Přejít na obsah

Jakou mate navigaci ?


dědek

Doporučené příspěvky

jj a pokud chcete ušetřit čas s výběrem, tak ultimátní navigace do auta je ne 10. straně uplně dole... a budete mít jasno

Máš pravdu. Už jsem ji tam viděl a za ty prachy je to prostě bomba. Myslím, že nic lepšího v této cenové relaci nemáš šanci sehnat. A ta velikost zobrazení - bomba!!! Já mám akorát display mobilu a to se nedá srovnat. Navíc ti to funguje všude a ve všech jazycích, bez nabíjení. Prostě paráda!

:smich::smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj a pokud chcete ušetřit čas s výběrem, tak ultimátní navigace do auta je ne 10. straně uplně dole... a budete mít jasno

Máš pravdu. Už jsem ji tam viděl a za ty prachy je to prostě bomba. Myslím, že nic lepšího v této cenové relaci nemáš šanci sehnat. A ta velikost zobrazení - bomba!!! Já mám akorát display mobilu a to se nedá srovnat. Navíc ti to funguje všude a ve všech jazycích, bez nabíjení. Prostě paráda!

:smich::smich::smich:

no vždyt říkám. Ultimátní navigaci :smich: :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo jo díky Cosbymu .Ted ještě Martin RS vše namontuje a bude to o.k.

kdy to budete montovat? dyžtak pře sz mám to k Martinovi kousíček bych se stavil na kus řeči

to je ten problém ,Martin to tam chce den nechat a to je u mě ne Pražáka problém .A plně zas chápu ,že chce na to mít klid a bejt tam sám .Tak fakt nevim jak to udělat ,snad ho ukecám a nechá mě u toho .Já lama mu do toho rozhodně kecat nebudu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Používám Tom Toma v pdáčku Mio P350,zároveň tam mam i navigaci IGO,musim říct,že s tom tomem jsem spokojenej o 100% víc,jsou to jen drobnosti,různý nepřesnosti,blbe se odhaduje vzdálenost odboček a podobně,tyhle drobnosti jsou v tom tomovi vychytaný.Ale abych IGO jenom nešpinil:má pro ti TT velkou výhodu co se týče map.TT má soubory map a když jedete nekam do ciziny přes více států,které nejsou v jednom souboru a máte menší paměť tak máte po srandě.Kdežto do navigace igo si pred cestou můžete libovolně nakombinovat jakékoliv mapy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Také mám Garmina C510...co se týče přesnosti navádění, nemá chybu, paní občas plácne nějakou hloupotinu jako otočte se do protisměru (i když mám protisměr vypnutej)...velký přehledný menu na který může i větší prst, velkej ukazatel rychlosti

Poslední týden jezdím TomTom One New a co se týče hlasové navigace je příjemnější, plynule bez utržkovitého koktání oproti gárminu, kde na vás paní vyštěkne "se držte vlevo" . Oproti c510 nabízí lepší možnost projít cestu např. po obrázcích atd... mapa je menší ale to neznamená, že je méně přehledná.

Zhodnocení: když nechávám navigovat, tak mě moc nezajímá jestli na mě čumí pět satelitů nebo osm, u Garmina mi stačí, že chytám příjem GPS. Schválně jsem nechal puštěné obě a vedly mě úplně stejně. U TomToma rozhoduje cena (-2000,-Kč). U Garmina zase 10x lepší a pochopitelnější menu+větší zobrazovaná mapa+čas jízdy, doby stání, ukazatel rychlosti, průměrná rychlost atd atd

TomTom One New zítra vracím otci, podám zprávu na co se připravit a co od něj očekávat. Nebudu na něj vzpomínat ve zlém, ale kdybych přišel o Garmin c510 asi bych do něj šel znova.

Jen tak mimochdem mít prachy tak jdu 200% do Garmin nüvi 660 - používám služebně a maximální spokojenost.

PS: Kucí když chcete kratší cestu, tak je zcela logické, že vás povede po okreskách 3 třídy. Je to prostě vzdálenostně kratší. Doporučuji v tomto případě zapnout objížďku nespevněných silnic. Maličko to pomůže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...