Přejít na obsah

Průsak oleje 1,2 12V


VašekHK

Doporučené příspěvky

Rád bych se zeptal, zda jste se někdo setkal s průsakem oleje u motoru 1,2 12V (47KW).

Koupil jsem starší Fabii Combi (2003) najeto asi 122 000KM a na levém boku motoru se objevuje olej - asi pod jedním kolem co pohání řemen. Někde tady jsem četl, že takto se projevuje KO motoru?

Máte nekdo podobnou skušenost a jaké je řešení ?

Myslel jsem, že to jenějaké těsnění podel osy rozvodového kola, ale teď mám obavu, abych nescháněl jiný motor.

Dík za každou radu.

VaVo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud to prosakuje mezi motorem a prevodovkou,tak se to fakt posilalo na zaruku do MB,uznali to,dali celej motor novej,vim jen,ze to delali ty slabsi,ale muze se pak na to zeptat,zda i ty 47kwatovky

jj, dávají půlmotor, někde to tu bylo řešeno, myslím mr.pecounem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud to prosakuje mezi motorem a prevodovkou,tak se to fakt posilalo na zaruku do MB,uznali to,dali celej motor novej,vim jen,ze to delali ty slabsi,ale muze se pak na to zeptat,zda i ty 47kwatovky

Neprosakuje to mezi motorem a převodovkou, ale na druhé straně u rozvodového řemenu (asi těsnění okolo klikové řídele).

Zajímalo mě, zda nekdo má/měl podobný problém (1,2 47KW) a jak ho řeši - kolik to stálo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud to prosakuje mezi motorem a prevodovkou,tak se to fakt posilalo na zaruku do MB,uznali to,dali celej motor novej,vim jen,ze to delali ty slabsi,ale muze se pak na to zeptat,zda i ty 47kwatovky

Neprosakuje to mezi motorem a převodovkou, ale na druhé straně u rozvodového řemenu (asi těsnění okolo klikové řídele).

Zajímalo mě, zda nekdo má/měl podobný problém (1,2 47KW) a jak ho řeši - kolik to stálo.

a nebude to jen gufero na klice?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...