Přejít na obsah

PLIVÁRNA


amogh

Doporučené příspěvky

chlapi,neni na ucet po netu.zadas ciselka a uz to frci, esce kdyz to mas osefovane pomoci sms, tak je to excelentni :palec2:

to já sice mám, ale v tomto případě šlo o vklad na účet, já totiž nemám v místě možnost banky, přes kterou bych to poslal, tak zbývá jen pošta.

Peníze dorazily s 10 dením spožděním :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do píči, tak jsem se vrátil z STK a neprošel jsem kvuli vysokýmu CO2 při zvýšenejch otáčkách. Zmrd, nepříjemnej, kokot, to uřčitě nafixloval abych mu dal 5ti kilo na sedačku. Seru na ně hajzli, takový plečky projdou a já ne. Se na to můžu vysrat a zaplatit (teda spíš podplatit) si to jinde, do prdele, já ty prachy neseru..........

Jinak přeji hezký den v práci, sakra, se kouknu ven a je mi na blití

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty vole to snad není pravda já neprošel se stejnou "závadou" před 14 dny a vytočili mě tak že jsem ještě nikde jinde nebyl.

Kam to teda chodíte na emise? Zkuste to u někoho solidárnějšího. Mě neprošla na emisích Felda na LPG , tak to trošku sfalšoval, řekl ať si to opravím a hotovo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

USB flash po vietnamsku

Mám kamaráda. Kamarád měl peníze (ale ne zas tak moc). Kamarád chtěl gigovou klíčenku. Kamarád neposlouchal "má slova varovná". Šel do vietnamské tržnice. Přišel, viděl, koupil. Přišel domů a zasunul. PC nic. Zavolal mi o pomoc. Přišel jsem, viděl jsem, rozebral jsem. Prosím kamaráda (poté, co se probral) o digiťák. Fotím, dělím se s vámi o zážitek.

Měl jsem kamaráda. Kamarád nemá peníze. Nemá ani gigovou klíčenku. Může vám ale poradit, kde se tato věc dá za 400 Kč koupit...

ty vole tak to je mazec. A to se nevrátil a nevystřelil toho žluťáka na Mars? :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TAaaaaakkkkkk kurva drat....At chcipnou stary komunisticky buzeranti v bejvalejch bolsevickejch statnich podnikach!!!Delaj stejnou picu,jako kdysi,za dvojnasobnou vatu,vsechno jim to zmrdum trva,jak ranimu srani a jeste,kdyz jim clovek vola,kde to vazne,my svine rudy budou vypravet historky,jak maj jednani s ekonomickym namestkem,pritom dela do zrni picus a jediny co mu de,je zvanit picoviny a hrat si na hrozne pracovne vytizenyho...Pak ho vidim,jak se v deset laduje v bufaci salatem a zapiji to lahvonem...Ty vole...Uz aby tyhle zmrdi vychcipali!!!! fuck fuck

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
V neděli v poledne my zdechl ten zasranej, skurvenej počítač a teprve včera večer se to podařilo vše rozjed,mrdka jedna domrdaná, hadr v píči. Tak jsem musel koupit novej hadr a už jsem hned vzal i lepší grafárnu a 5tka v píči. Mrdat!!

bud rad ze ten kram nemas na soucasny hry lol ja dal 5ku jenom za grafiku , ale kdyz me to nekdy tak bavi :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Proč tady všichni tak smlouvají o cenách??? Kua je jasný že každej se snaží vydělat, ale většinou z toho mají prospěch oba! Kolik lidí prodávanou věc ještě ani neviděli osobně a už chtějí jít s cenou dolů!!!! fuck Myslím že nikdo z nás tady není dobročinná organizace!!! :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč tady všichni tak smlouvají o cenách??? Kua je jasný že každej se snaží vydělat, ale většinou z toho mají prospěch oba! Kolik lidí prodávanou věc ještě ani neviděli osobně a už chtějí jít s cenou dolů!!!! fuck Myslím že nikdo z nás tady není dobročinná organizace!!! :aggressive:

to bych se nerozciloval, hodim cenu a za tou si stojim, bud ber nebo ne, ale pokud slevis, tak je to na tobe, ne? :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč tady všichni tak smlouvají o cenách??? Kua je jasný že každej se snaží vydělat, ale většinou z toho mají prospěch oba! Kolik lidí prodávanou věc ještě ani neviděli osobně a už chtějí jít s cenou dolů!!!! fuck Myslím že nikdo z nás tady není dobročinná organizace!!! :aggressive:

Bohužiaľ všetci by nakúpili najradšej zadarmo!!!

