Přejít na obsah

Milotec díly


Lucky126

Doporučené příspěvky

Ještě se zeptám ...máte někdo ty nerezové rámečky okolo budíků ..tyto: http://www.milotec.net/krouzky-tachometru-...oda-octavia.htm

Jenom jestli se taky někde nedají sehnat levněji protože za dva takové kousky nerezu dát šest kil ...no ...to je dost.

Kdyby je někdo měl ještě nenamontované tak bych se mohl pokusit je tady u nás na firmě nechat udělat pro víse lidí ...ale musel by mě je asi někdo půjčit abych to okloukl

zatím jsem je viděl jen u milotecu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
milotec me fakt sere!!!! tolik shanim neco na lyziny a ty potvory to vymyslej az na OII....

cekujte: http://www.milotec.net/dekory-stresnich-li...ia-ii-combi.htm

Upozornění: Připevnění originálních příčníků na střešní ližiny s namontovanými dekory není možné.

To by mě mohli....

Nemám to na parádu, ale k tomu abych to používal. Taky by se mi líbil chrom, ale půjdu spíš cestou pochromování, nebo zkusím jestli nebudou pasovat nějaký origo chromy třeba z Passata combi.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:help:

Koukám, že Milotec - toť firma do pranice...někdo je spokojen jiný nadává.... já bych jim chtěl v brzké době přenechat svých "pár" pracně naspořených zlaťáčků za tyhle zkrášlovací vychytávky, ale po přečtení zdejších příspěvků.... :help: nevím... poraďte , prosím , máte - li zkušenosti.....

kryt madla 5.dveří

kryty klik děrované

kryty pod kliky velké chrom

lišta masky

lišta zadní kombi

rámečky zadních světel

ofuky zadní

ofuky přední

bratru za cca 7000,-Kč

post-8158-1186169820_thumb.jpg

post-8158-1186169832_thumb.jpg

post-8158-1186169839_thumb.jpg

post-8158-1186169847_thumb.jpg

post-8158-1186169854_thumb.jpg

post-8158-1186169863_thumb.jpg

post-8158-1186169871_thumb.jpg

post-8158-1186169880_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a ještě jedna otázka

budou mi sedět chromový kryty zrdcátek faceliftový na předfaceliftový octě ??? asi ne že?? Ale jiné než pofaceliftové jsem nenašel (1474,- - děs a hrůza)....

Ja myslim,ze v tom neni zadny rozdil... jen si budes muset dat pozor na prave zrcatko,ktere se v jednom vyrobnim obdobi delalo i male....ale to urcite vis :)

Editováno: , autor: Jeronymo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:help:

Koukám, že Milotec - toť firma do pranice...někdo je spokojen jiný nadává.... já bych jim chtěl v brzké době přenechat svých "pár" pracně naspořených zlaťáčků za tyhle zkrášlovací vychytávky, ale po přečtení zdejších příspěvků.... :help: nevím... poraďte , prosím , máte - li zkušenosti.....

kryty klik děrované

kryty pod kliky velké chrom

lišta masky

lišta zadní kombi

rámečky zadních světel

ofuky zadní

ofuky přední

bratru za cca 7000,-Kč

Neco z toho Milotec neni, treba lista masky je AUTOSTYL JANKO....

Neva. Jak jiz padlo, neporizoval bych si toho tolik z chromu.

