Přejít na obsah

kabel HEX-CAN USB + VAG-COM 704.1 CZ


Koldavideo

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Každý sa má rozhodnúť sám že čo chce s čím pracuje.Trošku vám pomožem.

Milý servisáci /kolegy/

Vag-Com 704 Hex 35 USD/770sk u talentcar.com

Vag Tacho V17 22 USD/480sk

VAG-COM USB KKL 409.1 12 USD/260sk

Ceny hovoria za seba a keby sme otvorily káble od rosstech tak by sme našli podbne nápisy.

Ked každý rok kúpim novy kábel tak za 10 rokov ma to tolko nebude stáť.

Je pravda že to je čínske ale čo neni.

A aké je jednoduché to zaobstarať aj to napíšem.Netreba ani znalosť jazyka len trošku šikovnosti.

Adresa, kde treba napísať je franky.tce@hotmail.com

Potrebujeme ešte PC Translator a hned vieme skoro perfektne anglicky.

Takteda napíšem list ale len toľko Vag-Com Hex 704 USD? čiže kolko dolárov stojí

A príde list

I'm glad to get your email.And i'm glad to tell you the price for

>> single 704 is 35USD.

>

>> Pls contact with me if you want it.

>>

>> Hope to get your early reply.

>>

>> Best regards1

>>

>> franky

Cez western Union posielam peniaze,čo vtomto prípade je 35USD+pošta 30USD, zato sa oplati objednať viac kusov.Vo vačšine bánk sa da takto posielať.Peniaze zaplatím a dostanem 10číslový kód čo mu pošlem cez email.On si zoberie peniaze a pošle mi číslo balíka podla čoho ja viem že sa kde nachádza.Asi za 4-5 dní je balík doma.Aspon 20 krát som už objednával.

The name is For Western Union Payment:

>> First Name: Zhiru Last name: Shen

>> Add: 3G,Ruixin ge,Ruihe yuan,Fumin Road, Futian District ,Shenzhen, China ,518038

>> Futian District ,Shenzhen, China ,518038

A šikmooký sú štastný nám vyjst v ústrety len aby sme kúpily.

Nikoho nechcem ovlyvniť, ja mám všetko odtial a vsetko funguje.

Nech sa nikto nenahnevá na mna ked som stým volakoho urazil ,ale nezabudnime nato že každý žijeme z penazí.

Editováno: , autor: asta
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Pokud si chces koupit kabel a nemas s diagnostikou zadne zkusenosti, tak kup tento. Pokud uz jses zkusenejsi ber tento. Myslim ze neni co resit . Urcite bych to neobjednaval v zahranici, kvuli moznym problemum. (vada vyrobku, zaruka,atd.)

Tak musím říct, že v tom mám také hokej. Dejme tomu, že si pořídím jako nezkušený ten první kabel, součástí je i VAG-COM.

Chci si na OII ponastavit pár věcí, jako denní svícení, zamykání po rozjezdu atd.. ale kde sakra vezmu ten seznam kódu těchto nastavení??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak musím říct, že v tom mám také hokej. Dejme tomu, že si pořídím jako nezkušený ten první kabel, součástí je i VAG-COM.

Chci si na OII ponastavit pár věcí, jako denní svícení, zamykání po rozjezdu atd.. ale kde sakra vezmu ten seznam kódu těchto nastavení??

Ten si pak stahnes z netu. Na netu je program Lcode ke kterymu jsou popisky a tam mas vsechny mozny nastaveni. I VAG obsaguje popisky, ale jsou anglicky....ale kdyz trosku umis, tak jsou nejlepsi! ;)

Nebo si koupis od p. Svobody program Coding Calculator a tam si zaskrtas co chces s jen prekopirujes novy kod. A dostala se ke mne informace ze asi neni tak kvalitni tento program jak jsem si myslel... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

anglicky není problém, bál jsem se, že si koupím kabel a VAG a bude mi to k ničemu a kódy budu horko těžko někde shánět.

To by pak bylo jednodušší jezdit s každou kravinou do servisu

mam klon a přes lcode jsem už mněnil nastavení není to velky problem a funguje to jenom pořad mi nejde zjistit skutečny stav km piše mi to že nemam original hex can

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Ahojte chlapi

objednal som si kábel u juke.boxa - VAG-COM 704.1 FULL EN OBD II HEX-CAN USB ... 1850 kč.

O 4 dni od objednávky som ho mal doma na Slovensku -100% funkčný s 704.1 - anglická verzia - minimálne má za sebou 20 pripojení a " 15 motohodín" - možem vám ho len a len doporučiť.

Na domáce použitie je perfektný..........

Ešte raz vďaka juke.boxovi - :palec2::palec2::palec2:

Editováno: , autor: Mareček
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
mam klon a přes lcode jsem už mněnil nastavení není to velky problem a funguje to jenom pořad mi nejde zjistit skutečny stav km piše mi to že nemam original hex can

Nevíte prosím kde stáhnout ten program na nastavení těch věcí na Oll,kabel mám hex can který funguje do verze 512 cz.moc děkuji

Editováno: , autor: carda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...