Přejít na obsah

Angel eyes na Octavii 1


Danny1503

Doporučené příspěvky

I já jsem též potkal Octu s těmito světlomety při cestování kolem Ostavy:

1) vzhled - otázka vkusu, mě osobně se na webu zamlovaly, ve skutečnosti však vůbec (prostě už to není Octavia ale paskvil)

2) svítivost - už byl soumrak, všude byly žárovky. Potkávačky nic moc, klasická parabola svítí líp

3) LED-ky - pro někoho asi kukrativní, svítivost je však bídná, svítí to jako jakákoli dnešní LEDková baterka - na první pohled to vypadá, že je to dost, z dálky za světla však není nic moc vidět (sdělená zkušenost) = jako denní svícení zcela nepoužitelné

4) cena - když si vezmu cenu těchto světel + cenu HID sady (aspoň troch slušné), jsem na ceně origo Xenů (prodávaných na tomto fóru). A co je kvalitnější, jak bude Policie nahlížet na HID-ky v Kopáčkových světlech - to ať si udělá každý názor sám

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jwe to otazka auta a vkusu.,..ne na akzdym to vypada pekne..na SH byla jedna cerna a mela cerne DE a te to moc sluselo..takze asi tak...

súhlasím je to vecou vkusu..

Mne osobne sa ale skôr páčia angel eyes ako má fábia.. skôr momentálne hladám takéto svetla ktoré by sa dali napasovať na moju šunku aj za cenu nejakej menšej prerábky ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...