Přejít na obsah

Záhadný konektor


Wittmann

Doporučené příspěvky

  • o 2 měsíce později...
  • o 6 měsíců později...
Tak to nakonec opravdu vypadá na ty mlhovky. Po odmotání kabelového svazku na druhé straně vozidla jsem objevil i na druhý konektor. Není to však propojené s konektorem mlhovek na přední mezistěně. Zřejmě nějaký stupeň mezipřípravy.

Mlhovky to nejsou, mám tam ten konektor taky a mlhovky mám od výroby a čidlo odstřikovačů má větší konektor, taky mězajímalo na co to tam je a nějak jsem se toho nedopátral, ale přikláním se k té dvojté houkačce.Fabia 1,4/16V výbava komfort.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...

ja mam fabiu 1.9 tdi r.v. 2000 comfort povodne s hmlovkami, ale kedze ju pravdepodobne predchadzajuci majitel lahko nabural na predok a dal tam faceliftovy naraznik bez hmloviek a ten zahadny konektor som tam nasiel takisto a nemam sajnu kam to vedie... k dvojitej hukacke myslim ze urcite nie, lebo mi v poho funguje... chcel by som nahodit hmlovky ale kedze som nenasiel kable + konektory z povodnych hmloviek tak som z toho K.O :feve: a pritom by tam urcite mali byt... inak je rozdiel medzi predface a face hmlovkami co sa konektorov tyka????????????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam fabiu 1.9 tdi r.v. 2000 comfort povodne s hmlovkami, ale kedze ju pravdepodobne predchadzajuci majitel lahko nabural na predok a dal tam faceliftovy naraznik bez hmloviek a ten zahadny konektor som tam nasiel takisto a nemam sajnu kam to vedie... k dvojitej hukacke myslim ze urcite nie, lebo mi v poho funguje... chcel by som nahodit hmlovky ale kedze som nenasiel kable + konektory z povodnych hmloviek tak som z toho K.O :feve: a pritom by tam urcite mali byt... inak je rozdiel medzi predface a face hmlovkami co sa konektorov tyka????????????

jsou součástí svazku vedoucího ke světlům. Začni hledat na straně spolujezdce (je tam menší bordel). Pravděpodobně ho někdo izolačkou přifačoval ke svazku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsou součástí svazku vedoucího ke světlům. Začni hledat na straně spolujezdce (je tam menší bordel). Pravděpodobně ho někdo izolačkou přifačoval ke svazku.

tak to teda dufam ze ich nevytiahol alebo neodcvakol, pretoze znova to prekablovavat to by bolo :feve: skusim ich teda pohladat pri zvazku kablov k hlavnym svetlam, diky :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ostrekovače svetiel sú objednateľné aj pre nexenony. ale keby tam origo boli sú vo zväzku ku motoru ostrekovača skiel a ten kábel by ste asi vôbec nevideli nakoľko ide odzadu nádržky

vidis nad tym som vobec nerozmyslal, ale preco by to davali aj do ostatnych fabii ked ostrekovace svetiel su len ku xenonom..... :feve:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ostrekovače svetiel sú objednateľné aj pre nexenony. ale keby tam origo boli sú vo zväzku ku motoru ostrekovača skiel a ten kábel by ste asi vôbec nevideli nakoľko ide odzadu nádržky

aha, takze asi ta ine co by to mohlo byt nenapada??? uz som z toho zufaly :aggressive: dnes dam asi dolu predny naraznik a cele to tam popozeram, co kam ide a tak...snad najdem aj moju stratenu hmlovkovu kabelaz :)

Editováno: , autor: hitak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...