Přejít na obsah

Rozdelani operky na loket na vymenu molitanu


lukkkas123

Doporučené příspěvky

Jo podařilo se to sundat. CHce to hodně zabratale nejdřív z boku jsou tam 3 packy. Chce to hodně odehnout a vypáčit pak se vyklapnou. Ale nakonec se mně s tím nechce nic dělat. Je to přišitý koňama po celém obvodu. Ale štve mě to . Potřeboval bych vědět jestli to už někdo dělal a vyměnil i molitan. Mám to již dost tvrdé jak kdyby ho tam bylo málo.Látka je v pohodě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo podařilo se to sundat. CHce to hodně zabratale nejdřív z boku jsou tam 3 packy. Chce to hodně odehnout a vypáčit pak se vyklapnou. Ale nakonec se mně s tím nechce nic dělat. Je to přišitý koňama po celém obvodu. Ale štve mě to . Potřeboval bych vědět jestli to už někdo dělal a vyměnil i molitan. Mám to již dost tvrdé jak kdyby ho tam bylo málo.Látka je v pohodě.

Kdysi jsem to dělal,potřeboval jsem potáhnout kůží.Původní látku jsem sundal víko polepil molitanem a potáhl kůží,kterou jsem po obvodu přilepil.

post-655-1182538679_thumb.jpg

post-655-1182538689_thumb.jpg

post-655-1182538696_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi jsem to napsal špatně , mě to nejde sundat tak jsem se ptal estli to tam nemam přilepený . páčim jako blázen a pořád nic

Můžeš. Pokud nemáš autí od novoty tak nikdy nevíš, co za "tuning" se na něm prováděl. Nevím sice proč, ale mohl to někdo rozdělávat, ulámat packy a potom to přilepit. Nikdy nevíš... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fakt to jde sundat. Ale drzi to dobre prvne jsem to taky lamal az jsem se bal a porad nic. Tak jsem to chvili nechal a pak znovu zkusil ahle. Musis tam dat sroubovak zboku a vyhnout ten plast bokem jsoum tam totiz tri zapadky a dobre drzi chce to hodne vhnout ne pacit. ( kdyz budes pacit tak ty packy zlomis ) Spis tam vraz sroubovak a snaz se lehkym pacenim a tazenim na spodni plast to odehnout pak vyzkoci ven.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmmmm... ze tom na toto vlakno nenatrafil skor... Dnes som sa s opierkou trapil a tiez som potreboval oddelit tu calunenu cast od plastu. AJ som pacil, ale bal som sa ze to cele polamem, tak som sa na to vykaslal a riesil to bez oddelenia.

Ja som nesiel menit calunenie to je OK, ale opravoval som polamane plastove panty a vyrabal zamek. Tie 2 plastove panty som mal obidva zlomene a zamek chybal uplne, tak som ten vrch mal na opierke len polozeny a pri drgnuti loktom do opierky mi to vzdy uletelo prec.

Vyrobil som nove panty z AL profilu a zamykanie som tiez vyrobil nove z ALuminia. Drzi to dobre a myslim ze je to pevnejsie ako tie povodne :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...