Přejít na obsah

Slevy od prodejců


banán

Doporučené příspěvky

My teď budeme objednávat 3 kusy Fabie II, není to na firmu, ale tři fyzcké osoby.

Dostali jsme se na slevu z akční ceny Edition 08 cca 26.000 Kč (pořizovací 357.000 Kč, výsledná 331.000 Kč), leasing s RPSN kolem 5% (v pondělí budu vědět konečnou cenu, tohle bylo ještě při kalkulaci za dvě auta) a havarijka s 1% spoluúčastí za 7200 Kč ročně. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den,

prodejce AZ servis, Kulkova, Brno. Škoda Fabia kombi II, 1.4 16v 63kw, verze Ambiente, navíc Construct a střešní lišty - celková cena bez slevy 345.000,-. Dali mi slevu 21%.

Osobně si myslím, že to měl za 345 tKč, protože AZ servis je jeden z nejdražších prodejců v Brně.

Pokud to nebyla skladovka nebo objednané pro někoho, kdo to neodebral.

Ale vice detailů se asi nedovíme ... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasan, budu informovat, Nevite jestli existuje bonus neco jako treba CCSka s prachama na palvo, nebo zimni gumy? Moc bych chtel jeste neco z toho. :)

zimni gumy byla akce Skofinu na lonskou zimu. Stihl jsem ji jeste vyuzit pri koupi na prelomu unora a brezna. Ted uz myslim, ale ze je ta akce stopnuta. Nicmene pokud je platna, tak to ti zjisti v salone pri vypoctu nabidky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 měsíce později...
Zrovna mám před sebou nabídku na Roomstra 1,4style. Dle ceníku 345 000,- Nabídka od prodejce na skladový vůz rovněž 345 000,- ale navíc výbava za 25 000kč nad základ výbavy style. + zdarma gumove koberce a pov. výbava. Asi do toho půjdu.

na skladovku ti mohou slevit ještě více, zkus přitlačit... za podobnou cenu + 10000,- na CCS z leasing-úvěru mám skladovku Sporta z konce září, kdy se o krizi ještě vůbec nemluvilo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mozna tam mas zapocitanou slevu za leasing. Ja bych chtel platit hotove. Navic je v cene zapocitan construkt s montazi a zimni gumy s rafkama. Ted mam v ruce nabidku od jineho autosalonu a cena je 335 800kč. a to i s dodelanim hagusu za 10 000, ktere na skladovce nemaji. Zkusim pritlacit na toho prvniho a necham si udelat nabidku jeste od nekoho jineho. Uvidime.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cena mi byla nabídnuta bez ohledu na způsob placení .... jen ta CCS-ka souvisí s následně zvoleným úvěrem, ten jsem volil hlavně kvůli dobré ceně komplexního ročního pojištění... je pravdou, že jsem se od jednání o ceně dvakrát zdvihl, že jdu pryč a dvakrát mi snížili cenu lol

Editováno: , autor: mrmobil
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...