Přejít na obsah

tak jak rychle jste už jeli ?


zabiak

Doporučené příspěvky

  • o 1 rok později...

Ahoj, mám 1,6 55kW a jak tady občas čtu, že to jsou líné motory. Musím napsat, že jsem měl podezření na to, že mi to nějak docela slušně na ten obsah jede. Mám na mysli akceleraci a vůbec i to, jak celkově se motr sbírá.... Měl jsem možnost srovnat i se silnější verzí 1,6 a rozdíl jsem v tom neviděl. Vlastně ano, ten můj motor je při jízdě tichý - tedy oproti silnější 1,6-stce. Na volnoběh má můj zvláštní zvuk a to bez úpravy výfuku...

Poznám bez diagnostiky, zda byla udělána nějaká "úprava" na motoru ?

A opět tady někdo psal, že je to nemožné, ale jel jsem s tím skutečně 195 km/hod a neměl ještě dost. Je to normální na 1,6 55kW ?

Zajímalo by mne, kolik jezdí ti vaši miláčkové - samozřejmě s ohledem na obsah a výkon. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, mám 1,6 55kW a jak tady občas čtu, že to jsou líné motory. Musím napsat, že jsem měl podezření na to, že mi to nějak docela slušně na ten obsah jede. Mám na mysli akceleraci a vůbec i to, jak celkově se motr sbírá.... Měl jsem možnost srovnat i se silnější verzí 1,6 a rozdíl jsem v tom neviděl. Vlastně ano, ten můj motor je při jízdě tichý - tedy oproti silnější 1,6-stce. Na volnoběh má můj zvláštní zvuk a to bez úpravy výfuku...

Poznám bez diagnostiky, zda byla udělána nějaká "úprava" na motoru ?

A opět tady někdo psal, že je to nemožné, ale jel jsem s tím skutečně 195 km/hod a neměl ještě dost. Je to normální na 1,6 55kW ?

Zajímalo by mne, kolik jezdí ti vaši miláčkové - samozřejmě s ohledem na obsah a výkon. ;)

1,6 55kW 103000km 172km/h a víc ani ťuk. (Možná kdyby přišel dlouhej kopec) Jo ještě co máš za pneu kdybys měl menší nebo větší než maj bejt tak ti kecá tacho (já mám serii 195*65*15 nebo kolik to je). Na malejch ti to ukáže víc (ale jedeš pomaleji) a na velkejch míň ukáže, ale zase rychleji (skutečně) jedeš. Jak teď udělali frantíci rychlostní rekord s TGV tak tam dali větší kola aby to na jednu otáčku ujelo delší dráhu.

Editováno: , autor: murder
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi ti hoodne promeruje tachometr, nebo jsou na motoru upravy od predchoziho majitele...

... zrovna včera na D5 mě dráždil schnilej peugeot 309, tak jsem to trochu přišláp a když už odpad tak jsem měl 180 na tacho a ještě ne plný plyn. :p

JInak ten samej motor, zatím jen 75 kkm 100% bez úprav, jen pravidelnej servis a syst. olej, vzduch filtr s olejem apod. Při těch 180km/h to točilo 5 tis ot, červený jsou cca 5700.

Tom

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle toho s čím jsem kolik jel? Líza cca okolo 190 - 200, kdo ví??? A8 - 250 omezovač,S8 - 300 omezovač (posun omezovače majitele prý stál 5000,- EUR), SL 500 - 280 omezovač, SLK 350 - 250 omezovač, ale nej zážitek zavolantem je s : Porsche 959 Sport (snad jsem si to zapamatoval dobře) v německu, na 20min. mi bylo dovoleno okusit tuhle hračku od synka jednoho chudáka, ukazovalo to 310-312km/h (na dálnici A9 směrem od Mnichova na Igolstadt) a ještě by to šlo, myslím, že ty 3 kila jsem si pokořil, bohužel je to již necelých 6 let, zase by to chtělo něco takového

