Přejít na obsah

COLUMBUS (TRINAX) / RNS 510


Doporučené příspěvky

A máš to správne nakódované?

 

Jednotka 37 navi

Coding - 07

Byte 7 - bit 1 treba odškrtnúť

Byte 3 - bit 1 zaškrtnúť (tento nie je na funkciu nutný ale bude ti písať na diagnostike chyby ak bude nejaký problém s mikrofónom)

 

Tu to máš aj s foto:

http://www.my-gti.com/1234/volkswagen-rns-510-microphone-connection-for-voice-control

 

PS: po kódovaní je niekedy dobré urobiť reset navi - naraz stlačiť šípku vlavo, šípku vpravo a symbol repráčiku s i (úplne vpravo hore)

Editováno: , autor: zelo7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem pofotil ty stitky . Hw h73 sedi a ted uu nevim jiste ale myslim ze sw tam byl taky 2xxx . Jen se zmenilo to delivery part number po prepnuti na vw ci prehrani swpost-76154-0-07633000-1457005517_thumb.jpost-76154-0-44950800-1457005535_thumb.jpost-76154-0-62096100-1457005554_thumb.jpost-76154-0-65249700-1457005649_thumb.j

Jedine co nevim je ze kdyz jsem columbuse rozdelaval kvuli zmene podsviceni jestli bxly plomby porusene nebo ne. Moje chyba

Editováno: , autor: BiGGy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nake cislo je vyrazeno na druhem bokupost-76154-0-31023300-1457008618_thumb.j

No nekdy se asi zastavim abys mi to zjistil po kabelu pokud to delas :) to znamena ze to nema zadny puvod kdyz tam skz neni vyrazeno ? Kde teda vzdali plechy bez vyrazeni kdyby tam dali prece plechy z novejsiho columbuse tak je tam skz ale jine nebo se mylim? Asi nekdo krade v continentalu :)

Editováno: , autor: BiGGy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj hoši,

 

již 4 měsíce jsem hrdým majitelem Octavie II RS, dnes jsem ji připojil na diagnostiku a zjistili jsme, že je tam chyba:

 

00862 - Anténa pro GPS navigace (R50 / R52)
             007 - Zkrat na uzemnění

                 Freeze Frame:
                    Fault Status: 01100111
                    Fault Priority: 5
                    Fault Frequency: 1
                    Reset counter: 37
                    Mileage: 128470 km
                    Time Indication: 0
                    Date: 2002.14.18
                    Time: 15:46:31

 

 

Máte s tím někdo zkušenost, kde mám začít atd?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A máš to správne nakódované?

 

Jednotka 37 navi

Coding - 07

Byte 7 - bit 1 treba odškrtnúť

Byte 3 - bit 1 zaškrtnúť (tento nie je na funkciu nutný ale bude ti písať na diagnostike chyby ak bude nejaký problém s mikrofónom)

 

Tu to máš aj s foto:

http://www.my-gti.com/1234/volkswagen-rns-510-microphone-connection-for-voice-control

 

PS: po kódovaní je niekedy dobré urobiť reset navi - naraz stlačiťi šípku vlavo, šípku vpravo a symbol repráčiku s i (úplne vpravo hore)

 

Díky, nakonec byl problém v mikrofonu ... Byl totiž ze Superba I . Fungoval ale má jiný odpor a tak to hlásilo neustále chybu. Vyměnil jsem ho za správný a už to funguje.

Označení mikrofonů je stejné, akorát mají jiné písmeno na konci, takže pozor na to. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

chtěl jsem se zeptat, co vše je třeba k výměně RNS300 za RNS510? Předpokládám, že budu muset dodat druhou AM/FM anténu (asi někam pod palubku) ale jinak zbytek?

Budou se zobrazovat zadní parkováky? Bude komunikovat s Maxidotem? Bude se dát telefonovat přes HF tak aby se rádio ztlumilo?

Tak se k tomu trochu vrátím, pokud dodám výpis z VCDS  je někdo schopný říct co se bude muset za co vyměnit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všem, v Columbovi v malém přídavném okně na mapě kde je kompas, GPS... jsem měl nabídku se šipkou a tato šipka po uvedení Columba do továrního nastavení zmizela. Jde nějak doaktualizovat? To je dost důležitá funkce tak nechápu že to zmizelo. Díky za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslíš tuhle šipku?

f5e78b3d30d8a1bdecfe35bd86940925.jpg

Ta nemá žádnou souvislost na zobrazení klasické mapy (2D/3D) zkusil bych udělat reset jestli se zase nezobrazí. Ještě díval ses pořádně jestli jí nemáš schovanou - nabídka má posuvník, tak jestli třeba nejsi v seznamu najetý v dolních nabídkách...

f1594c85fdd200f6f1b862c0702a7515.jpg

Editováno: , autor: Stringo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...