Napr. kliky derovane jsou plast pochromovany, kdyby jsi volil bez der, tak to je vazne nerez, na vydrz jiste lepsi. Kalichy pod kliky bych nedaval vubec, ale vse je na tobe. Me osobne vse co se chromu, list a klik sedelo vytecne, zadny problem s tim nebyl... Co kus, to original ;)

kryt madla 5.dveří - pouvazuj jen nad listickou LK, ale neber to jako nejake tlaceni nekam, jen nadhazuji co by se treba hodilo vice k te spodni liste ala audi BY MILOTEC. Jinak, vyhozeny penize za ten polyuretan...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:help:

Koukám, že Milotec - toť firma do pranice...někdo je spokojen jiný nadává.... já bych jim chtěl v brzké době přenechat svých "pár" pracně naspořených zlaťáčků za tyhle zkrášlovací vychytávky, ale po přečtení zdejších příspěvků.... :help: nevím... poraďte , prosím , máte - li zkušenosti.....

kryty klik děrované

kryty pod kliky velké chrom

lišta masky

lišta zadní kombi

rámečky zadních světel

ofuky zadní

ofuky přední

bratru za cca 7000,-Kč

Neco z toho Milotec neni, treba lista masky je AUTOSTYL JANKO....

Neva. Jak jiz padlo, neporizoval bych si toho tolik z chromu.

Napr. kliky derovane jsou plast pochromovany, kdyby jsi volil bez der, tak to je vazne nerez, na vydrz jiste lepsi. Kalichy pod kliky bych nedaval vubec, ale vse je na tobe. Me osobne vse co se chromu, list a klik sedelo vytecne, zadny problem s tim nebyl... Co kus, to original ;)

kryt madla 5.dveří - pouvazuj jen nad listickou LK, ale neber to jako nejake tlaceni nekam, jen nadhazuji co by se treba hodilo vice k te spodni liste ala audi BY MILOTEC. Jinak, vyhozeny penize za ten polyuretan...

Asi tak, tyhle chrom/nerez věci docela seděj, kliky určitě bez děr a misky radši malý, ty velký jsou moc takový velký a divný. Madlo kufru je taky v pohodě, to mám. Jinak bych to opravdu nepřeháněl s tím chromem, když je tam toho moc tak to je hrozně přeplácaný, taky jsem chtěl chrom kryty zrcátek, ale když jsem si to představil, tak by to bylo vážně moc. Kliky a zadní madlo bohatě stačí, spíš bych místo origo černejch lišt dal dokola chromovaný, ale nějaký co vydržej, já jsem dal jen úzkou nad původní lištu a ani rok netrvalo než se to oloupalo...

Editováno: , autor: stihacka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
:help:

Koukám, že Milotec - toť firma do pranice...někdo je spokojen jiný nadává.... já bych jim chtěl v brzké době přenechat svých "pár" pracně naspořených zlaťáčků za tyhle zkrášlovací vychytávky, ale po přečtení zdejších příspěvků.... :help: nevím... poraďte , prosím , máte - li zkušenosti.....

kryt madla 5.dveří

kryty klik děrované

kryty pod kliky velké chrom

lišta masky

lišta zadní kombi

rámečky zadních světel

ofuky zadní

ofuky přední

bratru za cca 7000,-Kč

Tak ofuky na oknech mám a montáž byla bez problémů ale od Milotecu je nemám. Nerez misky i kryty klik mám a montáž proběhla také bez problémů. Dále mám od Milotecu sloupky a kryty zrcátek v imitaci karbonu. Tady je taky vše O.K. a jako poslední věc je taková ta chromová lišta na masku. Tu jsem lepil o víkendu, ale masku mám teprve připravenou na namontování, takže lišta zatím schne a teprve se na ni půjdu do garáže podívat, jak drží. Ale i tento díl se lepil celkem bez problémů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud by nekdo kupoval a nasledne lepil tou srackou cernou od Milotecu prodlouzeni strechy na zadni okno, tak si dejte vazne zalezet a lepidla radeji vïce... Dal jsem tam 2 tuby a stejne se to po par letech uvolnilo a nyni to planda...Uz nevim jak s tim, hlavne se to lepidlo bude asi hodne blbe odstranovat! :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud by nekdo kupoval a nasledne lepil tou srackou cernou od Milotecu prodlouzeni strechy na zadni okno, tak si dejte vazne zalezet a lepidla radeji vïce... Dal jsem tam 2 tuby a stejne se to po par letech uvolnilo a nyni to planda...Uz nevim jak s tim, hlavne se to lepidlo bude asi hodne blbe odstranovat! :feve:

