Přejít na obsah

vyjmutí zadních opěradel


atala

Doporučené příspěvky

Ahoj, snad to tu není, vyhledávač mě nic nenašel. Jdou vyjmout zadní opěradla u Fcombi? Mám dělená, sedáky vyndám, pak také uvolním jakésy pojistky opěradel vždy u dveří, opěrák držím v ruce ale drží uprostřed na tom společném závěsu pro obě opěradla a nejde ven...nechci to urvat.Díky za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyjmutí dělených opěradel je jasné, ale co s prostředním pásem? Myslím, že jediná možnost je demontáž pásu z podlahy. Poraďte. :help:

no to by mě taky zajímalo, potýkal jsem se s tím už asi před rokem a raději jsem se s tím smířil že to tak jednoduše <_< nevydělám

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...

A co zpětná montáž, probíhá v pohodě? Já jen, že když někomu nejde moc zlehka a dobře to opěradlo stáhnout dolů z té tyčinky, tak jestli nejde náhodou i blbě nasazovat... :huh:

Osobně jsem opěradla jednou chtěl zdemontovat u hatchbacku, ale skončil jsem taky na ne zrovna přesvědčivé demontáži z tyčinek... A abych něco nepok...vil, tak jsem toho raději nechal... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koho by to zajímalo, dal jsem do instalačních manuálů foto z demontáže sedaček.

sice pěkné, ale nějak jsem nepostřehl, že by byl řešen problém nás s tříbodovým pásem uprostřed, nebo se mýlím??

Editováno: , autor: Malta
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koho by to zajímalo, dal jsem do instalačních manuálů foto z demontáže sedaček.

sice pěkné, ale nějak jsem nepostřehl, že by byl řešen problém nás s tříbodovým pásem uprostřed, nebo se mýlím??

Tak odmontovat prostřední bezp. pás snad není takový problém, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koho by to zajímalo, dal jsem do instalačních manuálů foto z demontáže sedaček.

sice pěkné, ale nějak jsem nepostřehl, že by byl řešen problém nás s tříbodovým pásem uprostřed, nebo se mýlím??

Tak odmontovat prostřední bezp. pás snad není takový problém, ne?

a ty máš dvoubodový, nebo tříbodový?

Editováno: , autor: Malta
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to teda je problem. ak mas stri trojbodove pasy vzadu tak operadlo nevyberies. sedadlo ano ale operadlo nie.

právě, sice jsem to nezkoušel, ale co si jen matně pamatuji (je to dlouho co jsem to zkoušel), tak se mi zdálo že to jen tak lehce nepůjde, proto ta má reakce výše na TOTTIho, neboť o tom píše jako kdyby stačilo uvolnit jen nějakou pojistku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...