Přejít na obsah

Alternativní vzhled budíků


DKx

Doporučené příspěvky

Ahoj,

musím se pochlubit se svým novým nápadem na budíky, který se mi asi tak na 95% povedl.

Už jsem to tu jednou fotomontáží navrhoval, bylo mi to zkritizováno, i dost lidí mimo fórum to považovalo za hloupý nápad - "pěst na oko", ale výsledek je překvapivě dobrý a mám zatím jen dobré ohlasy (je jasné, že všem se to líbit nemůže).

5% neúspěchu je v opětovné nedokonalosti typu nezvykle špičkové lakování, závěrečná vrstva, spray si ukápne a plácne to přesně doprostřed, opravit se to dalo už jen stěží. Nebo různé detailní nepřesnosti, semtam nějaký chloupek atd. atp. znáte to sami. Výsledek tedy není profi "jako z výroby" jak bych si přál, ale holt nejsem lakýrník, ale programátor :prc:

Tady jsou očekávané fotečky: :)

bezove_budiky_01.JPG

příprava

bezove_budiky_02.JPG

první nápad

bezove_budiky_03.JPG

změna situace

bezove_budiky_04.JPG

zkouška snesitelnosti (experimentoval jsem na starých budících)

bezove_budiky_05.JPG

finální stav

bezove_budiky_06.JPG

bezove_budiky_07.JPG

bezove_budiky_08.JPG

bezove_budiky_09.JPG

bezove_budiky_10.JPG

bezove_budiky_11.JPG

bezove_budiky_12.JPG

bezove_budiky_13.JPG

Co vy na to ? ( :ble )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pekny, rozhodne to k sobe ladi -_- , ale spise by me zajimalo tobe funguje multifunkcni volant z OII v OI ?

Jednoduše .. nefunguje.

Neměl jsem multifunkci ani předtím, plánuju si tam zabudovat dálkač k rádiu, ale to je zatím hudba vzdálené budoucnosti

Editováno: , autor: DKx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pekny, rozhodne to k sobe ladi -_- , ale spise by me zajimalo tobe funguje multifunkcni volant z OII v OI ?

Jednoduše .. nefunguje.

Neměl jsem multifunkci ani předtím, plánuju si tam zabudovat dálkač k rádiu, ale to je zatím hudba vzdálené budoucnosti

Ale ten volant tam nádherně pasuje jsem si toho poprvé nevšiml, že je to z O2 fakt se tam hodí :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...