můj případ, už jsem tot tady psal v jiné skci. Po třech měsících tak 20cm po obou koncích je odlepeno, a věř lepil jsem to poctivě. Takže to vidím asi následovně, nějakou planžetou to podříznu, koupím krtuš lepidla na sklo a přilepím to téměř celoplošně, nevidím jiné řešení. Na prodloužení to lepidlo drží, ale na skle ani boha, a to jsem si původně myslel, že to není možný, že se to někomu určitě líbilo víc než mě :-). Ale jak píšeš zásadní problém vidím v množství kvalitního lepidla ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud by nekdo kupoval a nasledne lepil tou srackou cernou od Milotecu prodlouzeni strechy na zadni okno, tak si dejte vazne zalezet a lepidla radeji vïce... Dal jsem tam 2 tuby a stejne se to po par letech uvolnilo a nyni to planda...Uz nevim jak s tim, hlavne se to lepidlo bude asi hodne blbe odstranovat! :feve:

můj případ, už jsem tot tady psal v jiné skci. Po třech měsících tak 20cm po obou koncích je odlepeno, a věř lepil jsem to poctivě. Takže to vidím asi následovně, nějakou planžetou to podříznu, koupím krtuš lepidla na sklo a přilepím to téměř celoplošně, nevidím jiné řešení. Na prodloužení to lepidlo drží, ale na skle ani boha, a to jsem si původně myslel, že to není možný, že se to někomu určitě líbilo víc než mě :-). Ale jak píšeš zásadní problém vidím v množství kvalitního lepidla ;)

Nejsem sam?... Ok. Zkusim jeste Pattex ale nevidim to ruzove, asi to bude chtit to lepidlo na skla...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
:help:

Koukám, že Milotec - toť firma do pranice...někdo je spokojen jiný nadává.... já bych jim chtěl v brzké době přenechat svých "pár" pracně naspořených zlaťáčků za tyhle zkrášlovací vychytávky, ale po přečtení zdejších příspěvků.... :help: nevím... poraďte , prosím , máte - li zkušenosti.....

kryt madla 5.dveří

kryty klik děrované

kryty pod kliky velké chrom

lišta masky

lišta zadní kombi

rámečky zadních světel

ofuky zadní

ofuky přední

bratru za cca 7000,-Kč

Mám na masce takovou tu lištu v chromu od autostylu a celkem to šlo, ale musel jsem to pojistit i sekundovým lepidlem. Lepil jsem to tím černým lepidlem, ale dlouho to tuhne, tak pro jistotu. Ale zatím drží. Kryty zrcátek mám oba stejně velké a taky drží. Nejsou sice v chromu, ale neměl by být problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
a to ja mel v planu si ji taky poridit :huh: ale jak to tady ctu, tak do toho asi nepudu :(

zas tolik bych jí neodsuzoval, mám jí tam taky, je pravda, že úplně nesedí tak, jak je v jejich absurdnim manualu načrtnuto a to lepidlo je tak na to ho vyhodit ale s kapkou vteřináku mi drží jak cip a vypadá tam hezky .... :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ja kdyz sem Octavku kupovala tak na ni byli karbonovy kryty od Milotecu (zrcatka.. kliky.. zadni svetla). Ted po delsi dobe sem to konecne sundala dolu a kliky i zadni kryty svetel drzeli puvodnimu majiteli asi bez problemu ale zrcatka napatlal jakymsi cimsi coz neslo vubec dolu. Kryty drzeli jak pribity a to cerny neco mi zustalo i na zrcatku.. nakonec po nekolika hodinovym drhnuti to slo dolu. Prikladam foto :)

IMG001.jpg

Editováno: , autor: Cary_mary_fuck
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Dobrá zpráva, Milotec vyměnil dodavatele lepidel, což jsem uvítal, když jsem četl co jste měli mnozí za problémy a pořídil jsem si zadní křídlo na O 1 combi a pření 4road plast na nárazník... a S P O K O J E N O S T !!!!! Křídlo jsem odmastil nanesl tu tyčinku ( nějaké leptadlo) poté lepidlo přiložil zafixoval krepovou páskou... a druhý den vše drželo jako bejk...

