Přejít na obsah

predelavka na xenonova svetla


Chossse

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
Túto otázku som už čítal a odpovedal na nu v tu:

http://forum.skodahome.cz/index.php?s=&amp...st&p=551863

tak s aprosím ťa pýtaj len v jednom ok?

Mam dotaz : da se dat do originalnich xenonovych svetel i vybojka s 6000K-12000K ?

Ok. Duvod je ten ze jsem to prvne napsal do OII sekce a pak radeji i do OI ale uz nesmazal tu prvni. Ospravedlnujem sa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Tak zrovna dneska jsem koukal na jednu montáž H4 nejakej ten xenon či co to má být... No udajně majitely už 3X ukradli xenony a tak ,že xenony do čiré...

Co se týkalo kvality montáže... tak zrovna ruku bych do toho nedal... Jinak se mi to moc nelíbylo... ..na xenon má být čočka...

Schodou okolností jsem to auto zahlédl za mnou jet.. a pěkně to oslňovalo... a jinak je docela špek... když se to posere... záruka ..no taková podivná a když odejde výbojka tak to můžeš hodit do popelnice ... protože samotné výbojky jsem neviděl prodávat....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zrovna dneska jsem koukal na jednu montáž H4 nejakej ten xenon či co to má být... No udajně majitely už 3X ukradli xenony a tak ,že xenony do čiré...

Co se týkalo kvality montáže... tak zrovna ruku bych do toho nedal... Jinak se mi to moc nelíbylo... ..na xenon má být čočka...

Schodou okolností jsem to auto zahlédl za mnou jet.. a pěkně to oslňovalo... a jinak je docela špek... když se to posere... záruka ..no taková podivná a když odejde výbojka tak to můžeš hodit do popelnice ... protože samotné výbojky jsem neviděl prodávat....

samotne nove vybojky sa daju urcite kupit... Predava to viacero ludi. ;)

xenon moze byt aj v parabole, ale musi to byt profi, inak ako pises oslnuje. Takym by som strielal do svetiel. :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mne se hlavne libi, jak se zastanci xenonu ( predelavek ) bijou v prsa, ze misto automaticke nivelace staci kolecko.....a pak si na nej ani nevzpomenou. Vsak co, ja vidim a ty v protismeru se po*er....

Xenony origo se vsim vsudy.Za predelavky bych bral OTP na miste.

Editováno: , autor: stepo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mne se hlavne libi, jak se zastanci xenonu ( predelavek ) bijou v prsa, ze misto automaticke nivelace staci kolecko.....a pak si na nej ani nevzpomenou. Vsak co, ja vidim a ty v protismeru se po*er....

Xenony origo se vsim vsudy.Za predelavky bych bral OTP na miste.

a zastřelit lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mne se hlavne libi, jak se zastanci xenonu ( predelavek ) bijou v prsa, ze misto automaticke nivelace staci kolecko.....a pak si na nej ani nevzpomenou. Vsak co, ja vidim a ty v protismeru se po*er....

Xenony origo se vsim vsudy.Za predelavky bych bral OTP na miste.

Docela RADIKALNI a SUBJEKTIVNI nazor ... dle me zkusenosti oslnuje vic lidi co maji origo byt spatne nastavene nez lidi s HID sadama ... muj nazor

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě k těm 100Watovejm žárovkám.........Rozhodně se na to vykašlat. Zničí to paraboly a je to fakt riziko nějakýho požáru. U Nisana Bluebirda mi to kdysi úplně rozpálilo dráty a ta kostička co se připojuje k H4 se komplet roztekla, zbyla z toho hrouda sr.....ek..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zajimal by mě váš názor na žárovky H4 s bílým světlem. Je na nich uvedeno - plněno xenonem. Což je samozřejmě blbost a reklamní tryk. Uvažoval jsem o nich (60/55), ale podle mě je to zbytečné a svítivost je stejná. Jde pouze o exekt - řidiči poti si budou myslet, že mám xenony. Celej fígl je v tom, že sklo baňky má modrý odstín, takže to pak produkuji studené bílé (namodralé) světlo :p .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak pro JENIKA vyse: to ze ti to jedno sviti min tak to neni nic mensiho nez vysvicena vybojka xenonu .rada je vic nez prosta kup si novy vybojky nejlepe obe kdyz si tam das novou jednu tak ti bude svitit zase vic nez ta druha cena cca 1500 za jednu ale necha se to sehnat i levnejc to celorocni sviceni totiz xenonum vubec nesvedci protoze za rok sou vysviceny pak svitej zlute hnede a nebo cervene a to je konec vybojek, u oktavky moje rada je ze kdyz mas mlhovky tak ty sou ve svetlech ta mala lupa vedle ty velky co je xenon takze kdyz jedes ve dne tak si votoc vy pinacem na svetla do prvni polohy a vytahni k sobe a budou ti svitit mlhovky no aje to svitis videt to je a polisi vedi hovnoí ze to je mlhovka uz to mam vymysleny jak to udelam na fabii az si koupim ty xenony abych snima svitil jenom v noci . :prc:

Já si nejsem jistej, těma polišama, ze začátku jsem jezdil na ty mlhovky a dost často na mě ve městě koukali, raději jsem začal používat normální světla. Dle mého názoru, máš pravdu, svítím-svítím, ale když bude poliš štoura, jseš v průseru.Škoda že to takto neupravili již v zákoně, možnost svítit mlhovými, umístěnými v parabole.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim Vas.Nieco podobne sme riesili na VW fore.

Ak Vam mozem poradit,tieto xenonove sady HID su vyborne,ale montovat jedine do cociek.

Zopar som toho uz namontoval,a z vlastnej skusenosti viem,pokial to islo do reflektorov,a boli svetla aj nastavene na pristroji,tie svetla dost neprijemne svietili.

Neda sa povedat ci doslova oslnovali,ale svetla ziarili,dost neprijemne pokial ide taketo auto za Vami.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...