Přejít na obsah

palubní přistroj


angelkovsky

Doporučené příspěvky

jinak mám k prodeji budíky benzím rv 99 z mého dvoulitra ale asi taky pásnou i na 1.6 jsou podsvětleny modrá a ručičky červené ....

dále budíky 97-98 benzín 1.8bez turba ....orig červené a ty asi taky půjdou na 1.6

všechny mají pal.PC

mohu nakodovat a dát stejný stav KM + VIN auta atd......

Editováno: , autor: MartinRS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

že by až tak byl zájem.....????

jinak teda ty moje jsou bez padajících ručiček a klidně doložím původ......obou dvou...

Jen pro zajmavost kromě těch budíků mi vzali oba airbagy i s volantem. Vše sem už sehnal až na ty budíky.

O ty budiky bych měl samozřejmě zajem, jestli by si mi dal čislo tak by sme domluvili.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj jak jste se bavili o kodování (cejchování) budíků, takže jde koupit palubku co už bude mít PC ? prohodit jí za tu starou jen dodělat pár úprav + páčku s tlačítky a přes vag nastavit zprávné hodnoty (velikost kol, motor) (pominme jiné črafičky budíků) a mít počítač ? Nemáte tu někdo přehled jak se ty palubky dle roků vozu měnili ? co měla ktérá navíc a co jde ještě prohoit atd. (já mám 99 rok, naftu)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

palubák dodělat jde, já měl verzi bez 1,6/55, bohužel jsem do 55 nesehnal, tak jsme tam dal ze stejného ročníku, ale z 1,8 20V s palubákem a šlape to v pohodě, jediné, co je trošku záhada, tak nové budíky měly polepy do 240, já měl tacho do 200, logicky bych tedy řekl, že mi to bude teď ukazovat do 240, bohužel po jízdní zkoušce se zjistilo, že budíky si ukazujou jako kdyby měly polep do 200. Byla to trošku síla s 1,6/55kw 240km/h lol

Kodování budíků je pro 1,8 i 1,6 stejné, tak nechápu, jak je to možné, hlavně, že to funguje :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevím jestli jakékoliv jiné pasují, já mám zkušenost, že ne. Když mi před deseti lety měnily budiky v záruce, po odjezdu ze servisu jsem jezdil za 3,5 litru na 100. Museli objednat jiné, asi byly z nafty. Ale byl to zajímavý týden, s touhle spotřebou.

tak jasný, základ je mít budíky z nafty ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...