Přejít na obsah

(O) Sbírka kódů pro povolení "skrytých funkcí"


honza.cz

Doporučené příspěvky

Ahoj, tak mě napadlo udělat nějaký sumář všech možných kódů co kdo zná, aby se daly vylepšit funce autíčka. Připojí někdo další zajímavé funkce?

Cituji už dříve uvedené:

Automatické zamknutí dveří při rozjezdu:

komfort-přizpůsobení, kanál 3, 1 aktivace, 0-deaktivace

Automatické odemknutí při vyndání klíčku:

adresa 46, 10, kanál 4, hodnota 1

Editováno: , autor: honza.cz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, tak mě napadlo udělat nějaký sumář všech možných kódů co kdo zná, aby se daly vylepšit funce autíčka. Připojí někdo další zajímavé funkce?

Cituji už dříve uvedené:

Automatické zamknutí dveří při rozjezdu:

komfort-přizpůsobení, kanál 3, 1 aktivace, 0-deaktivace

Automatické odemknutí při vyndání klíčku:

adresa 46, 10, kanál 4, hodnota 1

Adresa 46 je komfort? Ja tam mam toto? Prečo?

post-6289-1177083286_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jednotka komfortní elektriky = centrální stahování oken

komfortní jednotka má za funkci mimo jiné i stahování oken

Pozerám že si fakt odborník Vaša.... hlavne si cením to že si ochotný odpovedať na moje, pre teba blbé, otázky. Nuž ale som zvedavý človek, a baví ma to.... Ešte raz díky....

PS: ako mam teda nastavit tie blinkry? lol Ak som dobre pochopil, tak kliknem na to centr. stah. oken, potom mi vyskoci nejaka tabulka, tam bude ze prizpusobeni, na to kliknem tiez a zadam cislo kanala, nacitam a ulozim.....asi tak nejak? ;) Sory ale z tohoto som fakt magor, skratka mam ine zameranie co sa tyka aut....

A este nieco... vo vagu sa vraj musi zadavat pri nejakych zmenach nastaveni auta nejake cislo servisu alebo take nieco? Ako je to?

Editováno: , autor: octavio
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když dáš přizpůsobení ab udeš klikat na jednotlivé kanály,tak ti Vag bude psát,co který znamená-vyzkoušej a pochopíš.Měníš tím,že zadáváš 1 nebo 0.Zkus a pochopíš.

Díky Cosby, onedlho by som mal uz mat ten OBD II Fast KKL - USB kábel, takže vyskúšam...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...