Přejít na obsah

Bliká kontrolka žhavení


tomiee

Doporučené příspěvky

Ahoj lidi.Mám problém: mam Octavii I 1.9 SDi model 2000 a sem tam se mi rozbliká kontrolka žhavení.Z ničeho nic začne blikat a nepřestane to,dokavaď se nevypne zapalování.Do tý doby pořád bliká.Na diagnostice neni žádná chybová hláška a motor vrčí spojeně.Nevíte někdo,čím by to mohlo být?? :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je výborný.Co nelogickýho na mě může ještě posvítit??Šel sem do auta a hned sem to zkusil.Spínač má čtyři dráty,spojil sem jenom dva a ono se to fakt rozblikalo.Našel sem i spínač na spojkovim pedálu.Ten má nějakou funkci?? smile.gif

Tak co kolem toho mudruješ ,když ti to tady všichni říkají. Tak svítí ti brzdová světla nebo ne? To jsi zatím neodpověděl. Pokud ne ,vyměníš brzdový spínač pod pedálem a máš klid. Na spojce je spínač opravdu pro tempomat.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já měl opravdu prdlé obě žarovky když mi to blikalo a svítil mi jen vrchní na dveřích kde jsou asi ledky spínač by to mohl být také simuluje stejný stav jen by mne zajímalo co to udělá v případě zapojeného vozíku počítač si prostě hlídá odběr proudu při brždění

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 4 týdny později...

Zdravím, vím že se to tady mnohokrát řešilo, ale nenašel jsem radu přesně na můj problém. Dnes se mi za jízdy rozblikalo žhavení a po chvilce zhaslo. Když jsem z auta vystoupil, tak jsem si všil, že stále svítí brzdové světla - i po zamčení auta. Myslíte si, že je to brzdovým snímačem? Nevíte o někom v okolí Bruntálu, kdo by jej vyměnil a auto napíchl na VAG? Díky všem za pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, vím že se to tady mnohokrát řešilo, ale nenašel jsem radu přesně na můj problém. Dnes se mi za jízdy rozblikalo žhavení a po chvilce zhaslo. Když jsem z auta vystoupil, tak jsem si všil, že stále svítí brzdové světla - i po zamčení auta. Myslíte si, že je to brzdovým snímačem? Nevíte o někom v okolí Bruntálu, kdo by jej vyměnil a auto napíchl na VAG? Díky všem za pomoc.

je to dost pravděpodobné, že je to ten spínač. odpoj od něj kontakty, když to zhasne, je to ono

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, vím že se to tady mnohokrát řešilo, ale nenašel jsem radu přesně na můj problém. Dnes se mi za jízdy rozblikalo žhavení a po chvilce zhaslo. Když jsem z auta vystoupil, tak jsem si všil, že stále svítí brzdové světla - i po zamčení auta. Myslíte si, že je to brzdovým snímačem? Nevíte o někom v okolí Bruntálu, kdo by jej vyměnil a auto napíchl na VAG? Díky všem za pomoc.

blika to proto ze je ten spinac brzdovych svetel vadny...odpojenim to neprestane...specialita Tdicek :p ason neco ti rekne ze je to vadny...u fabii sviti epc... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Cau lidi.zacla mi blikat za jizdy kotrolka zhaveni..nevite nekdo co s tim,,?Startuje to dobre..a po stertu normalne zhasne ..a le tak za 30 s zacne blikat...slysel jsem ze to ma neco spojlecnyho a brzdovejma svetlama..dik za rady...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...