Přejít na obsah

Slevy od prodejců


banán

Doporučené příspěvky

Jeste k tem sedackam. Strucni jelikoz to neni tema o tomto.

Pri nsedani mi to tam prekazi taky, ale hlavne proto, ze jsem liny si sedadlo posouvat dozadu pri vystupovani a nastupovani.

Dlouhou cestu jsem zazil vcera a musim rict 4 hod. za volantem a super pocit. Ve felicii jsem vzdy nevedel uz jak si sednout a tady super.

Pritelkyni akorat vadi delsi sedak, kdy pri jejei vysce 165 a kratsich nohach je ji to neprijemne a skrti ji to pod koleny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

No cena cash a leasingova je rozdiel. Ked, tak udavajte v leasingu vyslednu cenu aj s tym co preplatite. Takto je to dost neobjektivne. Napises ze sice usetris vyse sto tisic, ale v skutocnosti mozno len 10tis. ;)

Takze si to prepocitajte a potom piste. Ked kupujes cash, tak rozdiel je jasny a uspora tiez. Mozme sa sice hrat dalej s cislami, kolko zarobis ked si nechas tie peniaze na terminovanom ucte a tak, no stale je to objektivnejsie ako tie zlavy od leasingu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne ako píše Romanko, jedna vec je zľava v hotovosti, a druhá vec je leasingová zľava, kedy sa poníži len vstupná cena do leasingu no po spočítaní splátok je človek na tom ešte horšie, než keby nedostal žiadnu zľavu. Dá sa ale natrafiť aj na dobrý leasing, aktuálne u nás treba "Magická štvorka" na Octaviu Tour (4-ročný leasing bez navýšenia), alebo staré známe "tretinky" na FII (3-ročný leasing s tým, že raz ročne sa zaplatí 1/3 ceny auta) - tieto su naozaj bez navýšenia...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne ako píše Romanko, jedna vec je zľava v hotovosti, a druhá vec je leasingová zľava, kedy sa poníži len vstupná cena do leasingu no po spočítaní splátok je človek na tom ešte horšie, než keby nedostal žiadnu zľavu. Dá sa ale natrafiť aj na dobrý leasing, aktuálne u nás treba "Magická štvorka" na Octaviu Tour (4-ročný leasing bez navýšenia), alebo staré známe "tretinky" na FII (3-ročný leasing s tým, že raz ročne sa zaplatí 1/3 ceny auta) - tieto su naozaj bez navýšenia...

Akcia za tretinu ceny rocne je super ale mne nexceli dat ziadnu zlavu ani akciouvu vybavu ICE, to sa vraj vtedy dalo len na akciu 50/50. Tak som kupil ICE a auto uz mam splatene bez urokov, len poplatok za poskytnutie uveru. Clovek si musi dat pri tom leasingu fakt bacha, inac ho osklbu ako sliepku a este mu to budu prezentovat ako super vyhodnu kupu.

Inac ja som kupoval vo feb. 2007 Combik 1.4 16v Ambiete ICE za 443tis Sk. Bez zliav a s vybavou, ktora by zodpovedala ICEu by bola cena 503tis Sk. Dnes sa da urvat na Fabiu Combi I brutalna zlava, len je problem zohnat nieco ine ako HTP Classic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ako pisete. :) treba si to proste prepocitat. Aj ta 1/3 bez navysenia je fajn, ale je tam i spracovatelsky poplatok (nie som si isty aky). Ale ak je spracovatelsky dajme tomu 3% a predajca da zlavuu 5%. :) Tak je to super ponuka. Lebo treba este pripocitat peniazky ktore by sa dali usetrit ked ich nechate pracovat na ucte alebo v nejakych fondoch...ale to uz s spekulacie. Ale nie kazdy ma 600tis v hotovosti...takze drzim palce nech sa kazdy rozhodne spravne. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Romanko: Spracovateľský poplatok je tuším 2tisíc Sk, čo je by som povedal zanedbateľné. Ešte veľmi dobrý leasing má Ford, na našom Focuse je suma splátok rovná vyfaktúrovanej cene auta po zľave. Ale to bolo po známosti... Jedny známi kupovali asi o mesiac skôr (došli sa pochváliť už s kúpeným autom, že si vzali inšpiráciu od nás :rolleyes: ) a za 3 roky preplatia asi 15tisíc Sk (cena auta 530). Celkovo ale ak si dobre pamätám, tak leasing s najväčším preplatením vyšiel na Megane a Ceed, keď som niekedy pred vianocami porovnával ponuky.

Sranki: No hej, je to o tom, že človek musí vedieť, kedy je aká akcia a či tá nová nie je lepšia, než tá súčasná. Ja som takto vystihol tankovaciu kartu a zimné gumy v posledný deň platnosti akcie :wub: Škoda, že vtedy bola FII Combi novinka a nevzťahovalo sa ňu nič, pretože inak by som mal kombíka. Dnes už fungujú tretinky aj na FII Combi, takisto Ice môže byť aj pre Combi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Tak ja jsem kupoval den po zverejneni Edition 08 (-28000), auto bylo zadane do vyroby presne podle prani (neni to holatko), ke standardni marzi navic cilova skupina lekari a z celkove cenikove ceny Edition 08 506100 se stalo 458000 (sleva 9,5%, 48100). V prodejne se trochu zahojili jeste montazi tempomatu za 5495 (vyroba 9000) a textilnima kobercama, takze aspon nedelali za nulu. Celkova cena nakonec 465 047Kc. Kdybychom teda zapocitali nizsi cenu na tempomatu a Edition 08, tak je cena snizena o 79605Kc a to uz za trochu snahy staci ;)

P.S. na auta ve skladu Skody MR2008 (Rum Style 1.4) meli bez jakyhokoli premlouvani slevy 70-85 000

Editováno: , autor: bojler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doporucuju obejit aspon 3 prodejce. Prinejhorsim spojit s veljetem, ty penize to bohate vynahradijou.

co zanamená "spojit se veljetem"? asi už jsem trochu starej na zkratky.

obešel jsem už dva ale protože chci edition 08 a chci využít akci " za štěstím" (úroková sazba 4,30% je super!, je lepší než hypotéka), tak se nikomu nechce nic slevit. a předváděčku nechci, protože kvůli tomu chci NOVÝ auto a ne aby v něm někdo rajtoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před rokem Autosalon Klokočka v Pha5, na novinku (objednano v 6/2007, zadano jako nove do vyroby) na FII sleva 22 tis. + zasterky zdarma, gum.orig.koberecky zdarma,povin.vybava, zarovky a pod. gratis, zdarma montaz autoradia vc. dodatecneho materialu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před více než rokem čili FII stále jako novinka jsem obvolal více autosalonu a nakonec 40 tis +10 tis(za leasing) + povinná výbava (lékarnička,lano) + přihlášení na inspektorátu. Auto se objednávalo do výroby extra výbava. Je pravda že leasingovka si svých 10 t nechá zaplatit a servis si vydělal zámkem řadičky a koberečky a lištamy na prazích.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Dobrý den,

prodejce AZ servis, Kulkova, Brno. Škoda Fabia kombi II, 1.4 16v 63kw, verze Ambiente, navíc Construct a střešní lišty - celková cena bez slevy 345.000,-. Dali mi slevu 21%.

To se mi moc nezdá těch 21% ještě dolů z ceny 345 000Kč...to by jsi to auto měl pomalu levnější nez 1,2 HTP-čko ve verzi classic....

Takže Tě to auto vyšlo na : 272 550,-Kč ? To bych rád vyděl tu fakturu......

Nebo jsem to nepochopil správně?

Editováno: , autor: Marek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...