Přejít na obsah

Loučení s autem


Pepe DeLuxe

Doporučené příspěvky

zlobim se ... P2M .. nemozem si pomoct v OII som sa citil v interieri ako v o chlp kvalitnejsom aute , kazdopadne desgn palubovky a vyplne dveri u OII mi pride taky dospelejsi .. preto hovorim ze Ceed je naslednikom OI

hold mas svoj nazor ja ti ho nevyvraciam ... mne to prijde tak ako som napisal ...

a co sa tyka razvoru ved su to auta v rovnakej triede .... a ceed je novsou generaciou ako OI .o 10 rokov ...

Editováno: , autor: LUKY-007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě se ten cee'd nelíbí, neni to uplně nejhorsí, ale prostě styly tehle aut nemusim, ale zase pokuds někdo kouká na výbavu a záruku tak je to vo něčem jinym, jsem ale zvědavej naco všechno se pak bude zaruka vztahovat

ale prostě já bych do toho nešel

Já se koukám hlavně na poměr ceny, velikosti a výbavy. Taky bych nejraději OII, ale bohužel 600.000,- do auta dát nemohu. Záruka 5 let na u Cee´da se vztahuje na to samé co 2 letá záruka u Škodovky. Ročně najedu kolem 30.000 km a když si spočítám co jsem již dal do Fábie po záruce a to ji mám něco přes 4 roky, tak se těším na 5 let klidu s Cee´dem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě se ten cee'd nelíbí, neni to uplně nejhorsí, ale prostě styly tehle aut nemusim, ale zase pokuds někdo kouká na výbavu a záruku tak je to vo něčem jinym, jsem ale zvědavej naco všechno se pak bude zaruka vztahovat

ale prostě já bych do toho nešel

Já se koukám hlavně na poměr ceny, velikosti a výbavy. Taky bych nejraději OII, ale bohužel 600.000,- do auta dát nemohu. Záruka 5 let na u Cee´da se vztahuje na to samé co 2 letá záruka u Škodovky. Ročně najedu kolem 30.000 km a když si spočítám co jsem již dal do Fábie po záruce a to ji mám něco přes 4 roky, tak se těším na 5 let klidu s Cee´dem.

cee'd slibuje snad i 7 let ne?, ale jak sem psal cena je supr-nato co zani člověk dostane

ale já bych do toho nešel, tim neřikám že mám na O2 ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ceed je doma. Som celkom spokojný. Zvykám si na automat. Je to super, môžem kľudne telefonovať alebo lízať zmrzlinu alebo držať manželku za kolienko.

Radí to uspokojivo - zatiaľ som spravil málo km na hodnotenie.

Editováno: , autor: MP1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ceed klub :p Ja jsem jen zvedav kdy tahle euforie opadne, nebo jestli jsme fakt tak vycukanej narod a musime kupovat co je nejlevnejsi...ceed se mi celkem libi, je za hezkou cenu, ale nikdo nenadela nic s tim, ze je to korea :( doted byla kia takovej odpad, kvalitou jeste dost hluboko za hyundaiem. Kdyz to vezmu z hlediska spolecenskeho postaveni, tak asi ani nema cenu s OII srovnavat ze? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ceed klub :p Ja jsem jen zvedav kdy tahle euforie opadne, nebo jestli jsme fakt tak vycukanej narod a musime kupovat co je nejlevnejsi...ceed se mi celkem libi, je za hezkou cenu, ale nikdo nenadela nic s tim, ze je to korea :( doted byla kia takovej odpad, kvalitou jeste dost hluboko za hyundaiem. Kdyz to vezmu z hlediska spolecenskeho postaveni, tak asi ani nema cenu s OII srovnavat ze? ;)

řekl bych, ře to má stejnou pozici jako Škoda na UK trhu. Podívej se na 80 léta, kdy byla Škoda každému pro smích, dělaly se na ní vtipy a dnes ? Nepodceňujme i takové výrobce jako je Korea. Je pravda, že třeba v jiných státech má synonymum pro chudého člověka, ale vývoj jde ku předu a prostě musíme počítat i s takovými výrobci.....

A mě osobně se hodně líbí a pokud recenze je dobrá, počkám co ukáží následující dva roky v provozu a možná budu když né o tom autě přemýšlet, tak ho budu brát jako možnou konkurenci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no pravda nepodcenujme vyrobcu .... ale ... nikto nevime kedy zase kia zmeni majitela a ci nebude ceed zase len osamelym vykrikom ako kedysi sephia a potom dlho nic ... ked si to vezmeme zo sucasnej ponuky kia . jedine europsky priblizujuce auta su ceed a sorento ...