Aktuálne predávam notebook, cenu som napísal 5tisíc Sk (čo je tak cca. 70% ceny, za akú idú podobné notebooky na inzeráty na pc weboch). Dostal som 4 SZ, kde mi bolo ponúknuté max 1000 a 1500 Kč. To ten notebook radšej otrieskam o chodník pred domom! A ešte mali toľko drzosti, že nech to pošlem na dobierku a zaplatím si poštovné lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužiaľ všetci by nakúpili najradšej zadarmo!!!

Aktuálne predávam notebook, cenu som napísal 5tisíc Sk (čo je tak cca. 70% ceny, za akú idú podobné notebooky na inzeráty na pc weboch). Dostal som 4 SZ, kde mi bolo ponúknuté max 1000 a 1500 Kč. To ten notebook radšej otrieskam o chodník pred domom! A ešte mali toľko drzosti, že nech to pošlem na dobierku a zaplatím si poštovné lol

to je sila,rict 1500kc, esce bych pochopil estli slevis trebas 500sk, ale to je trochu "moc" za 1500 fuck

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na slovensku se tohleto placeni zrusilo - proste casem se ukazalo ze to nefunguje - cekam to i tady

:....

Před pěti lety se tam objevily poplatky u lékaře. Tím došlo ke snížení návštěv u doktorů asi o deset procent. Placení u lékaře však bylo později zrušeno.

No oni sa sice zrusili (20Sk) ale ked sa rusili tak lekari si poprerabali cenniky za ostatne sluzby a aj tak s ludmi vydrbali. Pozeram ze je to vsade rovnake.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do prdele, jsem se dneska zase nasral, když jsem viděl, jak krmím státní kasu. Jsme dostávali dneska od šéfa mzdy upravené na rok 2008. Dostávali jsme na flashky excelovské soubory základních mezd, které pak s každým jednotlivě probíral a vše tam bylo krásně uvedno včetně daní a pojištění. I když to vím, ale jak to pak vidím na papíře, tak bych kurva střílel. Ti zmrdi co se jen flákaj a přiživujou v parlamentních lavicích mně okrádaj ročně po všech "slevách" na daních o 400 tis. ročně. To je hnus fialovej. Rozhodně bych je zužitkoval lépe než ti darmožrouti vyjebaní.

Jak jsem tady nikdy nebyl nadávat, tak včíl jsem si musel ulevit, protože to je neskutečné. A ve finále určitě v důchodu dostanu hovno a ne důchod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do prdele, jsem se dneska zase nasral, když jsem viděl, jak krmím státní kasu. Jsme dostávali dneska od šéfa mzdy upravené na rok 2008. Dostávali jsme na flashky excelovské soubory základních mezd, které pak s každým jednotlivě probíral a vše tam bylo krásně uvedno včetně daní a pojištění. I když to vím, ale jak to pak vidím na papíře, tak bych kurva střílel. Ti zmrdi co se jen flákaj a přiživujou v parlamentních lavicích mně okrádaj ročně po všech "slevách" na daních o 400 tis. ročně. To je hnus fialovej. Rozhodně bych je zužitkoval lépe než ti darmožrouti vyjebaní.

Jak jsem tady nikdy nebyl nadávat, tak včíl jsem si musel ulevit, protože to je neskutečné. A ve finále určitě v důchodu dostanu hovno a ne důchod.

To mi příjde nespravedlivé, někdo neodvede nic, ještě naopak bere a někdo platí moc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do prdele, jsem se dneska zase nasral, když jsem viděl, jak krmím státní kasu. Jsme dostávali dneska od šéfa mzdy upravené na rok 2008. Dostávali jsme na flashky excelovské soubory základních mezd, které pak s každým jednotlivě probíral a vše tam bylo krásně uvedno včetně daní a pojištění. I když to vím, ale jak to pak vidím na papíře, tak bych kurva střílel. Ti zmrdi co se jen flákaj a přiživujou v parlamentních lavicích mně okrádaj ročně po všech "slevách" na daních o 400 tis. ročně. To je hnus fialovej. Rozhodně bych je zužitkoval lépe než ti darmožrouti vyjebaní.

Jak jsem tady nikdy nebyl nadávat, tak včíl jsem si musel ulevit, protože to je neskutečné. A ve finále určitě v důchodu dostanu hovno a ne důchod.

