Přejít na obsah

Slevy od prodejců


banán

Doporučené příspěvky

Vona po meste 1.4 ani 1.6 vo moc lepsi neni. Ja osobne do FII beru na mestskou jizdu jako volbu pro ty, co mermomoci nechcou HTP.

Ted jde o to, jestli tech 17% je na ukor vysoke leasingove splatky.

P.S. prodlouzeny servisni interval do mesta je u nas neproduktivni - pro mestskou jizdu to zaclo pipat po roce a ctvrt a najetych asi 8000km. mame to ale ve FI, tak nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nový Superb 1.8 TSI DSG 12% dealer + 50000,- listopadová sleva Škody Auto.

Auto bylo na objednávku - žádná skladovka.

Je jasné že je to větší auto jak F & R a dealer má větší možnosti.

Editováno: , autor: indet
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já kupoval OIIelegance v listopadu 08 vyrobeno v září 08 předváděčka najeto 1000km.k tomu deš.senzor zatmívací zrcátko,couva.senzor, bluetoothII,RADIOmp3,přípojka aux,construkt,gum.koberce+gum.vana do kufru.výrobní cena 649000 já kupoval za 439000. je to sice předváděčka,ale cena myslím slušná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

FII Elegance 1.2 51kw, černá metalíza s bílou střechou + navíc:

Sunset, alarm, el. střešní okno, kola Atria 16", Corner mlhovky, sport. paket Dynamic, prodloužená záruka 4 roky/120 tkm, prodloužený servisní interval

to vše je za ceníkovou cenu 370400,-

a ted se podržte - nejlepší nabídku mi poslal autosalon Klokočka - 307064,- (sleva 17,1%) -

Je to kratka? S tou vybavou za 300k uz to docela jde. Otazka ja kolik das za leasing. Pojistku bys platil stajen, za havarijko das tak 50-60k a za leasing min 30-40k, takze suma sumarum te vyjde na 400k a to je docela racha. :prc:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmm tak sem se skoro trefil. Leda splasit prachy na vetsi akontaci, nebo splatky. Pak dost usetris. Ja daval 30% a suma sumarum sem preplatil 80K. Ale to bylo pred 2 rokama, kdyz nebyla krize, auto bylo pul roku starej model, takze sem zaplatil rachu. Dnes uz bych chtel min 100k dolu. :p

BTW: HTP tio po Praze staci i pro combi. v tech uz je 51kW.

Editováno: , autor: Blacky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no chce to opravdu počítat a nechat si předložit leasing i úvěr plán ... já jsem chtěl původně Rooma platit cash, ale když jsem viděl, že za (řádově) 105.000,- Kč úvěru (70 % jako max. akontace) chtěj na 3 roky jen 16.000 navíc a k tomu levnější pojistka a CCS 10.000,- , byl by člověk blázen, aby to nevzal :p .... POZOR, akce na CCS karty v podstatě už neběží, ale mají zásoby starých karet (expirace už do roka) a dávaj je podle "nálady", prostě daj se ukecat (Unicredit Leasing úvěrová)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze muj stav z unor/brezen u Kudrny v Orlove

Cena cenikova na objednavku z vyroby 378100. sleva 20KKc+zimni kola. Akontace 70%. => za leasing celkem po 3 letech 385KKc. tj. skoro nula nula nic.

Pojisteni pov+hav. allrisk 1% pak za 3 roky 44KKc => pocital jsem kdybych bral bokem sam, dostal bych se na pojisteni vyse, jelikoz jsem nemel jeste dostatek mesicu na bonusech (cca. jen 2,5 roku).

Mesicni splatka je pak se vsim vsudy 4962.01:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

zásadně nesmíš volat a psát majly ... zásadně musíš jednat osobně ... "jdu se jen tak informovat"...musíš navodit dojem, že konkrétní auto vlastně vůbec nechceš (a ne při jednání slintat nad typem nebo barvou) ... musíš je nechat rozehrát tu jejich hru, kdy pochopěj, že máš peníze nebo seš schopen investovat a jde jen o to, přesvědčit tě, že Škoda je přesně to auto, který potřebuješ ... když tam nemáš známý a nebo neseženeš nějakou akci, je to složité ... já jsem chtěl od počátku Rooma a chtěl jsem ho hned, začal jsem ale tím, že bych měl na jaře zájem, až padnou ceny úplně, pořídit nové auto, schválně jsem zažal u Fabky a ty nejlevnější, museli nastavit cenu na spodní hranici , pak jsem začal mluvit o prostoru a motoru a začali mě podbízet konečně Rooma, s cenou nahoru od Fabky moc jít nemohli,přesto jsem se dvakrát strojil a odcházel, že přijdu až někdy za 3 měsíce ... měl pocit, že nade mnou vyhrál ...nakonec "jsem se nechal" ukecat na částečný úvěr a dostal 10k CCS

