Přejít na obsah

Podtlaková siréna


PetrC

Doporučené příspěvky

Už Vás někdo naštval tak že jste si málem promáčkli volant, jak jste mačkali z klaksonu duši?

Mě se to stává. Například když proti mě někdo jede s dalkovýma a přepne je až je 5 metrů přede mnou i když na něj blikáte, že vás oslňuje, takové bych :blbec:

V takových případech dávám najevo svou nespokojenost i klaksonem.....

A tak jsem přemýšlel, že bych si tam nechal namontovat podtlakovku....

Jenomže: Ta potřebuje asi hodně vzduchu a taky tlaku. Ale snad by se to dalo

vyřešit tím že bych namontoval 5-10l bombu, nějaký tlakový ventil, který jde ovládat elektrikou a kompresor. I když, mohlo by to být i bez kompresoru, ale vždycky bych simusel doplnit bombu nějakým externím...

Jenom by to chtělo zjistit, kolik ta sirena spotřebuje vzduchu a jaky tlak je ideální?

Pokud s tím máte zkušenosti, napište diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:palec2: toto ma zaujima. Podla man by neuletela, ak by si to dal niak do predneho narazniku tak aby to fukalo von -_- potom daj vediet jak si to poriesil

Si predstav, ked ta zastavia policajti idu k tebe a ty by si s tym zatrubyl, :smich:

by obaja odpadli a by si si frcal dalej

Editováno: , autor: danone
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čeho se tu ještě dožiju kol104

Já bych se na to vykašlal, když na takovýho debila zatroubíš, bude z toho mít ještě větší prdel, že seš naštvanej.... Já taky troubil a blikal a pak jsem jel s tátou a proti nám machr s džípem a měl rozsvícenou hrazdu a mlhovky, tak jsem troubil, blikal jsem jak šílenej, nadával...... A táta prohlásil, nech je takoví pitomci se utlučou sami.... Od tý doby to nechávám plavat a jsem v klidu lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už Vás někdo naštval tak že jste si málem promáčkli volant, jak jste mačkali z klaksonu duši?

Mě se to stává. Například když proti mě někdo jede s dalkovýma a přepne je až je 5 metrů přede mnou i když na něj blikáte, že vás oslňuje, takové bych :blbec:

V takových případech dávám najevo svou nespokojenost i klaksonem.....

A tak jsem přemýšlel, že bych si tam nechal namontovat podtlakovku....

Jenomže: Ta potřebuje asi hodně vzduchu a taky tlaku. Ale snad by se to dalo

vyřešit tím že bych namontoval 5-10l bombu, nějaký tlakový ventil, který jde ovládat elektrikou a kompresor. I když, mohlo by to být i bez kompresoru, ale vždycky bych simusel doplnit bombu nějakým externím...

Jenom by to chtělo zjistit, kolik ta sirena spotřebuje vzduchu a jaky tlak je ideální?

Pokud s tím máte zkušenosti, napište diky

Hele, tak přesně o něčem takovým přemýšlím už delší dobu, ale jak píšeš, pro to aby to trochu slušně houkalo je potřeba tlakovej vzduch a to je problém...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zachvilku to tu bude jak v Italii, vsichni na sebe budeme troubit a deti se nevyspi... <_<

Nepamatuji se, kdy jsem naposledy pouzil houkacku... Jak pise quicksilver byt v klidu a nechat to plavat, stejne s tim nic neudelame.