na druhehj strane skoda postupne buduje image a kvalitu , ma tradiciu a nemam strach o to co s nou bude v buducnosti ako s kia ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli má člověk nějaké pochybnosti o záruce na Cee´da, není ni jednoduššího, než zajít k prodejci tam se ho na to zeptat popřípadě si vzít záruční podmínky na papíře a doma si je v klidu přečíst. Já jsem tam byl několikrát když si otec auto objednával a taky jsem tohle zjišťovali. Záruční podmínky jsou stejné jako u Škodovky. Takže když budeš jezdit s autem na pravidelné předepsané prohlídky do autorizovaného servisu a nebudeš na autě nic měnit či do něj nějak zasahovat, tak je záruka jak uvádějí. A dokonce první tři roky je to bez omezení kilometrů. Mimo jiné když jsem se bavil s prodejcem Škodovek, tak uznával, že Cee´d je pro ně konkurence a že to již registrují u zákazníků. A asi jste si také všimli, že někteří prodejci Škoda začali prodávat i Cee´dy, například NH Car a pár dalších ;) Proč asi?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no pravda nepodcenujme vyrobcu .... ale ... nikto nevime kedy zase kia zmeni majitela a ci nebude ceed zase len osamelym vykrikom ako kedysi sephia a potom dlho nic ... ked si to vezmeme zo sucasnej ponuky kia . jedine europsky priblizujuce auta su ceed a sorento ...

na druhehj strane skoda postupne buduje image a kvalitu , ma tradiciu a nemam strach o to co s nou bude v buducnosti ako s kia ...

škoda začala budovat kvalitu až po vstupu německého koncernu...... do té doby jen vrhala konzervy. Bylo to třeba vidět na úpravách favorita během změny majitele.

Pravda škoda 1000 MB a ještě další spartak, byly velice zdařilé modely, ale to bylo vše...

nekamenujte mne, je to můj názor

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

škoda začala budovat kvalitu až po vstupu německého koncernu...... do té doby jen vrhala konzervy. Bylo to třeba vidět na úpravách favorita během změny majitele.

Pravda škoda 1000 MB a ještě další spartak, byly velice zdařilé modely, ale to bylo vše...

nekamenujte mne, je to můj názor

svata pravda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

MP1: Chceme foto, chceme foto :palec2:

Kláca: Pôvodne bola záruka na Ceed 5 rokov na všetko + 2 na pohonné ústrojenstvo, ale pred pár mesiacmi to zmenili a je 7 rokov na úplne všetko.

Čo sa týka ceny, vývoj na trhu bol zaujímavý - pri oznámení oficiálnych cien Ceedu minulý rok bola porovnateľná konkurencia (307, Megane, Golf, Stilo, Focus...) drahšia o minimálne 70tisíc Sk. Čáry-máry, ubehol rok, ceny Ceedu zostali, no konkurencia zapracovala a veru dnes sa konkurenti Ceedu s rovnakou výbavou dajú kúpiť aj lacnejšie (konkrétny príklad je na SK trhu Focus).

Ceedov je u nás stále viac a viac, dokonca tuším v máji sa ich predalo viac, než O2 - a to už je čo povedať. Som zvedavý, čo spraví s počtami kusov nástup combi verzie v auguste. Platí ale rovnica, čím ide človek bližšie k Žiline, tým viac Ceedov stretá na cestách. Aj západ už objavil Ceed, v nedeľu som sa vrátil z dovolenky a veru tiež ich tam bol kopec, hlavne na talianskych a nemeckých značkách. A to už nespomínam tie kvantá naložených kamiónov smerujúcich dole na juh cez Rakúsko...

Luky007: S tými zárukami je to bohužiaľ tak. Ale konkurencia tlačí, a ešte tento rok sa u škodovky dočkáme prekvapenia v tomto smere :scooter:

Leonin: Nová Corsa je šedý priemer - nenadchne, ani neurazí. Jej handicapom je cena, aspoň u nás patrí medzi najdrahšie autá v segmente. Odporučil by som sa pozrieť na P207, či Grande Punto. Z môjho pohľadu by to bola lepšia voľba :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
MP1: Chceme foto, chceme foto :palec2:

Luky007: S tými zárukami je to bohužiaľ tak. Ale konkurencia tlačí, a ešte tento rok sa u škodovky dočkáme prekvapenia v tomto smere :scooter:

cheme chceme foto ..

Igor: nuz mi nbehovor ze zacnu davat 5 rocnu zaruku bo ma mrdne . nedavno som novu skodovku kupil :-)

Zasielam foto. Zatiaľ mám len nalepené bočné ochranné lišty, fólie budú dúfam do konca prázdnin.

post-7-1184878469_thumb.jpg

post-7-1184878484_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MP1: Vyzerá fajn! Ako sa jazdí s tým 4-stupňovým automatom? Aká je spotreba?

Je to pohodová jazda, môžem mať v jednej ruke zmrzlinu alebo mobil, druhej volant. Vôbec mi nechýba klasická

rýchlostná páka. Radiť nezabudnem, v práci mám Golfa manuál - no už na sebe vidím

ako ma automat rozmaznáva.

Manželka si tiež veľmi rýchlo zvykla, chýbajúca spojka jej vôbec nerobí problém.

Jazdí sa dobre. Stlačíš plyn a ideš. Stlačíš málo, rozbieha sa pomaly, stlačíš viac, vytáča viac.

Možno fakt trochu chýba päťka. Medzi 3. a 4. stupňom by bol menší otáčkový skok.

Pri obiehaní v rýchlosti cca 100 km to podradí ťahá a nenazdáš sa a si za 5000 ot/min a potom 4. a ťahá ďalej.

Motor ide pekne do otáčok. A najviac potešia rozjazdy do kopca, žiadne trhanie, pretáčanie, zdochýnanie,

smrad od spojky (manželka do kopca na spiatočku).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...