Přejít na obsah

maximální rychlost u 1.9 tdi fabia I


Doporučené příspěvky

Ahoj všichni, koupil jsem fabii 1,9 tdi 74 kw a mám problém s maximální rychlostí.

Do cca 140 km/h bych řekl, že zrychluje v pohodě (srovnávám s 90 koňovou xsarou td), ale potom motor prostě zdechne,

s vypětím všech sil se dostanu na rovince nebo z kopečka na 170 km/h a víc nic, tenhle motor přece musí jet 190 km/h bez problémů.

Může mi někdo poradit co to může být? Diagnostika ok. Mohla by to být váha vzduchu?

Všem děkuji za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...
Ahoj všichni, koupil jsem fabii 1,9 tdi 74 kw a mám problém s maximální rychlostí.

Do cca 140 km/h bych řekl, že zrychluje v pohodě (srovnávám s 90 koňovou xsarou td), ale potom motor prostě zdechne,

s vypětím všech sil se dostanu na rovince nebo z kopečka na 170 km/h a víc nic, tenhle motor přece musí jet 190 km/h bez problémů.

Může mi někdo poradit co to může být? Diagnostika ok. Mohla by to být váha vzduchu?

Všem děkuji za odpověď

Mě to jede taky tak, mám fabku TDi jenom měsíc ale taky by mě zajimalo jestli je to takhle v pořádku nebo ne?

Ja se teda dostanu i na 180 ale to už je konec a od 140 je to bída, v oktávce s tím stejný motorem ale 4x4 a 6kvalt se mi zdálo žo to jede líp ale třeba je to jenom pocit nevim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

před chipem mi dal ten můj combík po rovině sotva 180km/h (kámoš mi proměřil váhu a byla v háji) dal jsem tam novou "Bosh" a dala se rozjet na 200 km/h bez problémů..

Loni v květnu za 6tis chip, už jsem s ním najel 70000km a pořád ještě dá na dloouhé rovině 220tacho (podle GPS 205) každopádně 200 km/h je tam hned.

U vás to typuju na tu váhu, zajeďte k někomu kdo má vag v noťasu- za jízdy se dá přeměřit..

Roman.. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me moje jede bez problemu na 200 a o zadnem chipu nevim (koupeno kdysi v nemecku). Ikdyz spis jela. Vcera jsem najel cca 100 km a bez problemu. Vecer jsem jel jeste do prace a pri rozjezdu bylo auto jak bez zivota, respektive bez turba. To citelne zaplo az nekde pri 3000 otackach. Bohuzel dnes je to uplne to same a celkove to proste nejede a je to nejaky slaby a liny. Nevi nekdo cim by to mohlo byt?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se mi bohužel stalo to samé :help: auto vubec nejede. Jel sem dnes na nákup a přesně jak říkáš zabírá to až ve 3000 ale taky ne moc a do te doby jede hůř jak sdi, takhle se vubec nedá jezdit. Nevíte někdo čímto muže být ?

EDT: necituj poslední příspěvky

Editováno: , autor: Standis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja kdyz jsem ji odpojil, tak to jelo lip, akorat bez znamky turba, takze naprd.

Jinak jeste jeden poznatek. Kdyz stojim na miste na volnobeh a lehce pridavam plyn, tak pri dosazeni cca 1900 otacek je znat efekt turba.

EDIT je zakázáno citovat předcházející příspěvky

Editováno: , autor: Standis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak umě taky odpojená váha stejnej efekt jede trochu líp než s ní a pokud mám váhu připojenou jedu a vytočim motor do 4000ot(což neni tak jednoduchý) tak auto škubne a začne se to chovat jako když mám odpojenou tu váhu. tak že si myslim že to bude ona. zajimalo by mě kolik tak stojí?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

Zdravím, měl bych otázečku hledal jsem, ale nenašel odpověď. Dá se nějak poznat, že je auto načipovaný. Koupil jsem ho v německu a v létě, když jsem ho zkoušel, tak mi na dálnici přetočilo tacho (přes 220km/h). Myslel jsem, že u 1.9TDi 74kw je to normální. V TP je 185km/h max, tak proč ne lol Ale známej se se mnou hádal, že to musí být na 100% chipnutý, jinak by to takle nejelo. Může to někdo posoudit, jak jede třeba max. před chipem a po? Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, měl bych otázečku hledal jsem, ale nenašel odpověď. Dá se nějak poznat, že je auto načipovaný. Koupil jsem ho v německu a v létě, když jsem ho zkoušel, tak mi na dálnici přetočilo tacho (přes 220km/h). Myslel jsem, že u 1.9TDi 74kw je to normální. V TP je 185km/h max, tak proč ne lol Ale známej se se mnou hádal, že to musí být na 100% chipnutý, jinak by to takle nejelo. Může to někdo posoudit, jak jede třeba max. před chipem a po? Dík

Ahoj, zvedni haupnu a na stěně proti místu řidiče je ŘJ - úpravci na ní často lepí svoje logo, tak se mrkni. Jináč je asi nejjednodušší nechat si to změři n brzdě - sice zaplatíš nějakej ten peníz, ale budeš vědět kolik tam máš splašených koníků a Nm ;) Jináč co ja vim, tak těch 220km/h není pro nechip reálných - přikláním se k chipu. PS: hele a když jsi přetočil těch 220...nejel jsi náhodou z prudkýho kopce? :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...