Přejít na obsah

Novy koncept masky od Topplastu - nazory


vittorio

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...

No já bych to nechal zalít betonem - jediný vhodný tuning......po tom co auto týden stálo v garáži jsem včera nastartoval a ozvalo se jen kuc, kuc a nic víc. No na podruhé to minutu kašlalo a hurá můžem jet...Jo zázračné Fsi motory - tohle je typ 2.0 BLR a proč na něj psát novej soft, když cuká i na N98 a vejš a nic horšího nikdy nedostal. To se nevyplatí firmě Škoda. A když si náhodou dovolíš napsat panu Sochovi a popsat mu svůj problém tak ti napíše, že si s tebou nemá co říct, že pro něj nejsi partner...slušně tě pošle dopryč. Co třeba napsat: Vašemu problému se věnujem, ale bohužel to se mnou řešit nemůžete z důvodů zavedených postupů v rámci naší firmy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...
no ta maska na prvním obrázku fakt humus, tady na tom už vypadá o kousíček lépe,ale stejně, když se podíváte na jejich webové stránky , tak design a provedení doplňků připomíná spíš éru Š 120 a Š favorit.

ono se to fakt dělá,já myslel,že je to jen koncept.. http://www.spoilercentrum.cz/tuning/skoda/...7-maska/foto/1/ příšernost,fakt příšernost.. :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ta maska na prvním obrázku fakt humus, tady na tom už vypadá o kousíček lépe,ale stejně, když se podíváte na jejich webové stránky , tak design a provedení doplňků připomíná spíš éru Š 120 a Š favorit.

To vypada jak Volvo S40 a pod. nesmysl to tam davat, kazi to jeji rys

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...