Přejít na obsah

Navigace do Fabie


michalkot

Doporučené příspěvky

Ten článek v AutoTipu byl fakt zajímavej, docela jsem čuměl, co rána ze zadu dokáže s mobilem v neorigo držáku za věci. Takže se držím origo věcí a hlavně žádného experimentování. :palec2:

Já jsem to vyřešil takto

Potom jsem ještě doplnil držák na konektor nabíječky,tak,aby se přístroj nasouval do držáku a přímo na nabíječku.

post-7292-1187550310_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevím,proč si všichni ničíte vzhled přistrojovky umisťováním různých držáků mobilů a pdaček do prostřed palubovky,není lepší je umístit někam mimo?

Osobně mám N73 s GPS modulem.

Gps modul je umístěný v pojistkovce. Je přidělaný oboustranným suchým zipem v korní části ke kovové konstrukci. Bádal jsem kam ho dát, měl jsem strach že se zhorší příjem, ale prakticky napozoruji žádný rozdíl a to i když koukám na stav družit a vytáhnu modul na přístrojovku pod čelní sklo...

Mobil mám v levo...

Pro mě je toto nejelegantnější řešení... :kol-75:

K mobilu i modulu mám vyvedený napájení vzaté ze spínaného napětí... Napájení je udělané z normálních dvou Nokia autonabiječek, akorát,že jsou naletovaný a vedou pod řístrojovkou. V rohu je vidět jen kousek kabelu...

Tohle mam v autě... kupované zde před cca. půl rokem (byly nejlacinější :) )...

Držák do auta RICHTER Tower Global 6 + disk

http://navigace-handsfree-pda.nej-ceny.cz/...bal-6-disk.html

PDA RICHTER držák Phone (vanička) do auta…

http://navigace-handsfree-pda.nej-ceny.cz/...-gripper-3.html

Nějaký fotky…

post-7645-1187604328_thumb.jpg post-7645-1187605050_thumb.jpg post-7645-1187604273_thumb.jpg

Když navigaci nepotřebuji hodím držák do kufru. V combi je pod platem dost místa…

post-7645-1187604357_thumb.jpg

Editováno: , autor: Pucmeloun
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevím,proč si všichni ničíte vzhled přistrojovky umisťováním různých držáků mobilů a pdaček do prostřed palubovky,není lepší je umístit někam mimo?

Osobně mám N73 s GPS modulem.

Gps modul je umístěný v pojistkovce. Je přidělaný oboustranným suchým zipem v korní části ke kovové konstrukci. Bádal jsem kam ho dát, měl jsem strach že se zhorší příjem, ale prakticky napozoruji žádný rozdíl a to i když koukám na stav družit a vytáhnu modul na přístrojovku pod čelní sklo...

Mobil mám v levo...

Pro mě je toto nejelegantnější řešení... :kol-75:

K mobilu i modulu mám vyvedený napájení vzaté ze spínaného napětí... Napájení je udělané z normálních dvou Nokia autonabiječek, akorát,že jsou naletovaný a vedou pod řístrojovkou. V rohu je vidět jen kousek kabelu...

Tohle mam v autě... kupované zde před cca. půl rokem (byly nejlacinější :) )...

Držák do auta RICHTER Tower Global 6 + disk

http://navigace-handsfree-pda.nej-ceny.cz/...bal-6-disk.html

PDA RICHTER držák Phone (vanička) do auta…

http://navigace-handsfree-pda.nej-ceny.cz/...-gripper-3.html

Nějaký fotky…

post-7645-1187604328_thumb.jpg post-7645-1187605050_thumb.jpg post-7645-1187604273_thumb.jpg

Když navigaci nepotřebuji hodím držák do kufru. V combi je pod platem dost místa…

post-7645-1187604357_thumb.jpg

měl bych na tebe dotaz, jak ti funguje bluetoot pro obě zařízení - HF a GPS, nehádá se to, uvažuji o koupi nového telefonu a uvažuji a navi v telefonu, taky mám Parrota 3100

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě že úplně suprove...

Telefon se ti spoji jak s GPS modulem tak s Parrotem a jakýkoliv zvuk který telefon vydává jde přes rádio...

Takže, když jedu s navigací tak jdou normálně hlasové příkazy z rádia který se v tom okamžiku na chvíli ztlumí...

Jo a jestli budeš dávat parrota k origo radiu doporučuji zapojení přímo, bez mute jednotky Parrotu. Zvuk je čistější bez šumu a jde ze všech reproduktorů…

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě že úplně suprove...

Telefon se ti spoji jak s GPS modulem tak s Parrotem a jakýkoliv zvuk který telefon vydává jde přes rádio...

Takže, když jedu s navigací tak jdou normálně hlasové příkazy z rádia který se v tom okamžiku na chvíli ztlumí...

Jo a jestli budeš dávat parrota k origo radiu doporučuji zapojení přímo, bez mute jednotky Parrotu. Zvuk je čistější bez šumu a jde ze všech reproduktorů…

díkes, parrota už mám víc než dva roky a spokojenost :palec2: , takže koupím asi E65 od Nokie a zkusím to

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...