Přejít na obsah

Fabia RS vs. Octavia RS


Saty

Doporučené příspěvky

Daval jsem to na Youtube, ale nejak to p.c.v.lo :angry:

JInak po chipu je to uplne jine auti. Origo FRs srovnavat s ORSI samozrejme nejde je to ostatne 96kw proti 132kw.

Ted je to ??kw proti 132kw -_-

Kdyz budete mit ten chip od Cimbu, uz jste uplne nekde jinde, ze=)))

MichalF :vyfuk je origo, jen bez katu, to tam vrci motorkyod tech posuku:D

Jiank jsme se tam k nim pridali nahodou, byli to fakt blazni, ale my jsme se aspon na jejich ukor bavili=))

Po jejich nesmyslne jizde zrucnosti si ti kluci udelali drahu na tech 300metru a na chvili nas tam pustili -_- Bylo fajn, bych to zopaknul, kdyby se nekdo pridal z okoli, navic by bylo fajn mit kameru na zacatku i konci -_-

Editováno: , autor: Grygy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Daval jsem to na Youtube, ale nejak to p.c.v.lo :angry:

JInak po chipu je to uplne jine auti. Origo FRs srovnavat s ORSI samozrejme nejde je to ostatne 96kw proti 132kw.

Ted je to ??kw proti 132kw -_-

Kdyz budete mit ten chip od Cimbu, uz jste uplne nekde jinde, ze=)))

MichalF :vyfuk je origo, jen bez katu, to tam vrci motorkyod tech posuku:D

Jiank jsme se tam k nim pridali nahodou, byli to fakt blazni, ale my jsme se aspon na jejich ukor bavili=))

Po jejich nesmyslne jizde zrucnosti si ti kluci udelali drahu na tech 300metru a na chvili nas tam pustili -_- Bylo fajn, bych to zopaknul, kdyby se nekdo pridal z okoli, navic by bylo fajn mit kameru na zacatku i konci -_-

Aha ... normalne sem myslel ze tam je nakej ladacek a ze to je zvuk te FRS :D ... Jinak v chiple FRS sem jel a to je jako fakt kulturni povozeni !!!! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Daval  jsem  to na  Youtube, ale  nejak  to  p.c.v.lo :angry:

JInak  po  chipu  je  to  uplne  jine  auti. Origo  FRs  srovnavat  s  ORSI  samozrejme  nejde  je  to  ostatne  96kw  proti  132kw.

Ted  je  to  ??kw  proti  132kw -_-

Kdyz  budete  mit  ten  chip  od  Cimbu, uz jste  uplne  nekde  jinde, ze=)))

MichalF :vyfuk  je  origo, jen  bez  katu, to tam  vrci motorkyod  tech posuku:D

Jiank  jsme  se  tam k nim pridali  nahodou, byli  to  fakt  blazni, ale  my  jsme  se  aspon na  jejich ukor  bavili=))

Po  jejich  nesmyslne  jizde  zrucnosti si  ti  kluci  udelali  drahu na  tech 300metru a  na  chvili nas  tam  pustili -_- Bylo  fajn, bych  to  zopaknul, kdyby  se  nekdo  pridal  z  okoli, navic  by  bylo  fajn  mit  kameru  na  zacatku  i konci -_-

Aha ... normalne sem myslel ze tam je nakej ladacek a ze to je zvuk te FRS :D ... Jinak v chiple FRS sem jel a to je jako fakt kulturni povozeni !!!! ;)

Taky jsem jel (dneska) ajede fakt moc slusne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj musi to bejt vazne super povozenicko!!!! :t  ja sem zvedavej o kolik ten chip od toho cimbu tu ORS zvedne, ten narust toho kroutaku vypada dost drasticky!!!!! :huh:

Cimbu ma jeste dost mirny, treba f. Brazdil to zveda vo dost vic.

Cimbu 124Kw a "jen" 352Nm a znam treba Octu 96Kw TDiPD od f. Brazdil.com na 132/396.