Mám to rok, jezdím do myčky a držííííí ............ a hlavně vše pasovalo.... ještě jsem si pořídil písty na haupnu, ale ty začaly trochu reznout, :feve: ale fachčíííí :p Tak nevím, možná to je rukama klucíííí lol néééééééé žert.... opravdu mi sami říkali o problému starších lepidel, co měli a hlavně jsem vše kupoval přímo ve výrobně v Řevničově a platil jsem o 1890,- méně než bylo v katalogu... (za ty tři věci) Křídlo 2500,- (1700,-) převlek na nárazník 1590,- (1200,-) písty 1900,- (1200,-) a to se vyplatííííí

Tak si myslím že se Milotec zlepšil ........... ale na 100% nesedí nikde nic :p

post-15441-1204460012_thumb.jpgpost-15441-1204460241_thumb.jpgpost-15441-1204460403_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
Dobrá zpráva, Milotec vyměnil dodavatele lepidel, což jsem uvítal, když jsem četl co jste měli mnozí za problémy a pořídil jsem si zadní křídlo na O 1 combi a pření 4road plast na nárazník... a S P O K O J E N O S T !!!!! Křídlo jsem odmastil nanesl tu tyčinku ( nějaké leptadlo) poté lepidlo přiložil zafixoval krepovou páskou... a druhý den vše drželo jako bejk...

Mám to rok, jezdím do myčky a držííííí ............ a hlavně vše pasovalo.... ještě jsem si pořídil písty na haupnu, ale ty začaly trochu reznout, :feve: ale fachčíííí :p Tak nevím, možná to je rukama klucíííí lol néééééééé žert.... opravdu mi sami říkali o problému starších lepidel, co měli a hlavně jsem vše kupoval přímo ve výrobně v Řevničově a platil jsem o 1890,- méně než bylo v katalogu... (za ty tři věci) Křídlo 2500,- (1700,-) převlek na nárazník 1590,- (1200,-) písty 1900,- (1200,-) a to se vyplatííííí

Tak si myslím že se Milotec zlepšil ........... ale na 100% nesedí nikde nic :p

post-15441-1204460012_thumb.jpgpost-15441-1204460241_thumb.jpgpost-15441-1204460403_thumb.jpg

To tam maj v Řevničově přímo prodejnu? Mám v průbehu 14ti dní cestu do Prahy, tak že bych si tam zajel a něco si nakoupil. A jak je to s cenama? Maj tam takový ceny pro každýho? Nebo jsi měl nějaou protekci? Ať se tam neženu zbytečně. Díky za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
Pokud muzu prihodit do placu..taky nerezový mrizky na repraky!sileny,lepil sem,lepim a budu asi lepit :076:wallbash::wallbash: vzadnym pripade nedoporucuju a dilensky zpracovaní hrozny,jde videt ze to je dodelavany.je tam hrozna skvira

Slysel jsem jeden nazor z mnoha, ze tam sedi, jinak udajne des bes! Ja to striknul stribrnym sprejem jako ofuky a stred. panek :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Zdravím. Pánové máte někdo zkušenosti s lepením krytů klik od milotecu? Chtěl bych si něco podobného pořídit a nevím,jestli je postup tak jednoduchý,jak píše milotec?Máte někdo nějaké fígl,jak to udělat.Dík za radu. -_-:)

Mám je na autě od milotecu,už druhej rok a zatím o.k.

Je to udělaný jako samolepka,ale pro jistotu jsem tam dal lepidlo fix all.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...