Přejít na obsah

prevodovka ide pomaly do......


TiGeRZ

Doporučené příspěvky

mam motor HTP 40kW a pomalicky mi odchadza prevodovka zacina vydavat rozne zvuky....isla by mi tam prevodovka s HTP 12V ? Kod prevodovky mam GDN...dikes

Pro informaci 12 v ji nemá tak do rychla když jí tam dáš tak ti to bude líp zrychlovat na pětku možná i čtyrka je jiná :)

Editováno: , autor: Roman Fabian
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

skusal som menit aj olej v prevodovke a dal som tam Castrol Manual TAF-X 75W-90 ....a v servise mi povedali, ze neni dobry, chyba mu nejaka zmes(zlozka)....vymena oleja nepomohla.....je to divne ale ked zdvihnem auto a necham bezat 1 stupen tak to nerobi(nedrnci, akoby kov na kov) iba ak je naprava zatazena....servisak povedal ze pravdepodobne prevodovka alebo diferencial.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co vím, tak převodovky jsou jiné. HTP 40kW má českou, HTP 47kW německou. Rozdíl je ve zpřevodování, ale záměna by snad možná byla... :huh:

Zadna ceska x nemecka neni. To bylo v dobach 1,4 OHV.

Oba maji stejnou prevodovku, pouze maji jine zprevodovani. Takze jsou zamenne.

47kW mela kratsi prevody. To se ovsem zmenilo od MR06, byli prevodovky upraveny, a i 40kW dostala kratsi prevody. Nevim jestli jsou uz uplne shodne, ale rozhodne se priblizilo zprevodovani. ...rekl bych ze v ramci uspor. 6v si tim urcite pohorsila.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kua dalsie zistenie............ ak je vonku teplo tak to stichne...ale ak je tak chladnejsie tak to robiii :help: nechce sa mi ist do tej prevodovky ked vsetko funguje :help:

kua aky tam mam naliat olej, neviete nikto?..... :help:

A umíš číst ? Tak si přečti asi 4. příspěvek nad tímto. Musí tam přijít převodový plná syntetika

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kua dalsie zistenie............ ak je vonku teplo tak to stichne...ale ak je tak chladnejsie tak to robiii :help: nechce sa mi ist do tej prevodovky ked vsetko funguje :help:

kua aky tam mam naliat olej, neviete nikto?..... :help:

A umíš číst ? Tak si přečti asi 4. příspěvek nad tímto. Musí tam přijít převodový plná syntetika

a ty si myslis ze Castrol Manual TAF-X 75W-90 je polosyntetika ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kua dalsie zistenie............ ak je vonku teplo tak to stichne...ale ak je tak chladnejsie tak to robiii :help: nechce sa mi ist do tej prevodovky ked vsetko funguje :help:

kua aky tam mam naliat olej, neviete nikto?..... :help:

A umíš číst ? Tak si přečti asi 4. příspěvek nad tímto. Musí tam přijít převodový plná syntetika

a ty si myslis ze Castrol Manual TAF-X 75W-90 je polosyntetika ?

Nevím jakou to má specifikaci. Jedině to zkusit pohledat. Já jen , že jsi se ptal co tam patří. A ty příznaky co popisuješ by mi tak napovídaly na to jako by jsi tam měl hustý olej.

Editováno: , autor: Pepa007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kua dalsie zistenie............ ak je vonku teplo tak to stichne...ale ak je tak chladnejsie tak to robiii :help: nechce sa mi ist do tej prevodovky ked vsetko funguje :help:

kua aky tam mam naliat olej, neviete nikto?..... :help:

A umíš číst ? Tak si přečti asi 4. příspěvek nad tímto. Musí tam přijít převodový plná syntetika

a ty si myslis ze Castrol Manual TAF-X 75W-90 je polosyntetika ?

Nevím jakou to má specifikaci. Jedině to zkusit pohledat. Já jen , že jsi se ptal co tam patří. A ty příznaky co popisuješ by mi tak napovídaly na to jako by jsi tam měl hustý olej.

Normu splnuje..... :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...