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj musi to bejt vazne super povozenicko!!!! :t  ja sem zvedavej o kolik ten chip od toho cimbu tu ORS zvedne, ten narust toho kroutaku vypada dost drasticky!!!!! :huh:

Cimbu ma jeste dost mirny, treba f. Brazdil to zveda vo dost vic.

a myslis, ze je to realny, jo?? jestli je to podlozeny nejakejma grafama z brzdy, atd... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj musi to bejt vazne super povozenicko!!!! :t  ja sem zvedavej o kolik ten chip od toho cimbu tu ORS zvedne, ten narust toho kroutaku vypada dost drasticky!!!!! :huh:

Cimbu ma jeste dost mirny, treba f. Brazdil to zveda vo dost vic.

a myslis, ze je to realny, jo?? jestli je to podlozeny nejakejma grafama z brzdy, atd... ;)

Hele, ja uz pomalu neverim ani tem brzdam :angry::angry: Pote uprave toho kamose z Polska, kterej mel na brzde 165ps a ja smaznul jak malinu, no nevim ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj musi to bejt vazne super povozenicko!!!! :t  ja sem zvedavej o kolik ten chip od toho cimbu tu ORS zvedne, ten narust toho kroutaku vypada dost drasticky!!!!! :huh:

Cimbu ma jeste dost mirny, treba f. Brazdil to zveda vo dost vic.

a myslis, ze je to realny, jo?? jestli je to podlozeny nejakejma grafama z brzdy, atd... ;)

Hele, ja uz pomalu neverim ani tem brzdam :angry::angry: Pote uprave toho kamose z Polska, kterej mel na brzde 165ps a ja smaznul jak malinu, no nevim ....

Jako ze si mu nandal ?? V jakym aute ma 165ps ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj musi to bejt vazne super povozenicko!!!! :t  ja sem zvedavej o kolik ten chip od toho cimbu tu ORS zvedne, ten narust toho kroutaku vypada dost drasticky!!!!! :huh:

Cimbu ma jeste dost mirny, treba f. Brazdil to zveda vo dost vic.

a myslis, ze je to realny, jo?? jestli je to podlozeny nejakejma grafama z brzdy, atd... ;)

Hele, ja uz pomalu neverim ani tem brzdam :angry::angry: Pote uprave toho kamose z Polska, kterej mel na brzde 165ps a ja smaznul jak malinu, no nevim ....

hm, no ono tezko rict, ale tak co uz by melo bejt presnesi, vid? :) je mozny, ze je to do jisty miry zavadejici, ale tak snad alespon o necem to vypovida... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj musi to bejt vazne super povozenicko!!!! :t  ja sem zvedavej o kolik ten chip od toho cimbu tu ORS zvedne, ten narust toho kroutaku vypada dost drasticky!!!!! :huh:

Cimbu ma jeste dost mirny, treba f. Brazdil to zveda vo dost vic.

Link pls :-)

Je to dost znama firma, par lidi z Fabiaclubu co maji FRS tak maji od nich cip

http://www.autopower.cz/index.php?id=cz/ch...me=cz/chip/chip

...o co jsme jel v Octe 96Kw TDiPD co ma od nich cip na 132Kw a 396Nm a jede brutalne B)

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj musi to bejt vazne super povozenicko!!!! :t  ja sem zvedavej o kolik ten chip od toho cimbu tu ORS zvedne, ten narust toho kroutaku vypada dost drasticky!!!!! :huh:

Cimbu ma jeste dost mirny, treba f. Brazdil to zveda vo dost vic.

Link pls :-)

Je to dost znama firma, par lidi z Fabiaclubu co maji FRS tak maji od nich cip

http://www.autopower.cz/index.php?id=cz/ch...me=cz/chip/chip

...o co jsme jel v Octe 96Kw TDiPD co ma od nich cip na 132Kw a 396Nm a jede brutalne B)

no tak tam udavaj, ze se kroutak zvetsi na 274 Nm, u cimbu to je myslim na 330 Nm....sice cimbu dava ''jen'' 139kW, ale ten rozdil na tom kroutaku je celkem velkej!!!! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...