Přejít na obsah

Chromová protiskluzová deska k pedálům RS


Doli

Doporučené příspěvky

Asi to sem nepatří, ale co říkáte na tohle? news051.jpg Mně se to moc líbí!

Kdes to sehnal?? Uz o tom uvazuju, ale sehnal jsem jen s napisem "OCTAVIA"!!

No právě že nesehnal, rád bych, ale jelikož je to zahraniční server, tak jsem při objednávce nenašel v sekci Country : Czech republic - ale třeba Slovensko a Polsko tam je, tak nevím. Stojí to 15 Eur a našel jsem to na tomhle serveru http://www.superskoda.com/octavia-ii/inter...handle-rs-badge

Pokud někdo víte, jak to objednat, tak kdyžtak poraďte...

Je to ceska firma, je tam i cislo s predvolbou do ceska. Nechal jsem tam Germany a uz mam objednano. :)

Normalne napis mail a objednaj na dobierku. Su velmi seriozni. Odporucam :palec2:

já jsem to ale nemehlo..díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi to sem nepatří, ale co říkáte na tohle? news051.jpg Mně se to moc líbí!

Kdes to sehnal?? Uz o tom uvazuju, ale sehnal jsem jen s napisem "OCTAVIA"!!

No právě že nesehnal, rád bych, ale jelikož je to zahraniční server, tak jsem při objednávce nenašel v sekci Country : Czech republic - ale třeba Slovensko a Polsko tam je, tak nevím. Stojí to 15 Eur a našel jsem to na tomhle serveru http://www.superskoda.com/octavia-ii/inter...handle-rs-badge

Pokud někdo víte, jak to objednat, tak kdyžtak poraďte...

Je to ceska firma, je tam i cislo s predvolbou do ceska. Nechal jsem tam Germany a uz mam objednano. :)

Normalne napis mail a objednaj na dobierku. Su velmi seriozni. Odporucam :palec2:

já jsem to ale nemehlo..díky

Tohle vypadá super, mnohem líp než nápis OCTAVIA co jsem kdysi viděl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle vypadá super, mnohem líp než nápis OCTAVIA co jsem kdysi viděl.

Tak uz aby si zacal delat objednavku. :p

Vidíte, kdyby jste mě neměli, tak o žádné kovové destičce s logem RS nevíte...byla to čistě náhoda, do googlu jsem si zadal do obrázku Octavia RS se stříbrným střešním nosičem a naběhlo tohle :) A mimochodem, nenašli jste někde na netu, jak vypadá ten novej origo stříbrnej střešní nosič na modré RS combi? Moc by mě to zajímalo...mám ten černej...

Editováno: , autor: Stepa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vidíte, kdyby jste mě neměli, tak o žádné kovové destičce s logem RS nevíte...byla to čistě náhoda, do googlu jsem si zadal do obrázku Octavia RS se stříbrným střešním nosičem a naběhlo tohle :) A mimochodem, nenašli jste někde na netu, jak vypadá ten novej origo stříbrnej střešní nosič na modré RS combi? Moc by mě to zajímalo...mám ten černej...

Ty jo, ted nekdy jsem na tu fotku narazil...podivam se. A zrovna v modry se stribrnyma nosicema jsem ji videl hned ze zacatku u prodejce...a moc je to nenadchlo...Mne se to docela libi.

Tady je...

post-7739-1194295709_thumb.jpg

Editováno: , autor: Doli
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
Rozenej kutil Sikula!!! :p

Jak mi tam nešla ta pojistka, tak jsem se mále vztekl :p Svítilo na mě slunce, nešlo to tam :blbec:

Ja jsem tam taky lezel zkroucenej asi hodinu...Uz ji nechci nikdy vyndavat!!

Už vím jak na to, je to fakt easy!

Protože jsem se tu nikde nedočet zpětnou montáž páčky a taky jsem se s ní "vyvztekal" ;) tak uvádím :

Zpětná montáž té páčky je ještě jednodušší :

- nacvakneš tu pojistku to páčky

- nacvakneš páčku na hřídelku až nadoraz - pojistka zapruží a zacvakne

Ahoj Pasat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Co já vím, tak VW má v Jettě také nějak béžový interiér (béžová Pure) a v Jettě je jako u jedinné i béžový koberec na podlaze, narozdíl od Golfu a Pola kde je koberec vždy jen černý.. Ovšem jestli je stejný jako v OCII to netuším.

Doplnění: Passat má také béžový koberec na podlaze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no pokud chceš jen plastový nášlap ivory, tak to škodovka dělá, jak jsem psal výše. Lepší fotku u sebe nemám.

Ne ne, tuhle samozřejmě mám. Budu dávat RS pedály a tak tam chci i tu "GTI" opěrku nohy, ať je to barevně a stylově ujednoceno. No a hledám, jestli náhodou někdo z kocernu ji nedělá ivory, protože ta černá GTI by tam byla jak pěst na oko ;) Je to sice detail, ale detaily dělají celek.

A někdo ji dělat musí, protože:

o2-ftr-iv.jpg

Editováno: , autor: Rimmer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hledal jsem v Etce a našel jsem toto pro Golfa:

Podpěra nožní opěrky Pure-béžová aluminium kód 1K1864551 TKJ cena 415 Kč.

Samo je tam i opěrka bez toho slovíčka Aluminium, tak by to mohla být ta správná, ovšem jestli je stejný odstín to netuším, to se musí porovnat díl vedle dílu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...
  • o 2 týdny později...

Demontaz packy otevirani kapoty je jednoducha. Za packu musis zatahnout a jednou rukou ji drzet v otevrene poloze. Do druhe ruky si vem nejaky maly sroubovak, nuz, nebo neco podobneho a zezadu te packy vytahni ven pojistku ( je to takova jakoby plastova segrovka, ktera zajede do drazky na hrideli) Az pojistlka spadne na koberec, tak uz jen packu vytahni smerem ke spolujezdcovi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Ne ne, tuhle samozřejmě mám. Budu dávat RS pedály a tak tam chci i tu "GTI" opěrku nohy, ať je to barevně a stylově ujednoceno. No a hledám, jestli náhodou někdo z kocernu ji nedělá ivory, protože ta černá GTI by tam byla jak pěst na oko wink.gif Je to sice detail, ale detaily dělají celek.

A někdo ji dělat musí, protože:

o2-ftr-iv.jpg

chtěl bych se zeptat, jestli se dají koupit a kde RS pedály do OII. V příslušenství to neprodávají...a je to složité to namontovat? díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 1 rok později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...