Ale jen Líza mi říká pane, jinak nic z toho není moje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1.6 55kW, najeto 110tis., pravid. servis, na zimnich 195/65/15 , max. 185 km/h aktualni spotreba: vir v nadrzi tj. 22 l/100km otacky kolem 5000 (spis nad)

ve 3 + plnej kufr zradla

upravy: sportovni filtr KN (vlozka) 3 roky necisten :feve: (uz je venku a ceka na proplach :p ) + dle pred. majitele chip

a vic jak tech 185 se ji nejak nechtelo uz znatelne nezrychluje jen chlasta jak duha -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přidám se, co jsem tam nejvíc měl tak něco mezi 170-180, ale už jsem to nechtěl týrat, jinak ty koně jsem poznal dneska, když naložený auto se čtařma lidima a chtěl jsem na dálnici předjíždět autobus, tam ty koně chybí moc. Jinak taky žena má 1.6 74 kW, tam to zrychlení je někde jinde, při zatíženým autě to aspoň trochu jede

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

230 tacho, ještě to pomalinku lezlo ale už jsem se bál. V chorvatsku na tý nový dálnici když její otevření neustále odkládali a pak ji najednou bez ohlášení otevřeli. Jel jsem tam celé desítky kilometrů sám, tak jsem to zkusil - prostřední čáru jsem držel uprostřed kapoty, ale bylo vidět že ten podvozek už není v téhle rychlosti jistý.... Pak jsem ubral a jel asi 180 a to mě ještě vzala O1 RS která se honil s A6. Na normální frekventovaný dálnici bych do toho nikdy nešel, nejsem vrah...

Editováno: , autor: 1.8T
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

s octou jsem to max.nezkousel(preci jenom je moje a nechce se mi ji tyrat,ale po dalnici je bezny tak 160,kdyz jsem spechal tak i 180,uz to ale na muj vkus a na dehtaka dost toci:palec2: ),ale mel jsem moznost se svezt se starou audi S4 (2,7 biturbo,quattro),mirne upravenou od ABT a dostali jsme z toho v reichu asi 310km/h..Na to,ze to bylo auto z r.1994 to jelo jak utrzeny. lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, mám 1,6 55kW a jak tady občas čtu, že to jsou líné motory. Musím napsat, že jsem měl podezření na to, že mi to nějak docela slušně na ten obsah jede. Mám na mysli akceleraci a vůbec i to, jak celkově se motr sbírá.... Měl jsem možnost srovnat i se silnější verzí 1,6 a rozdíl jsem v tom neviděl. Vlastně ano, ten můj motor je při jízdě tichý - tedy oproti silnější 1,6-stce. Na volnoběh má můj zvláštní zvuk a to bez úpravy výfuku...

Poznám bez diagnostiky, zda byla udělána nějaká "úprava" na motoru ?

A opět tady někdo psal, že je to nemožné, ale jel jsem s tím skutečně 195 km/hod a neměl ještě dost. Je to normální na 1,6 55kW ?

Zajímalo by mne, kolik jezdí ti vaši miláčkové - samozřejmě s ohledem na obsah a výkon. ;)

1,6 55kW 103000km 172km/h a víc ani ťuk. (Možná kdyby přišel dlouhej kopec) Jo ještě co máš za pneu kdybys měl menší nebo větší než maj bejt tak ti kecá tacho (já mám serii 195*65*15 nebo kolik to je). Na malejch ti to ukáže víc (ale jedeš pomaleji) a na velkejch míň ukáže, ale zase rychleji (skutečně) jedeš. Jak teď udělali frantíci rychlostní rekord s TGV tak tam dali větší kola aby to na jednu otáčku ujelo delší dráhu.

Pneu tam mam seriove 195/65x15. A tacho mi do 160 nekecá, jel jsem s několika autama a ukazovalo nám to tak nějak shodně. Rychleji jsem jel už jen sám...

Ale jak píšu, nevím zda tam není nějaký zásah - ale jak to zjistit ?

A ještě drobnost, mám rád dost nahuštěné pneu. ěřím, že i toto dokáže dost ovlivnit. Ještě kdybych přišel na to, jak ovlivnit spotřebu... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...