Nemusis se vztekat....duchodu se ani nedozijem...takze neni duvod, proc byt nasranej :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do prdele, jsem se dneska zase nasral, když jsem viděl, jak krmím státní kasu. Jsme dostávali dneska od šéfa mzdy upravené na rok 2008. Dostávali jsme na flashky excelovské soubory základních mezd, které pak s každým jednotlivě probíral a vše tam bylo krásně uvedno včetně daní a pojištění. I když to vím, ale jak to pak vidím na papíře, tak bych kurva střílel. Ti zmrdi co se jen flákaj a přiživujou v parlamentních lavicích mně okrádaj ročně po všech "slevách" na daních o 400 tis. ročně. To je hnus fialovej. Rozhodně bych je zužitkoval lépe než ti darmožrouti vyjebaní.

Jak jsem tady nikdy nebyl nadávat, tak včíl jsem si musel ulevit, protože to je neskutečné. A ve finále určitě v důchodu dostanu hovno a ne důchod.

To platíš na daních+SP+ZP 400 k ročně?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To platíš na daních+SP+ZP 400 k ročně?

jo, bohužel, dostal jsem excelovskou tabulku s novou mzdou pro rok 2008 a tam byly veškerý ty čísla rozepsaný, kolik hrubýho, kolik čistýho, kolik daně, kolik SP, SZ, odvody zaměstnavatele, superhrubá mzda, a to hezky jak v CZK, tak v CHF. A když jsem si ty čísílka vynásobil x12, tak jsem zase zuřil. Je to k zblití. Každej jsme dali svou Fashku, šéf to tam naládoval, a pak jsme si každej postupně chodili s NTB to se šéfem rozebrat. Když se mně ptal, jestli jsem spokojenej, tak jsem samo řekl, že to mohlo bejt lepší lol . On hrozně nadává, jak jsou v CZ hrozný odvody a tím i vysoké mzdové náklady. Jen ve Slovinsku a Maďarsku je to prej ještě horší. Slovinsko je v tomto nejhorší z těch 15 zemí, kde fungujeme.

Když jsem to pak večer ukazoval ženě, tak jsem si dělal prdel, že si vlastně platím přibližně jednoho poslance, tak že si nějakého vyberu a bude mi dělat otroka :aggressive:

Hnus :ble

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak si dneska taky přidám... Byl jsem si koupit svačinu do práce. Zastavím na parkovišti u Lidlu. Mezera byla dostatečná na všechny strany. Z prava stálo Š100 a z leva nějakej pojebanej Opel ani nevím jakej z roku 1,2,3. Po hromadě ho držely akorát samolepky. Když jsem vylezl z krámu, Opel tam nebyl a já v pravejch zadních dvěřích lavor jako "<->" !!!!! Ani lísteček nenechal! A v Lidlu nemaj kamery na parkáči a Policajti maj kamery na druhou stranu!!!!!!!!!!!!! Takže SPZ nezjistím... "Šajze"!!!! Tak si budu asi fotit při každým parkování kdo vedle mě stojí...

Děkuji za váš drahocenný čas.

Stejně se mi moc neulevilo. :aggressive::feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak si dneska taky přidám... Byl jsem si koupit svačinu do práce. Zastavím na parkovišti u Lidlu. Mezera byla dostatečná na všechny strany. Z prava stálo Š100 a z leva nějakej pojebanej Opel ani nevím jakej z roku 1,2,3. Po hromadě ho držely akorát samolepky. Když jsem vylezl z krámu, Opel tam nebyl a já v pravejch zadních dvěřích lavor jako "<->" !!!!! Ani lísteček nenechal! A v Lidlu nemaj kamery na parkáči a Policajti maj kamery na druhou stranu!!!!!!!!!!!!! Takže SPZ nezjistím... "Šajze"!!!! Tak si budu asi fotit při každým parkování kdo vedle mě stojí...

Děkuji za váš drahocenný čas.

Stejně se mi moc neulevilo. :aggressive::feve:

hajzli jedni :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obecní zastupitelsvo a starosta je banda kreténů...

Před 2 lety jsem se přestěhoval do menší vesničky z menšího města neb mě nebavilo sdílet bydlení s dalšími lidmi. Koupili jsme domek, dali ho do pořádku a vše byla jak má být. Kousek do obchodu, kousek do přírody, hned vedle škola s krásným hřištěm. Jenže byly volby a k moci se dostala klika ovládaná místním mafiánem a začaly se dít věci. Zatím se nás dotýkaly jen okrajově, ale včera jsem de dověděl, že chtějí školní hřiště zastavět domy pro seniory, udělat tam nějaké "kulturní centrum" a náves po vzoru našich sousedů. Ti mají taky svého mafiána, co jim sponzoruje výstavbu a těm našim je líto, že naše obec nevypadá jako ta sousední - s obchody a paneláky v centru. Ti kreténi mě tak vytočili, že jsem nemohl ani spát. Zbývá mi naděje, že na to neseženou prachy, jinak se budu zase stěhovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...