Přejít na obsah

Vrzani asi v LP nebo LZ dverich


tomasso2

Doporučené příspěvky

Ahoj,

muzete mi nekdo poradit cim by to mohlo byt. Zaclo mi to vrzat na O1 Combi 2003 z nicehoz nic, vzdy pri vyjeti sebemensi diry, zni to jakoby se tam o sebe nekde treli plasty, ma to takovy zvuk. Vubec netusim kde by to mohlo a cim byt. Nemate nekdo takovou zkusenost, treba je to jen nejaka malickost, tak se chci poptat nez to cely rozebirat a hledat pricinu. Predem moc dekuju za odpoved a pripadne rady a tipy.

Tomas

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

muzete mi nekdo poradit cim by to mohlo byt. Zaclo mi to vrzat na O1 Combi 2003 z nicehoz nic, vzdy pri vyjeti sebemensi diry, zni to jakoby se tam o sebe nekde treli plasty, ma to takovy zvuk. Vubec netusim kde by to mohlo a cim byt. Nemate nekdo takovou zkusenost, treba je to jen nejaka malickost, tak se chci poptat nez to cely rozebirat a hledat pricinu. Predem moc dekuju za odpoved a pripadne rady a tipy.

Tomas

Taky mi před časem začlo něco vrzat ve dveřích.Prostříkl jsem všechny dveřní zámky a dveřní závěsy a O.K. Mne to dělaly hlavně dveřní závěsy u řidiče.Poznal jsem to tak,že jsem je zavřel, otevřel dveře zadní za nima a za ně jsem začal hýbat s celým autem a vrzalo mi to v zámku u řidiče.Taky jsem si myslel,že je to ve dveřích, ale omyl.Jinak taky OI r.2003 combi.Tak hodně zdaru při hledání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

muzete mi nekdo poradit cim by to mohlo byt. Zaclo mi to vrzat na O1 Combi 2003 z nicehoz nic, vzdy pri vyjeti sebemensi diry, zni to jakoby se tam o sebe nekde treli plasty, ma to takovy zvuk. Vubec netusim kde by to mohlo a cim byt. Nemate nekdo takovou zkusenost, treba je to jen nejaka malickost, tak se chci poptat nez to cely rozebirat a hledat pricinu. Predem moc dekuju za odpoved a pripadne rady a tipy.

Tomas

Taky mi před časem začlo něco vrzat ve dveřích.Prostříkl jsem všechny dveřní zámky a dveřní závěsy a O.K. Mne to dělaly hlavně dveřní závěsy u řidiče.Poznal jsem to tak,že jsem je zavřel, otevřel dveře zadní za nima a za ně jsem začal hýbat s celým autem a vrzalo mi to v zámku u řidiče.Taky jsem si myslel,že je to ve dveřích, ale omyl.Jinak taky OI r.2003 combi.Tak hodně zdaru při hledání.

mne robilo to iste. bol som s tym za mechanikom a vraj octavky 'to robia' .Poradil ze mam dat trosku nizsie tie zavesy pri zamkoch. tak som posunul o cca 2mm dole a odvtedy ok

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

muzete mi nekdo poradit cim by to mohlo byt. Zaclo mi to vrzat na O1 Combi 2003 z nicehoz nic, vzdy pri vyjeti sebemensi diry, zni to jakoby se tam o sebe nekde treli plasty, ma to takovy zvuk. Vubec netusim kde by to mohlo a cim byt. Nemate nekdo takovou zkusenost, treba je to jen nejaka malickost, tak se chci poptat nez to cely rozebirat a hledat pricinu. Predem moc dekuju za odpoved a pripadne rady a tipy.

Tomas

Taky mi před časem začlo něco vrzat ve dveřích.Prostříkl jsem všechny dveřní zámky a dveřní závěsy a O.K. Mne to dělaly hlavně dveřní závěsy u řidiče.Poznal jsem to tak,že jsem je zavřel, otevřel dveře zadní za nima a za ně jsem začal hýbat s celým autem a vrzalo mi to v zámku u řidiče.Taky jsem si myslel,že je to ve dveřích, ale omyl.Jinak taky OI r.2003 combi.Tak hodně zdaru při hledání.

přesně mam ten samý poznatek....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky se přidám,vrže mi to v zadních pravých dveřích O1 combi 2001.Momentálně jezdím druhý den bez tapecirungu :) a když někoho vzadu vezu,tak mi zkouší hledat,kde to vrže.Zatím nikdo nic nenašel.

Takže dám na radu a pořádně to prostříknu ..... :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky se přidám,vrže mi to v zadních pravých dveřích O1 combi 2001.Momentálně jezdím druhý den bez tapecirungu :) a když někoho vzadu vezu,tak mi zkouší hledat,kde to vrže.Zatím nikdo nic nenašel.

Takže dám na radu a pořádně to prostříknu ..... :palec2:

taky dobrej nápad lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky se přidám,vrže mi to v zadních pravých dveřích O1 combi 2001.Momentálně jezdím druhý den bez tapecirungu :) a když někoho vzadu vezu,tak mi zkouší hledat,kde to vrže.Zatím nikdo nic nenašel.

Takže dám na radu a pořádně to prostříknu ..... :palec2:

taky dobrej nápad lol

Tak jsem to pořádně prostříknul Konkorem WD jsem neměl a je to OK.Takže doporučuji pořádně stříkat :prc:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...
  • o 2 týdny později...

Dneska jsem taky sříkal. :o) WD do všeho, co by mohlo vrzat. A není toho málo. První jízda od garáže subjektivně mnohem lepší pocit. 100% to sice není, ale je to lepší. Teď už se můžu opřít o loketku, aniž by zněla jako padající dům. :smich: Akorát by to chtělo asi nějaký jiný sprej než WD. Ten není na tohle podle mě moc vhodny. Chtělo by to nějakou řidší vazelinu ve spreji. Nenapadá vás něco?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řídší vazelína ve spreji se probírá tady v souvislosti mazání pantů dveří.

Právě mi to připomnělo, že se po ní taky musím podívat.

Jinak já ještě používám od WÜRTH-u nějaké "Mazadlo HTS s teflonem". Obj.č. (předpokládám že u WÜRTH-u) 893 128.

Výcuc ze štítku:

"Vlastnosti:

- Vysoká teplotní odolnost -30°C do cca +250°C

- Velmi dobrá přilnavost na nejrůznější povrchy

- Znamenité kluzné vlastnosti

- odpuzuje vodu a vlhkost, odolává stříkající a slané vodě

- Neobsahuje silikon a minerální oleje

Oblast použití:

Veškeré pohyblivé části jako např. dveřní kloubové závěsy, řetězy, ovládací táhla brzd, řadící a řídcí tyče, , ovládání spojky, šroubové spoje, kluzné vodící lišty, atd."

Když po nastříkání vyprchá ředidlo, tak je to takové mazlavé a vytvoří to takový film.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...