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak nějak podobně jsem to udělal i já a to jsem jim ještě vnutil mojí FI na odkup...respektive ji viděli za oknem a zeptali jestli jim jí nechci nechat....cena byla solidní a bylo to....ale taky jsem dělal drahoty a že si to rozmyslím a tak a že se ještě zastavím....což asi brali jako že už nepřijdu :-)....no prostě oni měli zájem...x-krát mi volali a vždycky bylo něco na tý nabídce pro mě vždy lepší a lepší.......až jsem auto objednal...dokonce si na mě udělali čas v sobotu :-)....myslím, že dneska je ještě lepší a větší manipulační prostor pro jednání cena vs. výbava než jse měl já před cca půl rokem....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

teeda panove koukam, ze sem proti vam uplna nula. Je fakt, ze sem bral skladovku a vedel, ze chci tohle konkretni auto, ktery sem si nasel na www.vyzkouseno.cz. I s cenou sem byl smirenej, takze sem ukecal jen 5k z ceny, 1k na hlinikach, pojisteni celniho skla zdarma a sadu zimaku v akci od leasingovky. :feve: je to ale uz skorem 2,5 roku. V ty dobe byl R pul roku starej model a moc se smlouvat nedalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ja te mozna trochu zklamu - edition 08 byla prezentovana jako akce ( i kdyz slo fakticky o prvni stupen zlevnovani) a pri udavani cen samozrejme prodejci pripocitavali i tuhle cenu. No a v listopadu prislo dalsi snizeni, tentokrat Rum neprisel zkratka ani u vybavy (at uz jako balicky a nebo drobnosti do zakladu jednotlivych stupnu).

Takle, mozny je vsechno, ale sleva 35% na auto na objednavku urcite ne. Pokud pocitas ceny pred Edition 08, leasing, pridanou vybavu a treba taky vyprodejovou akci (loni na jare se na Ruma davalo i 70k na stary modelovy rok), tak ano.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zásadně nesmíš volat a psát majly ... zásadně musíš jednat osobně ... "

No zase až tak bych netvrdil, že je třeba jednat osobně. Má zkušenost je s jednáním výhradně po emailu. Nakonec jsem získal slevu 9% z celkové částky cca 555 000 Kč. Poté jsem si do Prahy dojel až osobně vůz vyzvednout. Zálohu jsem poslal na účet autosalonu.

Osobně bych spíše volil taktiku napsat třeba 25 prodejcům emailem poptávku a počkat na výsledky prvního kola. Poté vybrat například deset nejlepších a těm odepsat, že máte nabídku, která je XY a čekat. Zaručeně půjde cena opět dolů. A takhle chvilku pokračovat, až slabší kusy odpadnou. Stalo se mi, že mi dokonce dva prodejci psali, že pod cenu už opravdu prodávat nemůžou a že se budou informovat ve Škoda Auto, jak je možné, že někdo dokáže nabídnout slevu na kterou nedosáhnou. Prostě každý prodejce má asi jiné možnosti. Rozhodně se vyplatí trpělivost a třeba obeslat i vzdálenější prodejce. Výsledku jsem dosáhl cca po dvou týdnech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obehni predajcov a najskôr si nechaj urobiť cenu... O tom, či to bude cez leasing. alebo v hotovosti sa nebav. Až budeš vedieť cenu, omrkni lizingovky - koľko ťa vyjde lizing. Ono cena auta nieje závislá od spôsobu platby.

V zásade som takto kupoval na jeseň - v salóne mi ponúkli cenu, hodil som dotaz, koľko mi z toho môžu ešte hodiť dolu... :smich:

Následne som prešiel ponuky lizingoviek, našiel najlacnejšiu.. Zašiel som s ponukou lizingovky do salónu, s dotazom, či nebude problém urobiť obchod na túto lizingovku, na čo sa ma predajca pýtal, či by som to zobral cez škodovácky leasing, ak mi dá ešte lepšie podmienky....

S poistením to bolo tak isto..."Ak vám dám ešte lepšie podmienky vezmete si poistenie u nás"... to už som si pripadal, že ich doslova zdieram...

:smich:

Chce sa zvlášt baviť o cene a zvlášť o leasingu a nebáť sa obehnúť viac salónov. Po telefóne a mejlom dostaneš večšinou len ceníkovú ponuku. Ja som bol len v dvoch salónoch a rozdiel v cene 35000 a dodatočne mi ešte prišla navigácia...

Editováno: , autor: lubo_1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja objednal pred tydnem Rooma, z cenikovejch cca 380 000 mi dali nejakejch 7% dolu,s tim ze pokud nez to prijde na autosalon a bude ve vyrobe a bude treba skodovka delat nejaky dalsi slevy tak mi ji k tomu pripoctou a dneska mi volali ze mi davaj dalsich 7500,- slevu, i kdyz nevim proc, ale ptat se nebudu, treba se ocekava nejaky zlevnovani dalsi.

I kdyz ted jsem v HN cet ze skodovka uz zlevnovat nebude a ze spis ceny jsou na dne, moc se mi tomu ale verit enchce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všem, myslím si, že největší slevu se dá získat na skladovky. Sledoval jsem cca tři měsíce skladové vozy na stránkách Škody a sehnal jsem novou Fabii combi II 1,4 63 kW Elegance, modrá dynamic + alarm + construct + střešní nosič + gumovou vanu do kufru + záruku 4 roky/60 tis. km + zimáky včetně ráfků a orig. poklic (od Škofinu) za podle mě skvělých 266.000,- Kč včetně DPH. Barva sice nic moc, ale na tu to nejezdí. Pokud bych platil hotově bylo by to o 30.000,- Kč dražší. Pokud si spočítám úvěr, vezmu v potaz levnější pojištění (od Škofinu) a cenu zimáků vychází mi, že za 42 měsíců (akontace 60%) co budu mít úvěr přeplatím o cca 8.000,- Kč víc než bych jinak platil při platbě v hotovosti. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc se o tom nevi, ale treba loni v po nabehu MR09 byly Rumy zlevnovany az o 70k bez leasingu. U skladovych aut je pomerne problem v okamziku, kdy clovek nechce holotu a nebo neco jinyho nez HTP.. ale kdo jde po cene a nevadi mu kompromis, je na spravny adrese.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...