Přejít na obsah

COLUMBUS (TRINAX) / RNS 510


Doporučené příspěvky

a ty tam chceš mít 120 alb pořád dokola??????Proč??Jinak jsme to zkoušeli dát jiný HDD,data z původního jsme stáhli,ale nešlo to.Budu li mít ještě šanci,zkusím to znova

tak vas asi sklamu jinej nez 30giga to neveme uz sem to skousel zrejmne neni sparovanej v hardweru radia :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem si myslel, že bych na ten HDD přenesl svou domácí diskoteku, nicméně v kvalitním ripu min. 256-320kbps se tam toho moc nevejde (asi tak 120-130 alb), a tak to bude stejne jako dosud, stale menit a prenaset aktualni veci na SD karte ci CD. Skoda, je me jasne, ze se to tyka jen hudebnich fajnšmekrů, ale při větší kapacitě se při náhodném výběru dá dosáhnout téměř neopakovatelného pořadí, taj jak to mám na svém domácím media serveru.

O videu ani nemluvim :_( )

Letos jsem cestu k moři, pobyt a cestu zpět zvládnul jen na 5 cdéček a točil jsem je pořád dokola, myslel jsem si že mi to bude stačit, nestačilo, málem mi z toho hráblo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem si myslel, že bych na ten HDD přenesl svou domácí diskoteku, nicméně v kvalitním ripu min. 256-320kbps se tam toho moc nevejde (asi tak 120-130 alb), a tak to bude stejne jako dosud, stale menit a prenaset aktualni veci na SD karte ci CD. Skoda, je me jasne, ze se to tyka jen hudebnich fajnšmekrů, ale při větší kapacitě se při náhodném výběru dá dosáhnout téměř neopakovatelného pořadí, taj jak to mám na svém domácím media serveru.

O videu ani nemluvim :_( )

Letos jsem cestu k moři, pobyt a cestu zpět zvládnul jen na 5 cdéček a točil jsem je pořád dokola, myslel jsem si že mi to bude stačit, nestačilo, málem mi z toho hráblo.

My jsme na cestě do Francie měli asi 20 CD a nakonec v měniči zůstalo těch šest co tam bylo a v kombinaci s radiem to stačilo, takže 18 GB hudby je pro mě až dost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a ty tam chceš mít 120 alb pořád dokola??????Proč??Jinak jsme to zkoušeli dát jiný HDD,data z původního jsme stáhli,ale nešlo to.Budu li mít ještě šanci,zkusím to znova

tak vas asi sklamu jinej nez 30giga to neveme uz sem to skousel zrejmne neni sparovanej v hardweru radia :p

A zkoušeli jste udělat image toho původního disku na ten nový, aby to byla bitová kopie 1:1 s tím, že zbytek disku nebude naformátovaný? Kdyby to tohle sežralo už by pak stačilo ten původní oddíl zvětšit na max. velikost disku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono nejde jen o to, jestli stačí 5, 10, 15GB, ale hlavně o to, že člověk má různý nálady, různý příležitosti atd., navíc taky kdo má tu hudbu přebírat, že :p Já mám roztříděných cca 20GB hudby, kterou poslouchám + takových 200GB zbytku, kde je všecko možný i nemožný. Většinou do přehrávače naházím něco z knihovny nebo několik adresářů a potom si jenom skáču podle písniček, na který mám chuť, takže místa není nikdy dost. V podstatě člověk stejně tolik hudby neposlouchá, to je pravda, ale jaksi nelze dopředu určit, co mě zrovna napadne pustit. Takže když nad tím tak přemýšlím, tak 20GB je dost, zbytek se může hodit na flašku a občas prostřídat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono nejde jen o to, jestli stačí 5, 10, 15GB, ale hlavně o to, že člověk má různý nálady, různý příležitosti atd., navíc taky kdo má tu hudbu přebírat, že :p Já mám roztříděných cca 20GB hudby, kterou poslouchám + takových 200GB zbytku, kde je všecko možný i nemožný. Většinou do přehrávače naházím něco z knihovny nebo několik adresářů a potom si jenom skáču podle písniček, na který mám chuť, takže místa není nikdy dost. V podstatě člověk stejně tolik hudby neposlouchá, to je pravda, ale jaksi nelze dopředu určit, co mě zrovna napadne pustit. Takže když nad tím tak přemýšlím, tak 20GB je dost, zbytek se může hodit na flašku a občas prostřídat.

Presne tak, pak to jedine jeste doplnit o USB adapter a je vystarano. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SD kartu vidim jako prenosne medium, rozhodne ne jako nejake uloziste, proc take, kdyz to ma HDD.

K tem uvaham o velikosti ci dostatecnosti tech cca 18-19 GB, ktere jsou k dispozici na prehravani muziky. Mozna ano, mozna ne. Myslim, ze jsem zcela jasne osvetlil sve pozadavky. Nyni mam na CD-MP3 (6 ks v Audienci), tj. cca 30-40 alb ve vysoké kvalitě (v součtu, bitrate kolem 256-350 kbps), věřte-nevěřte, ono se to brzy obehraje. Takže nezbývá, než to cyklicky měnit atd. To samozřejmě nudí a otravuje, i jako výběr v režimu JukeBoxu s náhodným výběrem se to brzy obehraje.