Jinak se prodavaji 2-3,.. tonovy houkacky i s kompresorem na 12V. Sice to neni takover rev jako lokomotiva, ale troubi to vic nez klasicka dvoutonovka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co takhle zkusit soutěžáckou rampu s halogenama a když ti někdo posvítí tak mu je napal taky ono ho to přejde,nebo ten vojenskej hledáček ten je taky good!jinak já bliknu 2x-3x,když nic má je taky na xichtě jak jinakna ně?houkání je na pytel k ničemu i kdyby si měl sirénu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja bych to spise vyuzil na chodce! Zrovna vcera jsem o necem takovem premyslel! Jedu v karvine smerem od haly hazene k policajtum kdo to tu zna jiste pochopi o cem mluvim a pres cestu jde cikanka tak na ni bliknu at jde nikam nespecham a ta CE*NA KURVA kdyz to videla ze jsem ji pustil tak spomalila svou chuzi asi na polovina a snazila se napodobit svou chuzi chuzi modelek takze ja jsem musel zastavit a jeste semi ta sfine smala do ksichtu a asi si myslela jaka neni kunda a neco pomrkavala na frajery kteri byli na druhe strane! Kdyby tam ti frajeri nestali s flaskama v ruce tak ji tak vypi*uju ze by se z toho posrala ale mel jsem strach o zdravi sve take sveho auta! Ale aspon dat ji poradnou sadu klaksonem a ne tim plyvatkem co tam mam kdyz byla metr od auta po ktere by se posrala a tyden neslysela na prave ucho by me velmi zahralo na srdicku a at mi nikdo netvrdi ze ji mam nechat byt ze na to doplati! Jo mozna ji priste nejaky frajer prejede ale to ja se nedozvim a hlavne si myslim ze ta sebranka by ho asi pekne dobila a jeste by je pustili ze to bylo v afektu a hlavne to jsou nadlidi cikani kterych se vsichni bojime protoze maji uplne jine prava nez normalni pracujici lidi!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo a pokud si nekdo mysli ze jsem rasista tak to pozor!!! Kazdy ma u me sanci mam kamarada cikana ktery je jak bota a strcil bych za neho ruku do ohne !!! A nikdy jsem na cikany nenadaval proc taky ziju ve vesnicce kde ani nevime kdo to je ale od te doby co mam pritelkyni z karvine a vidim to jak se chovaji! Jaci to jsou ignoranti a jak oni vi ze si na ne nikdo netroufne tak jsem na ne kompletne zmenil nazor! A soudit muze pouze ten ktery je zna ktery je potkava ktery vi co jsou zac! Ze zacatku jsem uplne nechapal jak ta moje na ne nadava at je necha ale po par prihodach ji plne chapu!!!

Tak jsem se trochu vytocil a omlouvam se za mensi OT kazdopadne poradnou sirenu to chce vyresit zcela urcite!!!

Editováno: , autor: WolwZz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslyš nechci být ,,moc chytrej,, ale jakýsi klaksón má kdejaký blb, to už nikoho nepřekvapí. Dokonce se mi chce naznačit, že kdo má menší penis, potřebuje větší klaksón, auto, světla ... dosaď si co chceš... ale neudělám to. Spíš Ti naznačím..... co takhle skusit něco vtipného, co se dá sehnat pohodlněji a nebude až takový problém to zaktivovat. Skus si tam namontovat zvonek z tramvaje. Je to v podstatě jednoduché, palubní síť to utáhne a je to naprosto nečekaný, typický a nezaměnitelný zvuk a natolik řízný, že když ho někdo nečeká, zaručeně si stříkne do textilu. Když zařinčí tramvaj všichni spozorní proto že tramvaj jen tak něco nepřetlačí. Myslím že by do kroku přidala i ta cigoška. Krom toho tramvají u nás běhá tolik, že věřím že nebudeš mít problém ho sehnat. Držím ti palce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě jedna věc mne napadla, pokud potřebuješ klaksón na tlakovzduch a potřebuješ nějakou tlakovou nádobu, pak je tady ještě jedna možnost. Sežeň si 1,5 kg sněhový hasící přístroj. Úpravou kterou ti udělá v podstatě kdejaká požárnická firma tím, že v láhvi zruší stoupací trubku (něco jako v sifonu) dosáhneš toho že spuštěním z lahve pofrčí ne kapalný ale plynný CO2 pod tlakem asi 4,5 at.To by ti mělo stačit na hromadu troubení a pak je možné nádobu znovu naplnit. Znovu naplnění tlakové nádoby tě přijde asi tak na stovku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoši tak tady se bavim... :smich: když mě s..e někdo na přechodu, pěkně si to vytočim na neutrál, nebo na ně na jedničku maličko "poskočim" (ne moc, ani ne metr) a to i 80 letý babči s dědulama předvedou takovej sprint, že je za nima žhavá čára...a co se týká vtipálků nebo zapomětlíků s dálkáčema...prostě jim to napálim taky...když jsem měl čerstvý papíry jednou jsem na ně zapomněl a "vychoval" mě kamion, od tý doby už jsem nezapomněl... :D "trumpetka" ze zaoceánskýho parníku nebo jinýho těžkotonážního stroje by byla sice možná masírka, ale lámat si kvůli tomu hlavu jak to nacpat do káry...navíc se mi můj klakson líbí... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to jsou teda tlaky.... fakt jsem se pobavil. Já bych doporučoval takovou podtlakovku použivat na cestách a tramvaják ve městech na chodce - To musí být taky sranda...

Ale jsou to hňupi, páč ji používaji i když tam jsou psi. Nejsem nějaký ochranář či co, ale toto mě vadí. Když už tam má sirénu "z parníku", tak to používám opatrně.

Editováno: , autor: PetrC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...