Přejít na obsah

Znefunkčnení diag. zásuvky


tomasch

Doporučené příspěvky

Poraďte, prosím, někdo, jak nejelegantněji a nejjednodušeji znefunkčnit diagnostickou zásuvku (kde co odpojit, přerušit, zkratovat?). - samozřejmě, aby tento zásah byl vratný!

Zaujal mě článek o dopadených zlodějích a tímto bych chtěl eventuélnímu zájemci trochu znepříjemnit "práci". Cosby, Diagnostik a další jistě vědí a pomůžou. B)

Tom

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poraďte, prosím, někdo, jak nejelegantněji a nejjednodušeji znefunkčnit diagnostickou zásuvku (kde co odpojit, přerušit, zkratovat?). - samozřejmě, aby tento zásah byl vratný!

Zaujal mě článek o dopadených zlodějích a tímto bych chtěl eventuélnímu zájemci trochu znepříjemnit "práci". Cosby, Diagnostik a další jistě vědí a pomůžou. B)

Tom

Kde bych nasel ten clanek ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nejjednodušší je vycvaknout ten konektor z palubky a nechat ho tam plandat. Pak, když se k němu chceš dostat, tak musíš lovit pod palubkou a není to tak easy a rozhodně s tím nějaký čas ztratíš.

:palec2:

mozes ho dokonca umiestnit tak, ze bez rozobrania casti palubky ho nenajdes. to by mohlo tiez docela toho zlodeja nasrat :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

napadla mě taková věc, konektor diagnostiky vycvaknout, dát ho někam za palubku. Na vrakovišti si sehnat konektor novej i s kablema, ty dát do svazku a chytit je někde za palubkou na kostru a pak ať si do tý zásuvky zloděj dá co chce, stejnak nepůjde a když odloupne ten kryt nad pedálama, tak uvidí kably a nedocvakne mu, že je to atrapa, akorát tam pak nesmí najít tu fční. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Poraďte, prosím, někdo, jak nejelegantněji a nejjednodušeji znefunkčnit diagnostickou zásuvku (kde co odpojit, přerušit, zkratovat?). - samozřejmě, aby tento zásah byl vratný!

Zaujal mě článek o dopadených zlodějích a tímto bych chtěl eventuélnímu zájemci trochu znepříjemnit "práci". Cosby, Diagnostik a další jistě vědí a pomůžou. B)

Tom

Kde bych nasel ten clanek ?

.... tady http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=22873&hl=

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me tak napadlo, kdyz uz si treba sezenes dalsi konektor a vrazis ho misto originalniho, tak prehod napajeni a na K i L line dej 12V

Kdyz uz se tam nekdo nepovolany napichne tak si aspon ten kabel odpali (pokud to nema blbuvzdorne)

Akorat to nesmis zapomenout vratit treba pri servisovani nebo kdyz se tam budes chtit napichnout ty

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro zloděje je nejlepší zabezpečení který se oficielně prodáva a nejhorší sen je pro něj šikovnej kutil... Přesouvat ten konektor na jiný místo.... shánět a montovat atrapu... přijde mi to zbytečně složitý a ještě s nejistým výsledkem že to najde.

I kdyby se mi dostal dovnitř (to asi snadno) i kdyby vyměnil ŘJ, napíchl se kabelem, i kdyby.... i kdyby mi sebral klíče od zapalování a zamku šaltrpáky ... stejně by to nenatočil.... Moje auto mají šanci jedině odtáhnout a na to mám pojistku. Stačí jeden drát a jeden vypínač.... ale musí to být udělaný chytře. Tzn že se k tomu nedostane bez rozebrání poloviny auta, že to nikde nepřemostí nějakým kabelem, že mu nepomůže vyměnit ŘJ, nepomůže wag a ten vypínač nenašmatrá jedním pohybem ruky pod volantem a nebo ještě lépe to nebude další vypínač na palubce mezi spínačem vyhříváním zadního okna a spínačem ASR :D

takže námět pro kutily, ale provedení je na vás....

Jo a zamykání řadicí páky? Odklopte si kapotu motoru a dobře se podívejte na převodovku... stačí šroubovákem vyhodit pár segrovek čímž se rozpojí řadící táhla a ručně těmi táhly zařadit 2 na kterou se v poho rozjedete a pojedete 60 aniž by jste byli nápadný... a páka ať si je klidně zamknutá... a je nutno říct, že spousta lidí otupí a nezamyká...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...