Jezdím občas dlouhé trasy, a nechci se nějak často starat o "čerstvost" nahrávek na palubním jukeboxu. Proto rád uvítám u takového zařízení dostatečně velký disk, abych i při kvalitním MP3 ripu na ten disk toho dostal co nejvíce, nejlépe celou domácí databázi - mj. přesně z těch důvodů, které zde mimoch. uvedl myslím "Skaja". Vždy si vybrat to, na co mám (příp. spolucestující) chuť.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a nejsi tak trošku rozežhraný??? :D Než to přehraješ,budeš senilní dědek a bude ti stačit jedno cedlo s Moravankou :D :D

Buďme rádi že je to co je .Postupem času bude toho třebas více.Jste rychle zapoměli na kazety,potom CD.

Jo jo Cosby tak tak, myslím že je tohle celkem velkej skok. Jenže holt jsou i tací, kteří jsou nespokojení věčně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a nejsi tak trošku rozežhraný??? :D Než to přehraješ,budeš senilní dědek a bude ti stačit jedno cedlo s Moravankou :D :D

Buďme rádi že je to co je .Postupem času bude toho třebas více.Jste rychle zapoměli na kazety,potom CD.

K muzice a zvuku jsem měl (a mám) vždy hodně blízko, takže jak si to trefil, jsem evidentně "rozežraný". U auta je pro mě velmi nezanedbatelný komfort, a např. CD changer jsem měl ve svém autě již kdysi kolem r. 1991, okamžitě, jak se taková věc objevila na trhu, tehdy Blaupunkt. A v tomto jsem byl vždy maximalista ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a nejsi tak trošku rozežhraný??? :D Než to přehraješ,budeš senilní dědek a bude ti stačit jedno cedlo s Moravankou :D :D

Buďme rádi že je to co je .Postupem času bude toho třebas více.Jste rychle zapoměli na kazety,potom CD.

Jojo, mas pravdu.Kdyz to tady ctu, tak to zaclo- mapy na pizdu,reseni AUX,nebere to Divx, TV tuner,zesik,park assistenty,obavy z upatlaneho displeje=))Ted maly HDD=))Celkem se dobre bavim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Škodovka by v těchto dnech měla pustit do výroby novou ŘJ Bluetooth, která umí komunikovat s novou Navigací (Trinax, Columbus) a umožnit ovládání telefonu přes dotykový displej navigace. Viděl jsem to na vlastní oči a jsem rád, že jsem si nepořídil přenosnou navigaci, jako je TomTom atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Škodovka by v těchto dnech měla pustit do výroby novou ŘJ Bluetooth, která umí komunikovat s novou Navigací (Trinax, Columbus) a umožnit ovládání telefonu přes dotykový displej navigace. Viděl jsem to na vlastní oči a jsem rád, že jsem si nepořídil přenosnou navigaci, jako je TomTom atd.

Jeste tu RJ k parkovacim senzorum a je to super! :) Asi moje Audience a tomtom pujdou do sveta....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Škodovka by v těchto dnech měla pustit do výroby novou ŘJ Bluetooth, která umí komunikovat s novou Navigací (Trinax, Columbus) a umožnit ovládání telefonu přes dotykový displej navigace. Viděl jsem to na vlastní oči a jsem rád, že jsem si nepořídil přenosnou navigaci, jako je TomTom atd.

Jeste tu RJ k parkovacim senzorum a je to super! :) Asi moje Audience a tomtom pujdou do sveta....

...můj Nexus třeba taky, ale zatím se koukám stále vyplatí počkat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar chalani. Mam mensi problem. Mam v aute Trinax a z nicoho nic mi prestala fungovat navigaia. Mapy to zobrazuje aj polohu zobrazuje akurat ked chcem navigovat z bodu A do bodu B tak mi to stale hlasi ze som off road a pritom som na ceste. Nemoze to byt tym ze mi tam davali nejaky medzikus aby mi slo DVD aj pocas jazdy? Ale zaujimave je ze ked mi to tam namontovali tak som vsetko otestoval vratane navigacie a vtedy to slo. Pls o radu. Skusal som aj factory settings aj odpojit o baterky a nic nepomaha. Este ma napada hard reset ale bojim sa ze tym pridem aj o mapy ktore tam teraz mam a vlastne ani neviem ak na to....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na nete som našiel oskenovaný návod k RNS510 (anglický) a tam sa píše, že to berie len bežné SD karty do 2 GB. Skúšal niekto aj väčšiu?

A ešte som v návode nenašiel ani zmienku o tom, že by to vedelo nahrávať dopravné hlásenia ako Audience a rovnako tam nepíšu o možnosti zobraziť RadioText (info o prehrávanej skladbe z rozhlasu). Toto Audience tiež vie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...