Přejít na obsah

Vynulovani palubniho pocitace


Commanche

Doporučené příspěvky

zdravim,

vsiml jsem si, ze se mi vynuloval palubni pocitac (celkove km, celkovy cas, prum. spotreba, atd) nevite nekdo cim by to mohlo byt?

Nijak zvlast me to netrapi, ale pri delsich cestach (dovolena) se tyto informace docela hodi :) Tak se obavam, aby se to neopakovalo.

Diky

Můžeš mít třeba slabou baterku a při startování ti to vezme tolik šťávy že nezbyde ani na ty budíky a resetujou se, mě se to v zimě občas taky stalo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim,

vsiml jsem si, ze se mi vynuloval palubni pocitac (celkove km, celkovy cas, prum. spotreba, atd) nevite nekdo cim by to mohlo byt?

Nijak zvlast me to netrapi, ale pri delsich cestach (dovolena) se tyto informace docela hodi :) Tak se obavam, aby se to neopakovalo.

Diky

Pokud myslíš hladinu 2 tedy tu co ukazuje dlouhodobou spotřebu a dá se vymazat podržením resetu tak ta se občas opravdu vymaže samo. A to když se některý údaj naplní třeba hodiny nad 99 nebo km nad 9999.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
zdravim,

vsiml jsem si, ze se mi vynuloval palubni pocitac (celkove km, celkovy cas, prum. spotreba, atd) nevite nekdo cim by to mohlo byt?

Nijak zvlast me to netrapi, ale pri delsich cestach (dovolena) se tyto informace docela hodi :) Tak se obavam, aby se to neopakovalo.

Diky

Pokud myslíš hladinu 2 tedy tu co ukazuje dlouhodobou spotřebu a dá se vymazat podržením resetu tak ta se občas opravdu vymaže samo. A to když se některý údaj naplní třeba hodiny nad 99 nebo km nad 9999.

Nuluje se sám, nevím to jistě, ale asi po 2999 Km

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...

Pal. PC má dvě paměti:

MFA 1 - pro jednotlivou jízdu - zaznamenává údaje od nastartování do vypnutí zapalování, pokud nejpozději do 2 hodin nedojde znovu k zapnutí zapalování, všechny údaje se vynulují

MFA 2 - celkovou - zaznamenává všechny údaje ze všech jednotlivých jízd, z těchto se potom vypočítává např. celková prům. spotřeba apod.

Krátkým stiskem tlačítka "RESET" na spodu páčky stěračů přepínáš mezi zobrazením MFA1 nebo MFA2 na displeji, dlouhým přidržením tohoto tlačítka hodnoty vynuluješ.

Jinak tento dotaz by měl patřit spíš do sekce Octavia 1 - Elektrika, tady v admin sekci se řeší úplně jiné věci.... :rtfm:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pal. PC má dvě paměti:

MFA 1 - pro jednotlivou jízdu - zaznamenává údaje od nastartování do vypnutí zapalování, pokud nejpozději do 2 hodin nedojde znovu k zapnutí zapalování, všechny údaje se vynulují

MFA 2 - celkovou - zaznamenává všechny údaje ze všech jednotlivých jízd, z těchto se potom vypočítává např. celková prům. spotřeba apod.

Krátkým stiskem tlačítka "RESET" na spodu páčky stěračů přepínáš mezi zobrazením MFA1 nebo MFA2 na displeji, dlouhým přidržením tohoto tlačítka hodnoty vynuluješ.

Jinak tento dotaz by měl patřit spíš do sekce Octavia 1 - Elektrika, tady v admin sekci se řeší úplně jiné věci.... :rtfm:

díky a soráč za špatnou sekci.Domnívám se ale že to tím nebude,protože se to nuluje třeba hned i po dvou krátkých časových prodlevách mezi startováním.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...