Přejít na obsah

Paket pro špatné cesty, tlumiče, pružiny


David-pv

Doporučené příspěvky

Čau všichni,

máte někdo v autě paket pro špatné cesty? Je to nějak poznat že tam je? Vyplatí se za to připlatit?

Díky za všechny názory. ;)

No v autě ho mám, a jediné co jsem poznal, že je v motoru čisto a když jsem se párkrát šktnul spodkem tak žádnej problém

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau všichni,

máte někdo v autě paket pro špatné cesty? Je to nějak poznat že tam je? Vyplatí se za to připlatit?

Díky za všechny názory. ;)

No v autě ho mám, a jediné co jsem poznal, že je v motoru čisto a když jsem se párkrát šktnul spodkem tak žádnej problém

Tak, tak... myslím, že připlatit se vyplatí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten kryt je plastovej ? Už jsem viděl několik OC jak jim něco vyselo pod autem to bych teda nechtěl ;)

No já ho nekontroloval rukama, ale několikrát jsem najel na obrubník a je to plech. Už jsem se začal schánět, jesli by to někdo nedudělal z nerezu, to by bylo napořád.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem na rozpacích to je ještě 5.500 kč navíc

Jo Jo tohle už mám nějakej pátek zasebou, ale záleží kde se chceš potloukat. Jinak ale octa do terénu není, menší polní cesta a konec. škoda že motor je tak o 10 cm níže jak celej podvozek. Mám na jednom 16" kola, ale stejně nic moc. Tak jedině na zimu. Se čtyřkolkou v zimě tak do 30 cm sněhu a úplně vphodě. Tam se ten plech vyplatí, nemáš sníh v motoru. Jednou když jsem měl ještě Renolta, jsem měl nacpanej sníh v motoru týden, nic moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já jezdím hodně městskej provoz sem tam dálnice ale terén minimálně.

No tak pak je to jenom o čistotě v motoru. To ti neporadím, jezdím dlouhý cesty a celej rok.

Kašlu asi na to stejně nevím jestli by to šlo ještě přiobjednat už je to týden a půl ve výrobě a na staré jsem žádný problémy neměl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já jezdím hodně městskej provoz sem tam dálnice ale terén minimálně.

No tak pak je to jenom o čistotě v motoru. To ti neporadím, jezdím dlouhý cesty a celej rok.

Kašlu asi na to stejně nevím jestli by to šlo ještě přiobjednat už je to týden a půl ve výrobě a na staré jsem žádný problémy neměl

Tak to by už asi nešlo, já takhle zapoměl sítový program

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Vy se stále bavíte o paketu na špatné cesty dokonce jsem zde na foru našel tuto fotku je to přímo on nebo jak vypadá jak je velkej a hlavně o kolik je blíže k vozovce než plastovej s plastem sem dřel pořád!!!!

post-7599-1181069652_thumb.jpg

Editováno: , autor: evzene
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a ještě jedna možnost co mě nabízel borec z jedné firmy která se přímo zaměřuje na výrobu (šusplechu) pod motor a převodovku ale když mě řekl cenu tak jsem byl docela zaskočen zapomněl jsem dodat že šusplech je pro závodní účely a cena je 6.700 Kč jen za plech a za tu tzv.vzpěru 2000kč !

tak asi tak fuck

post-7599-1181070287_thumb.jpg

post-7599-1181070362_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a ještě jedna možnost co mě nabízel borec z jedné firmy která se přímo zaměřuje na výrobu (šusplechu) pod motor a převodovku ale když mě řekl cenu tak jsem byl docela zaskočen zapomněl jsem dodat že šusplech je pro závodní účely a cena je 6.700 Kč jen za plech a za tu tzv.vzpěru 2000kč !

tak asi tak fuck

Hezká částka, mě už se doma válí tabule hliníkového plechu "slz" z které mi táta udělá scout paket, na což jsem zvědav.

Editováno: , autor: rolbar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Díky moc, :palec2: taky jsem myslel, že tam mají být nějaký kryty navíc, ale nic jsem nenašel, asi budu muset věřit prodávajícímu, protože mě nenapadá jiný způsob jak si to ověřit, snad jen přeměřit světlou výšku auta, ale ten rozdíl je prý zanedbatelný

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci ja mam vysokou Octu - nevim cim to je , ale jine snad takto nejsou - mam uplne jine tlumice a snad i pera - jsem druhy majitel a mela to elektr. firma v praze - juknete na ni a reknete - ten paket je vetsinou zapsan ve velkem technicaku?

Pneu mam 195/65 15" - rok 98, klima, vse v el. ABS a pod.

post-3876-1217195426_thumb.jpg

post-3876-1217195482_thumb.jpg

post-3876-1217195541_thumb.jpg

post-3876-1217195612_thumb.jpg

post-3876-1217195708_thumb.jpg

post-3876-1217195741_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...