Přejít na obsah

PRUŽNÉ ULOŽENIE MOTORA 1,4 16V


TOMO

Doporučené příspěvky

Mám taký malý problém. Uloženie motora na pravej strane pri zohriatom motore vydáva taký klepotavý ,kovový zvuk. Počuť to pri prejazde nerovnosti aj pri štartovaní a výpnutí motora. Taktiež keď zatrasiem motorom to hrká a je tam väčšia vôľa ako pri studenom morore. Vtedy je to uloženie pevnejšie a nepočuť ani ten klepot.

:help: Chcel by som sa opýtať či treba to pružné uloženie motora vymeniť, alebo či sa tam nedá doplniť nejaký vysokoteplotný mazací tuk alebo niečo podobné?

Nemá niekto podobný problém?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
Páni a čo tak toto? Hladal som za Vás...

FRS - Klepání zepředu zleva - definitvní řešení, aneb úchyt převodovky

http://forum.skodahome.cz/index.php?showto...p;hl=silentblok

Dneska po obědě jsem se na to vrhnul, aniž bych si přečet tento přispěvek dal jsem se do rozebirani auta, sundal kosti(jestli to náhodou nejsou ony) zkoušel jejich vůli vypadají ok, pak zkusil zahýbat se stab. a vypada taky ok, nakonec jsem se pustil na ty silenbloky u motoru všechny jsem promazal vazalínou ve spreji a dival se i na ten pod baterkou, možná to bude výše uvedeným problémem, ale nevím....možná se mi zdá, že to po aplikaci te vazelíny dělá míň, ale asi se mi to jenom zdá, zkusím projet večer bude větší klid.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...