od rádia s DAB. Rádio se dalo dopoledne do auta a odpoledne už nehrálo, deska KO. Investice za 10tis stála za to. Klient koupil někde v Praze.

Editováno: , autor: h2o
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím poradci,

Dnes mi zničeho nic začal display Columba zobrazovat červeně, resp. slaběji, něco jak když startuje, tak mu chvíli trvá než nabere ten konečný jas.

Mám se připrtavit, že odchází display?

Díky za postřehy.

P.S. jas jsem nastavil na nejjasnější, ale beze změny a udělal jsem reset 3 kombinací...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Kouknu jeste na stitek az budu v aute ale nevim jestli mu mam opravdu verit. Kupoval jsem starsiho columbuse takze jestli verit štitku to je otazka . zvažoval jsem SW6276 ale nerad bych ho umrtvil. vypis servisniho menu je :

 

1T0035680L

H73

sw5238

c_eu_13,236_t3

0xCC01

hw vehicle 0xCC01

sw v 0x44550001

 

dab hw 255

SW DAB NOTAVAILABLE

 

ps. nechaval jsem ho pres servisni kabel prepnout na VW 

Editováno: , autor: BiGGy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

resim to spis proto at vim co jsem vubec koupil. kluci az budu mit trošku času tak nafotim štitky . jinak cosby pokud si pamatujes tak jsem byl za tebou prepnout to na VW škoda že jsme se tenkrat nekoukli 

 

jinak pokud je to c12 tak uz to ma led displej a ssd disk ? 

 

a proč resit sw?? no protože v každem se snaži neco opravit ,urychlit . me třeba prijde ze ta 5238 je nekdy pomalejsi kdyz ma prepnout na couvaci kameru . + třeba za par let prijdou zas mapy ktere budou vyžadovat novejsi sw aby fungovaly jak maji. u styrych sw byl problem s rozdelenim oddilu na disku a nove mapy haprovaly.

Editováno: , autor: BiGGy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžete mi prosím poradit jak zapojit mikrofon, aby fungovalo hlasové ovládání Columbuse? Nyní mám mikrofon napojen přímo do GSM III jednotky pod sedadlem spolujezdce a telefonování funguje.

Když ho zapojím prvně do Columba a z něj do jednotky, tak hlasové ovládání ani telefonování nefunguje a Columbus stále vypisuje chybu mikrofonu...

 

Je třeba něco kódovat? Co dělám špatně? ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...